Προς το περιεχόμενο

στραβο διαφραγμα


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-Τα αυτοκολλητα βοηθανε οντως την αναπνοη? Εχουν καποια ουσια που ανοιγει τους πορους?

 

Εν τελει την επεμβαση την σκεπτομαι και εγω. Αυθημερον γινεται?

 

-Δηλαδη πας στο νοσοκομειο της επιλογης σου, την ιδια μερα εγχειρηση και την επομενη εξιτηριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

[...]

Εν τελει την επεμβαση την σκεπτομαι και εγω. Αυθημερον γινεται?

 

-Δηλαδη πας στο νοσοκομειο της επιλογης σου, την ιδια μερα εγχειρηση και την επομενη εξιτηριο?

Συνήθως κάπως έτσι πάει. Χειρουργείσαι τη μια μέρα και την επόμενη εξιτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δειχνουν σε ταινιες πυ σου διαμορφωνουν την μυτη με αυτο το καλεμακι που βαρανε με το σφυρι γινεται σε περιπτωση στραβου διαφραγματους? Αν οντως αυτο γινεται, μα καλα πως δεν ποναει?

 

Επισης μεταξυ αλλων, φοβαμαι και αυτο το φαινομενο awake in surgery που δεν αναισθητοποιησε πληρως και μπορεις να νιωθεις τον νευρολογικο πονο. Αυτο ξερει κανεις που αποδιδεται? Σε λανθασμενη δοσολογια, η υπαρχει περιπτωση να οφειλεται και σε συμπτωματα ασθενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως υπερβάλλεις λίγο :)

Πόνο δε μπορώ να πω ότι ένιωσα μετά την επέμβαση. Εντάξει πρήξιμο και μία ευαισθησία υπήρχε αλλά όχι κάτι ιδιαίτερα ενοχλητικό. Μου χε κάνει εντύπωση μάλιστα γιατί περίμενα ότι κάτι θα νιώσω.

Κάτι άλλο που μου κανε εντύπωση ήταν το μήκος της γάζας που υπήρχε μέσα στη μύτη μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το χω πάρει απόφαση να πάω σε δημόσιο νοσοκομείο για την επέμβαση διότι δε παίζει σάλιο.

Γνωρίζει κανείς αν το ΙΚΑ καλύπτει την επέμβαση και πόσο κοστίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστω ότι έκλεισα ένα ραντεβου σε ένα ωρλ σε δημόσιο νοσοκομείο και αυτός ο ο ωρλ με προγραμμάτισε για χειρουργείο λέγοντας μου το ωραίο: το ικα θα πληρώσει το νοσοκομείο, εσύ εμένα (αν θες βέβαια)

 

Τι ποσό προτείνετε να δώσω για να μη καταλήξω έτσι

7273611_c5430ec708.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστω ότι έκλεισα ένα ραντεβου σε ένα ωρλ σε δημόσιο νοσοκομείο και αυτός ο ο ωρλ με προγραμμάτισε για χειρουργείο λέγοντας μου το ωραίο: το ικα θα πληρώσει το νοσοκομείο, εσύ εμένα (αν θες βέβαια)

 

Τι ποσό προτείνετε να δώσω για να μη καταλήξω έτσι

7273611_c5430ec708.jpg

 

Τι επαθε ρε παιδια αυτος? Μην μας δειχνεις τετοια και μας τρελλαινεις!

 

Μονταζ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαλαρώστε ρε παιδιά σπασμένη μύτη είναι :/ τόσο σοκαριστική ήταν η φωτό που δε διάβασε κανείς τι έγραφα απο πανω;

 

edit: πάμε μια ριπιτ.. μου ζητήθηκε φακελάκι.. τι είναι λογικό να δώσω; (πέρα απο μια μούτζα)

Επεξ/σία από Freakster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φακελάκι για στραβό διάφραγμα?! Έχουν ξεφύγει τελείως αυτοί... Ακόμα δεν την έχω κάνει την εγχείρηση btw, έλεγα να πάω να κάνω τις κόγχες σε δημόσιο νοσοκομείο που μου δημιουργούν και το μεγαλύτερο πρόβλημα και το στραβό διάφραγμα του χρόνου σε ιδιωτικό. Freakster την έκανες τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γαμάτο το κριιιιικ απο το οστο που σπαει μεσα στο κρανίο σου;

 

τέρμα μουσική στο mp3 γιατί όποτε κλείνω τα μάτια μου το ξανακουω

 

ναι, φακελάκι, σε δημόσιο black widow :) την εκανα πρωι, την επομενη μερα μου εβγαλε τα βαμβακια και τσουπ σπίτι μου.. γιατι να κανεις ξεχωριστα κογχες και διαφραγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...