Προς το περιεχόμενο

Need For Speed: Shift


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα που έχω ΑΤΙ Sapphire Toxic 4850 γιατί μου τρέχει μια χαρά σε οθόνη 22 με ανάλυση 1440Χ900 με full όλα?

Άντε να βγάλουν και κανένα savedata να ξεκλειδωθούν όλα τα αμάξια που έχει γιατί δεν έχω χρόνο να παίζω συνέχεια...

 

@tarantules, με τι χειρισμό το έπαιξες? Με gamepad είναι τελείως unplayable, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Στην normal δυσκολία που λογικά οι περισσότεροι θα επιλέξουν suckάρει ο χειρισμός μιας και επεμβαίνει πάρα μα πάρα πολύ η cpu. Το έβαλα experienced λοιπόν (που σημαίνει πως ο πλήρης έλεγχος του αυτοκινήτου ήταν στα χέρια μου), έπιασα και το keyboard και βρήκα την υγεία μου

Με πληκτρολόγιο όπως πάντα....

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry ρε doods.. Το Game δε βγήκε για XBOX 360 as well?

Δεν θα παίζεται άνετα με αυτό?

 

360_Wireless_Controller.jpg

 

Εντύπωση μου κάνει γιατί όποιο Game κυκλοφόρησε πρώτα σε 360 ήταν meant to be played με το controller του.. Το NFS Pro Street δεν παιζόταν με KB/Mouse. Τέτοια διαφορά πια? :rolleyes:

 

Πάνω στο θέμα των κολλημάτων.. Θα έλεγα να μην δίνετε μονάχα βάρος στα specs και να πάρετε υπόψιν και την κατάσταση του λειτουργικού συστήματος. (Αν είναι καιρό αφορμάτιστο, αν τρέχουν πολλά στο background, αν έχει δεχθεί κακή χρήση από τον User κ.α)

 

/Μαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαρία μια χαρά υποστηρίζεται ο controller. Εμένα όμως δεν με βόλεψε καθόλου, μα καθόλου όμως. Να σου δώσω να καταλάβεις από εκεί που μετά βίας τερμάτιζα με τον controller βρέθηκα στην 1η θέση με το keyboard. Το περίεργο είναι ότι το προηγούμενο nfs καθώς και το grid τα έπαιζα με τον controller. Τι να πω.............

 

Κατά τα άλλα το λειτουργικό μου είναι up και τρέχει από τον Νοέμβρη του 2007, ούτε format ούτε τίποτα. Τρέχω αρκετά στο background (eset smart sec,msn,xfire,steam,raptr, cryptload,fraps κ.α) αλλά το φροντίζω συνέχεια με αγάπη και προδέρμ :P.

Επεξ/σία από chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα παιχνίδι που δεν παίζει κατευθείαν με το saitek P3200. Άντε πάλι ψάξιμο με profiles, μαϊμουδιές με ini files και άλλα. Και να φανταστεί κανείς ότι o controller έχει τις ίδιες λειτουργίες με του xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε το κεφάλι σας ήσυχο πάρτε ένα 360 controller for win. Ο μοχλός δουλεύει με τα πάντα χωρίς επεμβάσεις και κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι ο καλύτερος μοχλός που έχω πιάσει στα χέρια μου ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανείς τιμονιέρα να μας πει πως πάει από υποστήριξη ;

έχω προσωπικά το momo και θα ξενερώσω άσχημα αν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την momo την υποστηρίζει, το παιχνίδι έχει έτοιμο και ξεχωριστό προφίλ ειδικά για αυτήν. Το απόγευμα θα την συνδέσω,εκεί θα φανεί τί αξίζει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το εβαλα και γω. Το παιχνιδι ειναι αρκετα καλο και μαλιστα αρκετα καλυτερο απ οτι περιμενα. Με το pc μου τρεχει μια χαρα σε full specs 1920x1200 χωρις να βαλω ΑΑ. Δεν το δοκιμασα ακομα βασικα με ΑΑ.

Γενικως πολυ θετικες εντυπωσεις για αρχη παντως, και πολυ ομορφα γραφικα και αυτοκινητα.

Επισης να σημειωσω οτι με την εκδοση του θειου κανενα απολυτως προβλημα με μαυρη οθονη οπως καποιοι ανεφεραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που το ξαναρωτάω αλλά κάποιος που το παίζει ας μας πει αν το tuning style(πείραγμα των αυτοκινήτων ) είναι όπως σε όλα τα προηγούμενα Need For Speed ή είναι σαν του Gran Turismo ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαζει μαυρη οθονη μετα το αρχικο loading και προσπαθω να βρω τι φταιει.Ειναι το πρωτο παιχνιδι μετα απο χρονια που δεν παιζει στο pc μου και φυσικα ειναι της ΕΑ...

 

 

φιλε νομιζω φταιει το οτι δεν εκανες αντιγραφη ολα τα αρχεια απο το φακελο crack

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η καραμέλα.. πιπίλα την, είναι μαγκιά..

 

Μερικά εκατομμύρια κόπιες θα "πουληθούν", και οι κακόμοιροι "αγοραστές" θα έχουν όλοι μαύρη οθόνη στο loading.

 

Lets all sue piratebay.

 

Koritsi_Gia_PC

 

 

Πριν μιλησεις καλο ειναι να κοιτας και το επισημο forum και τι γινεται εκει περα με τα προβληματα ειδικα σε οσους εχουν ΑΤΙ.Εγω το ελυσα το προβλημα βαζοντας sp3,οποτε ηταν δικο μου το προβλημα σχετικα με την μαυρη οθονη.Τα πανηγυρια ειναι στο menu οπου δεν σε αφηνει να παιξεις full screen κατω απο τη native του desktop αναλυση!!Αυτο μονο η ΕΑ θα μπορουσε να το κανει.Και οσον αφορα σε αυτη την εταιρια εχει δειξει κατα καιρους ποοοοσο σεβεται τους customers της οποτε αυτο με την καραμελα ηταν αστοχο.

Για το TPB παλι αστοχο το σχολιο σου.Αν θες κατεβασε το demo..Ουπς!Δεν υπαρχει.Κυκλοφορει 20 μερες μετα το retail...Παλι καλα που δεν εβγαλαν demo to 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...