Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ωρα τωρα δεν εχω internet.............Το κοκκινο λαμπακι στο ρουτερ δεν λεει να γινει πρασινο........ευτυχως που η πολυκατοικια εχει αλλη συνδεση.....(ΟΤΕ)!!!!!!!!

Τι να πω στα παληκαρια εκει στην forthnet...... μπραβο τους.......!!!!!

Και δεν βλεπω στην σελ. τους καποια εργασια.......

Υ.Γ. κοιτα μερα που βρηκαν να μας κανουν χουνερια!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.1 Μακαρι να τα εφτυσε το THOMSON.....γιατι αυριο ειχα σκοπο ετσι και αλλιως να πληρωσω τον λογαριασμο.....μην πω τι θα παρουν.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλαίγονται οι χήρες, κλαίγονται και οι παντρεμένες.

 

 

Ελάτε βρε χαζά Tellas, να δείτε τι σημαίνει, να μην ανοίγουν οι σελίδες ή το κατέβασμα αυτών να αρχίζει 5 δευτερόλεπτα μετά το κλικ.

 

Ή να προσπαθείς να πάρεις τηλέφωνο στη Ραφήνα, και να ακούς μουσική!!!

Βέβαια υπάρχει μια πολύ καλή υπηρεσία για το τηλέφωνο, που λέγεται verification, δηλαδή ο συνομιλητής, ακούει δυό φορές την φωνή σου μην τυχόν και χάσει κάποια φράση..

 

Α δεν σας είπα και για τα ping, σας είπα;

Παίζω CS, και κάνοντας rush στην ΑzteC από τη γέφυρα, σκέφτομαι <<τι διάολο, κανένα τερόρι δεν φυλάει γέφυρα;Ωραία θα τους βγω από δύφιλες και θα τους αιφνιδιάσω στο Α..>> ώσπου τρώω το hs από εχθρό που βλέπω ΜΕΤΑ από 1 sec..

 

Επεξ/σία από _BASSstarlet_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες το φτηνο το κρεας το τρωνε οι σκυλοι στον ΟΤΕ πληρωνεις κατι παραπανω και εχεις γραμμη...το μονο θετικο των εναλλακτικων ειναι οτι εβαλαν και τον ΟΤΕ στο τρυπακι του αναταγωνισμου...ΚΑΛΑ ΑΝΑΑΣΤΑΣΗ ΠΑΙΔΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καθόμουν σα λαλάκας και δοκίμαζα ρούτερ, και έκανα ρεστάρτ μήπως μπούκωσαν...

 

Τι στο καλό κάνουν?

 

Same here, αντί για Fringe και Supernatural σήμερα θα δω τα @@ του Καράμπελα μου φαίνεται :cry:

 

Και εγώ ο καημένος κατεβάζω κοντά 2mb/s από RS και σήμερα με 150kb με το ζόρι, να έχω και το γαμώ cryptload με το memory leak........γκρρρρ τα νεύρα μου :mad:

 

Να δοκιμάσω δε battlefield online δεν τολμώ...... Συγχαρητήρια failnet, ένα 4ήμερο που έχουμε για ξύσιμο μας το μαμάς πατόκορφα. Άι σιχτίρ πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπας και το router μας είναι μια delorean γεμάτη με πλουτώνιο και έχουμε ταξιδέψει αυτή τη στιγμή σε εποχές 56k :lol:?

 

Forthnet : Back to the future

 

Δυστυχώς στην περίπτωση μας δεν υπάρχουν μόνο τρεις πράξεις όπως στην ομώνυμη ταινία αλλά άπειρες :/

 

Να δω πότε θα αξιωθώ να γυρίσω στον ΟΤΕ, να βρω την ησυχία μου, έλεος με τους ερασιτέχνες που έχουμε μπλέξει. κάθε τρεις και λίγο το ίδιο βιολί :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...