Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο δεν παιζει ποτε να το δουμε απο την apple, γιατι θελει τον χρηστη να κατεβαζει τραγουδια απο iTunes κ οχι να ακουει ραδιοφωνο...

 

Εβαλε ψηφιακη πυξιδα, Nike+(μιλαμε για hardware πραγματα που ελαχιστοι θα χρησιμοποιησουν) και δεν εβαλε ραδιοφωνο.

Απλα δεν θελει να ακουμε ραδιοφωνο...

Μπορείς να γεμίσεις το iPhone σου με τραγούδια και να μην έχεις αγοράσει ούτε ένα από το iTunes. Οπότε δεν το κάνει γι'αυτό. Επίσης, ο κόσμος δε θέλει να ακούει ραδιόφωνο όχι η Apple. Τέλος η ψηφιακή πυξίδα είναι χρήσιμη (για πολλούς) και το nike+ ακόμα χρησιμότερο (αλλά για λίγους :)

 

Στο iPod είχε βγει μία συσκευή, iRemote πρέπει να λέγεται, που συνδεόταν από κάτω και δούλευε και σαν ραδιόφωνο αλλά και σαν τηλεχειριστήριο για το iPod. Μήπως το συγκεκριμένο θα δούλευε και στο iPhone για το ραδιόφωνο?

Δεν δουλεύει με τα iPhones το iRemote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1) Είχε και θα έχει.

 

2) Κανονικότατα.

 

3) Διάβαζε και διαβάζει.

 

4) Δεν νομίζω να γνωρίζει κανένας.

 

Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις, όσο για τα MMS είμαστε σίγουροι οτι όλα θα λειτουργούν κανονικά γιατί στο official site, έλεγε κάτι για την αμερικάνικη AT&T ένα μικρό sidenote όταν πήγαινες στα messaging info. Θα ισχύει κανονικά λες με το που θα κυκλοφορήσει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις, όσο για τα MMS είμαστε σίγουροι οτι όλα θα λειτουργούν κανονικά γιατί στο official site, έλεγε κάτι για την αμερικάνικη AT&T ένα μικρό sidenote όταν πήγαινες στα messaging info. Θα ισχύει κανονικά λες με το που θα κυκλοφορήσει ε;

 

Για την ΑΤ&Τ *ειδικά* έλεγε. Η Voda ήταν μέσα σε αυτούς που θα παρέχουν MMS αλλά δεν αναφερθήκανε ειδικά στην Ελλάδα.

 

BTW το πρώτα δύο iPhones (το κανονικό και το 3G) είχαν 128 ΜΒ μνήμη, το νέο λέγεται πως έχει τη διπλάσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλος η ψηφιακή πυξίδα είναι χρήσιμη (για πολλούς)

 

Βάλε από την μία το ράδιο και από την άλλη την πυξίδα και σκέψου το ξανά πιο είναι πιο χρήσιμο για την πλειοψηφία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε από την μία το ράδιο και από την άλλη την πυξίδα και σκέψου το ξανά πιο είναι πιο χρήσιμο για την πλειοψηφία

 

Για μένα είναι η πυξίδα γιατί α. ράδιο δεν ακούω ποτέ β. με ενοχλεί που δεν μπορώ στο Maps να καταλάβω προς τα που δείχνει.

Για την πλειοψηφία δεν ξέρω οπότε το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να υποθέσω ότι οι έρευνες που έχουν γίνει είναι σωστές. Και οι οποίες λένε ότι μόνο το 6% των χρηστών θέλουν και ράδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Βάλε από την μία το ράδιο και από την άλλη την πυξίδα και σκέψου το ξανά πιο είναι πιο χρήσιμο για την πλειοψηφία

 

Για ένα ipod (γιατί το ξεχνάμε εύκολα αυτό το κομμάτι), προφανώς το πιο σημαντικό είναι η πυξίδα και οι τρόποι εφαρμογής της και όχι το ραδιόφωνο (δεδομένου πως έχεις μαζί σου όλη τη μουσική σου βιβλιοθήκη)! Και μη μου πεις για ειδησεις κλπ μιας και έχεις στην τσέπη σου όλο το διαδίκτυο!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα είναι η πυξίδα γιατί α. ράδιο δεν ακούω ποτέ β. με ενοχλεί που δεν μπορώ στο Maps να καταλάβω προς τα που δείχνει.

Για την πλειοψηφία δεν ξέρω οπότε το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να υποθέσω ότι οι έρευνες που έχουν γίνει είναι σωστές. Και οι οποίες λένε ότι μόνο το 6% των χρηστών θέλουν και ράδιο.

 

Μόνο τους χρήστες εδώ μέσα να δεις θα καταλάβεις τι είναι οι έρευνες... απλά ισχύει αυτό που γράφεις στην αρχή του πόστ σου... "Για μένα είναι "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα ipod (γιατί το ξεχνάμε εύκολα αυτό το κομμάτι), προφανώς το πιο σημαντικό είναι η πυξίδα και οι τρόποι εφαρμογής της και όχι το ραδιόφωνο (δεδομένου πως έχεις μαζί σου όλη τη μουσική σου βιβλιοθήκη)! Και μη μου πεις για ειδησεις κλπ μιας και έχεις στην τσέπη σου όλο το διαδίκτυο!

B)

 

για ένα ipod είναι η πυξίδα; οοοοοοοοκ.... πάσο.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 12:18 ----------

 

Το ίδιο ισχύει και για σένα!

B)

 

οι πλειοψηφία είδες τι ζήτησε billdanos... εμένα και τα 2 αδιάφορα μου είναι... προσπάθησε να γίνεις έστω και λίγο αντικειμενικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν λόγο της πυξίδας γίνεται να βλέπεις στo maps προς ποια κατεύθυνση κοιτάς και δεν γίνεται στο 3G τότε σίγουρα πάω για 3Gs διότι χρησιμοποιώ πολύ το maps και επειδή δεν έχει αυτή την λειτουργία το 3G με δυσκολεύει πάρα πολύ.

 

maps-compass-facing-20090608.jpg

 

Το ράδιο μου είναι παντελώς αδιάφορο διότι ακούω ξένους σταθμούς μέσο internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν λόγο της πυξίδας γίνεται να βλέπεις στo maps προς ποια κατεύθυνση κοιτάς και δεν γίνεται στο 3G τότε σίγουρα πάω για 3Gs διότι χρησιμοποιώ πολύ το maps και επειδή δεν έχει αυτή την λειτουργία το 3G με δυσκολεύει πάρα πολύ.

 

maps-compass-facing-20090608.jpg

 

Το ράδιο μου είναι παντελώς αδιάφορο διότι ακούω ξένους σταθμούς μέσο internet.

 

Να άλλος ένας που προτιμά την πυξίδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να γεμίσεις το iPhone σου με τραγούδια και να μην έχεις αγοράσει ούτε ένα από το iTunes. Οπότε δεν το κάνει γι'αυτό. Επίσης, ο κόσμος δε θέλει να ακούει ραδιόφωνο όχι η Apple. Τέλος η ψηφιακή πυξίδα είναι χρήσιμη (για πολλούς) και το nike+ ακόμα χρησιμότερο (αλλά για λίγους :)

Εισαι τελειως λαθος..

Δες απλα ποσα αλλα mp3 player εχουν ραδιοφωνο,δες επισης ποσοι ακροατες ραδιοφωνου υπαρχουν κ ποσοι ελαχιστοι χρησιμοποιουν nike+ ή ψηφιακη πυξιδα..

 

Το οτι σε κανενα σχεδον ipod,iphone κλπ η apple δεν εχει βαλει ραδιοφωνο, οφειλεται σχεδον αποκλειστικα στο οτι θελει να πουλαει ακομα παραπανω απο iTunes(που κανενας δεν ειπε οτι δεν μπορει να το γεμισεις τσαμπα το iPhone) κ γενικοτερα ειναι εναντια στην πολιτικη της, δεν της αρεσει το ραδιοφωνο κλπ..

 

 

Μην λεμε κ οτι θελουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν σκέτη η πυξίδα θα έκραζα και εγώ, αλλά αφού ενσωματώνεται στο maps με ενδιαφέρει.

 

@haha

 

To iphone είναι πρώτα τηλέφωνο και μετά mp3 player. Επίσης οι ακροατές του online ραδιοφώνου έχουν αυξηθεί, σχεδόν όλοι οι σταθμοί κάνουν broadcast μέσω net, (ναι μπορεί να θέλω να είμαι εκτός ελλάδας και να ακούω ελληνικούς σταθμούς.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να άλλος ένας που προτιμά την πυξίδα!

Απλο παραδειγμα:

Χθες πχ Δευτερα που αρκετοι πηγαν για μπανιο ή σημερα Τριτη που ο κοσμος πηγε στην δουλεια του.

Ποσοι απο αυτους χρησιμοποιησαν/θα ηθελαν να χρησιμοποιησουν ραδιοφωνο στο δρομο (με το αυτοκινητο ή με τα ΜΜΜ ή με τα ποδια) ή οταν ηταν στην παραλια/δουλεια κ ποσοι χρησιμοποιησαν/θα ηθελαν να χρησιμοποιησουν πυξιδα/nike+ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...