Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πράγματι, μηδαμινής αξίας οι hardware αναβαθμίσεις. Οπότε, μια χαρά είναι το 3G μου.

 

Άλλωστε, δεν βλέπω να έλυσε τα δύο μεγαλύτερα προβλήματα:

- αυτονομία μπαταρίας

- το μεγαλύτερο ποσοστό σαβουροεφαρμογών, σε οποιαδήποτε mobile πλατφόρμα, ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ταπεινή μου γνώμη, update για το θεαθήναι...φρου φρού και αρώματα...

 

ό,τι σοβαρό υπάρχει είναι στο software έκδοση 3.0 (που πραγματικά τα σπάει), το οποίο θα το βάλω προφανώς στο κανονικό 3G. αλλά τα "S" και τα υπόλοιπα μαραφέτια είναι marketing απάτες...σιγά την ανακάλυψη της autofocus καμερας των 3pixel...ή την πυξίδα (εδώ ξεκαρδίζομαι....)....για να μήν πω για το βίντεο..

 

τέτοιες κάμερες και auto focus και flash και 30 fps βίντεο είχε η nokia από το 2005...δεν ανακάλυψε και τον Άρη η apple

 

για να μην παρεξηγηθώ έχω το 3G από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε εδώ στο λονδίνο, το θεωρώ σαν την μεγαλύτερη εφεύρεση της 10ετίας και περίμενα πως και πώς το νέο μοντέλο για να κάνω upgrade πριν καν τελειώσει το συμβόλαιό μου. ίσως από τους πιο φανατικούς οπαδούς του iphone (είχα nokia 10 χρόνια, αλλά πλέον δεν μετακινούμαι από αυτο)

 

αλλά βρε καλή μου apple. ήμαρτον πια...υποκρισία.

 

βάλε 5mpixel κάμερα με flash, βάλε front kamera, βάλε radio FM...και τότε ονόμασέ το update...

 

για να μην ξεγελιόμαστε παίδες. θα μπορούσαν όλα όσα ανακοινώθηκαν σήμερα να ηταν κομμάτια του περσινού iphone. μαζί και η καλύτερη μπαταρία...

 

βέβαια για οποιον δεν έχει. τρέχτε, το κινητό είναι κόσμημα.

 

Συμφωνώ.

 

Αυτό που είπες και συ. Θα μπορούσε να το έχει βάλει στο 3G πέρσι. Και γω το θεωρώ λίγο σαν κοροιδία στα μούτρα μας με τα updates που κάνουν,κακά τα ψέμματα...

 

Ρε παιδιά,στο 3G θυμάται κανείς πόσο είναι η αυτονομία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά βρε καλή μου apple. ήμαρτον πια...υποκρισία.

 

βάλε 5mpixel κάμερα με flash, βάλε front kamera, βάλε radio FM...και τότε ονόμασέ το update...

 

για να μην ξεγελιόμαστε παίδες. θα μπορούσαν όλα όσα ανακοινώθηκαν σήμερα να ηταν κομμάτια του περσινού iphone. μαζί και η καλύτερη μπαταρία...

 

βέβαια για οποιον δεν έχει. τρέχτε, το κινητό είναι κόσμημα.

 

+απειρο

 

Ρε παιδιά,στο 3G θυμάται κανείς πόσο είναι η αυτονομία?

 

http://www.phonesreview.co.uk/wp-content/phoneimages/2008/06/apple-3g-iphone-battery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.

 

Αυτό που είπες και συ. Θα μπορούσε να το έχει βάλει το 3G πέρσι. Και γω το θεωρώ λίγο σαν κοροιδία στα μούτρα μας με τα updates που κάνουν,κακά τα ψέμματα...

 

Ρε παιδιά,στο 3G θυμάται κανείς πόσο είναι η αυτονομία?

 

αυτονομία δεν ξέρω/θυμάμαι. θα σου πώ εμπειρικά μετά από 1 χρόνο διαρκούς λειτουργίας.

 

εγώ του κάνω φόρτιση κάθε βράδυ με τις εξής λειτουργίες ανοιχτές κάθε μέρα.

 

1) 3G, wireless enabled. Push ολα disable

2) ipod μέσο όσο 4-6 ώρες την μέρα

3) email check 10-20 φορές την μέρα

4) ομιλία περίπου μισή ώρα

 

όλα αυτα με φτάνουν από τις 8 το πρωί μέχρι 1-2 βράδυ στο 20% remaining με 10% remaining..

 

(να πω την αλήθεια του αλλάζω τα φώτα. μέρες που δεν ακούω τόσο μουσική ίσως μου κρατήσει 1.5 μέρα τελικά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδες αν εχεις το 3g φυσικα και δεν αξιζει να παρεις το 3gs.Εγω με το 2 χρονων 2g μου ανετα το παιρνω.

 

- το μεγαλύτερο ποσοστό σαβουροεφαρμογών, σε οποιαδήποτε mobile πλατφόρμα, ever.

Αυτο δεν περιμενω την apple να μου το λυσει το θεμα.Ανετα το κανω μονος μου;)

 

Και δεν εχουμε και ραδιο τελικα ε?Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μίλησαν για αναβαθμίσεις σε επεξεργαστή, Ram, κλπ;

 

http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=2761030&postcount=1

 

σύμφωνα με αυτό ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
τιμουλα τιποτα για ελλαδα ξερει κανεις ρε παληκαρια στο περιπου??

 

ββ

 

δεν είναι κάπως νωρίς για αυτό? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...