Προς το περιεχόμενο

WWDC 2009


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
snow leopard upgrade 29$ !!! ουτε καν να μπείς στο κόπο να το κατεβάσεις δεν αξίζει. τρομερή τιμή :)

 

τζάμπα!!!!! Λυπάμαι τους νόμιμους windows χρήστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πως να νιώθουν αυτοί που πήρα τα alu από τον Νοέμβριο και μετά; Κοροϊδία σκέτη.

 

Αφού είχες έτοιμες τις ατάκες σου πριν καν αρχίσει η παρουσίαση, γιατί δεν τα πόσταρες από την αρχή να μην κουράζεσαι???

 

Μετά από τόσους μήνες περίμενες να παραμένουν όλα τα ίδια??? Jesus!!!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να νιώθουν αυτοί που πήρα τα alu από τον Νοέμβριο και μετά; Κοροϊδία σκέτη.

 

Βασικά δεν είναι και τόσο τραγικό.

 

Έναν card reader, μια firewire [αυτό δεν με ενδιαφέρει προσωπικά... άλλοι καίγονται] και ένα "Pro" κάτω κάτω στην οθόνη μας.

 

[Όσα δεν φτάνει η αλεπού ... τα κάνει κρεμασταρια. Για δες που ένα keynote σου κάνει τελικά την καρδιά περιβόλι B)]

 

 

EDIT

 

Ελλάδα πότε λέτε να έρθουν τα μοντελάκια; Όλα, και MacBook Pro [πλέον] αλλά και iPhone 3GS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε billdanos... μιλάμε για μεγάλες αλλαγές τον Νοέμβριο και στα καπάκια τον Ιούνιο. Πολύ καλή κίνηση με τα macbook αλλά αν δεν είχες όχι να έχεις δώσει παραπάνω λεφτά για χειρότερό φορητό

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:19 ----------

 

[Όσα δεν φτάνει η αλεπού ... τα κάνει κρεμασταρια. Για δες που ένα keynote σου κάνει τελικά την καρδιά περιβόλι B)]

 

ξέρω... ξέρω... ο αλέκος έτσι... ο αλέκος αλλιώς... δεν μπορούμε να αγοράσουμε mac και ότι άλλη χαζομάρα λέτε πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε billdanos... μιλάμε για μεγάλες αλλαγές τον Νοέμβριο και στα καπάκια τον Ιούνιο. Πολύ καλή κίνηση με τα macbook αλλά αν δεν είχες όχι να έχεις δώσει παραπάνω λεφτά για χειρότερό φορητό

 

Κοίτα, εγώ ποτέ δεν θα αγόραζα κάτι που πρωτοπαρουσιάστηκε από την Apple αμέσως μόλις το παρουσίασε.

 

Το MacBook Alu μου το βρήκα σε τιμή ευκαιρίας και τώρα το πουλάω κιόλας. Ή το ανταλλάσσω με ένα Air.

 

Με καθετί που βγάζει η Apple έχει στην καβάτζα και ένα μικρό αλλά καλό upgrade για το επόμενο keynote της. Όλους μας ακούει και μας ικανοποιεί με το τσιγκέλι.

 

Ξέρεις πόσοι και πόσοι θα πουλήσουν το MacBook τους για ένα νέο ίδιο MacBook Pro 13,3" για το άτιμο το Firewire. Ένας σίγουρα! [όχι εγώ :o]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...