Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η wind οχι, δεν εχει iphones..

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 01:33 ----------

 

Λοιπον παιδια τα καταφερα! Δουλεψαν οι Offline Maps του Google στο iphone. Αντιμετωπιζα προβλημα τελικα γιατι δουλευα σε 64μπιτο λειτουργικο...Με XP x86 ομως comple!

Πολυ βολικη η ολη φαση!

Τhnx GiO :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον παιδια τα καταφερα! Δουλεψαν οι Offline Maps του Google στο iphone. Αντιμετωπιζα προβλημα τελικα γιατι δουλευα σε 64μπιτο λειτουργικο...Με XP x86 ομως comple!

Πολυ βολικη η ολη φαση!

Τhnx GiO :))

Anytime:-)

 

 

ααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο λιγες δοκιμες του κολπου αυτου παρατηρησα καποια θεματακια.

 

-Αν ξεχαστω και ανοιξω το Maps ενω ειμαι Online τοτε πανε οι χαρτες που κατεβασα και του περασα...Και αυτο γιατι στην ουσια οταν του περναω χαρτες αυτοι ειναι στην cache οποτε με νεα συνδεση δημιουργει νεο cache file και εξαφανιζεται το παλιο...

-Δεν μπορω να κανω αναζητηση διευθυνσης ή διαδρομης αν δεν ειμαι Online...και αν μπω Online χανονται οι κατεβασμενοι χαρτες...

 

Ειμαι σιγουρος οτι καποια λυση θα υπαρχει σε αυτα...GiO εχουμε τιποτα?? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αγόρασα το iphone 3gs και έχω μια απορία...Κάνς jailbreak κανονικά με το blackra1n ...Πάς να εγκαταστήσω το cydia ενω αρχίζει να κατεβάζει μου βγάζει download error no internet connection ενω wifi έχω κανονικα ... Τι κάνω λάθος ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις αγόρασα το iphone 3gs και έχω μια απορία...Κάνς jailbreak κανονικά με το blackra1n ...Πάς να εγκαταστήσω το cydia ενω αρχίζει να κατεβάζει μου βγάζει download error no internet connection ενω wifi έχω κανονικα ... Τι κάνω λάθος ???

Σε οτιδηποτε δοκιμασεις να κατεβασεις απο cydia ή μονο σ ενα συγκεκριμενο πακετο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
To ίδιο πακέτο το cydia απο το black1rain...Απο το store κατεβάζω κανονικά...

Πιθανοτατα υπαρχει προβλημα απο την μερια του server.Δοκιμασε και κατι αλλο να βεβαιωθεις.

Κoumos δωσε μου 1-2 μερες ακομα δεν εχω προλαβει ν ανοιξω τον σταθερο:rolleyes:Αν δεν το βρεις συνεχιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το κάνει 2 εβδομάδες τώρα είναι λογικό ??? Και οταν διαλέγω τα άλλα 2 πακέτα το ίδιο πρόβλημα...τρόπος να το εγκαταστήσω χωρίς wi fi υπάρχει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μου το κάνει 2 εβδομάδες τώρα είναι λογικό ??? Και οταν διαλέγω τα άλλα 2 πακέτα το ίδιο πρόβλημα...τρόπος να το εγκαταστήσω χωρίς wi fi υπάρχει ???

Δεν ακουγεται πολυ λογικο,αλλα ειχα συναντησει αντιστοιχο προβλημα οταν χρησιμοποιησα το blackrain σε ενα 3g,μονο για μια μερα.2 βδομαδες ειναι οντως πολυ.Δυστυχως αλλo τροπο για να βαλεις το cydia μεσα δεν νομιζω πως θα βρεις περα απο το wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το κάνει 2 εβδομάδες τώρα είναι λογικό ??? Και οταν διαλέγω τα άλλα 2 πακέτα το ίδιο πρόβλημα...τρόπος να το εγκαταστήσω χωρίς wi fi υπάρχει ???

 

Θα γινόταν χωρίς wifi αν είχες OPENSSH, apt-get κτλ. Τώρα δε νομίζω πως γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Θα γινόταν χωρίς wifi αν είχες OPENSSH, apt-get κτλ. Τώρα δε νομίζω πως γίνεται.

Και παλι με apt get δεν ειναι σιγουρη η επιτυχια οσον αφορα την εγκατασταση του cydia.

Στην θεση σου-και αν εχεις χρονο κ ορεξη-θα κανα restore και ξανα εγκατασταση του blackrain.Mιλαμε για το καινουριο bootrom ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ακόμα μια ερώτηση. Αν αγοράσω συσκευή το iPhone και βάλω την κάρτα sim μέσα που είναι Wind θα παίξει? Η θα μπλέξω με ξεκλειδώματα κλπ?

Αν το iphone ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα(αρα και ειναι ξεκλειδωτο απο τους παροχους)να μπορεις να βαλεις οτι καρτα θελεις μεσα και θα λειτουργησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...