Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
πας εδω http://audiko.net/

ανεβαζεις το κομματι που θελεις,το κοβεις στο σημειο που θες και μετα θα σου βγαλει σε τι μορφη να το μετατρεψει...εσυ θα πατησεις για iphone...το μονο που εχεις να κανεις μετα ειναι να το βαλεις στο itunes..!

 

βρηκα αυτο http://audiko.net/ringtone/Pitbull+-+Calle+Ocho/i+know+you+want+me που μου αρεσε, πατησα κατεβασμα, το ανοιξα μεσω itunes και απ οτι ειδα περασε στο τηλεφωνο. Αν θελω να διαγραψω ομως ενα ringtone πως το κανω??

 

 

ΥΓ.παρα πολυ χρησιμη η σελιδα, να σαι καλα!

 

edit: εκανα ακριβως την ιδια διαδικασια με 2ο ringtone ομως, δε περναει στο τηλ. Ενω μου εμφανιζεται στο μενου ringtones του itunes, οταν παω στο μενου της συσκευης μου> καρτελα ringtones, μου εμφανιζει μονο το πρωτο. Γιατι..?

Επεξ/σία από margaritagr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα! Ξέρει κάποιος να μου πεί που αποθηκεύονται τα εξώφυλλα των δίσκων που κατεβαίνουν απο το shazam? Είμαι με jb και openssh αλλά δεν ξέρω που πρέπει να ψάξω.Τα χρειάζομαι για να τα περνάω στο itunes. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ρωτησω αμα γινεται να βρω iphone 3gs σε τιμη κατω των 300 ευρω...και αμα γινεται που...(επειδη ειμαι απο θεσσαλονικη)

 

Καινουργιο και απο Ελλαδα δεν υπαρχει περιπτωση να βρις κατω απο 500+ ευρω.Οχι μονο 3gs αλλα και 3g αν υπαρχει ακομα καπου.

 

Μεταχειρισμενο παλι δυσκολο σε αυτη την τιμη αλλα κοιτα στις αγγελιες εδω στο myphone.gr και στο iphonehellas.gr

 

Επισης στο http://www.emarket.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ξέρει κάποιος να μου πεί που αποθηκεύονται τα εξώφυλλα των δίσκων που κατεβαίνουν απο το shazam? Είμαι με jb και openssh αλλά δεν ξέρω που πρέπει να ψάξω.Τα χρειάζομαι για να τα περνάω στο itunes. Ευχαριστώ!

 

υπάρχουν πολλοί τρόποι να περνάς εξώφυλλα στο itunes... δεν είναι υπερβολή ακόμα και να βρεις που είναι να κάνεις αυτή τη δουλειά?? δες το gimmesometune που κατεβαζει εξωφυλλα και στιχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου με έσωσες απο πολλές ώρες ψαξίματος! Είδα οτι περνά το εξώφυλλο κατευθείαν στο itunes αλλά δυστυχώς δε βρίσκει στίχους, παρότι το έχω ενεργοποιήσει να βρίσκει.Όπως και να χει, σε ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια. Μολις εκανα jb το iphone 3gs μου. Το προβλημα ειναι οτι εχω διαβασει οτι καθε φορα που το κλεινεις πρεπει να κανεις εγκατασταση ξανα το blackrain. Γιατι σε εμενα δεν συμβαινει αυτο και λειτουργει κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια. Μολις εκανα jb το iphone 3gs μου. Το προβλημα ειναι οτι εχω διαβασει οτι καθε φορα που το κλεινεις πρεπει να κανεις εγκατασταση ξανα το blackrain. Γιατι σε εμενα δεν συμβαινει αυτο και λειτουργει κανονικα?

 

Γιατι εισαι τυχερος και εχεις 3GS απο τις πρωτες παρτιδες παραγωγης που δεν χρειαζεται το blackra1n για boot...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια. Μολις εκανα jb το iphone 3gs μου. Το προβλημα ειναι οτι εχω διαβασει οτι καθε φορα που το κλεινεις πρεπει να κανεις εγκατασταση ξανα το blackrain. Γιατι σε εμενα δεν συμβαινει αυτο και λειτουργει κανονικα?

 

Γιατι εισαι τυχερος και εχεις 3GS απο τις πρωτες παρτιδες παραγωγης που δεν χρειαζεται το blackra1n για boot...

 

Για πες μας το 4 κ 5 νούμερο απο το S/N.

Πότε το πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

 

(+10 χαρακτήρες)

 

Απο ποιο νουμερο και μετα ξεκινησε το νεο bootroom?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:48 ----------

 

Eχω προβλημα με το cydia. Καθε φορα που το ανοιγω μου γραφει error refrashing data. Εχει κανεις το ιδιο?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 02:05 ----------

 

Και κατι τελευταιο : Οποτε κλειδωνω το τηλεφωνο, μετα απο λιγα δευτερολεπτα χανει σημα wi fi και μετα οταν το ξεκλειδωνω ενεργοποιειται αυτοματα. Οταν δεν κλειδωνω το τηλεφωνο το wi fi λειτουργει κανονικα. Να ανησυχησω η΄ετσι λειτουργει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...