Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια σκεφτομαι κ εγω να παρω απο eastbay..

εβαλα ενα ζευγαρι παππουτσια για τη γυναικα κ ενα σορτς..τα μεταφορικα εβγαιναν 25$ κ με το κουπονι που εβαλα(απο το λινκ που αναφερει ενας φιλος πιο πανω) μου αφαιρει 18$....

προσθετοντας στο καλαθι κ ενα ρολοι της polar τα μεταφορικα αυξανονται στα 46.24$ (η μειωση λογω κουπονιου παει στα 40$)....

τα μεταφορικα πανε αναλογα με το βαρος?

τι ισχυει ακριβως?

ευχαριστω!

 

αν δεν κάνω λάθος μέχρι ένα ποσό είναι 25$ και μετά πάει με ένα ποσοστό %

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εκανα την παραγγελια 27/5..μου ερχεται mail επιβεβαιωσης κ στις 28/5 μου ηρθε mail shipment confirmation...τους ζητησα to tracking number το οποιο κ μου εστειλαν το ιδιο απογευμα..

απο τις 29/5 λοιπον προσπαθουσα να κανω track στο σαιτ της usps αλλα μου εβγαζε μην. οτι δεν υπαρχουν πληροφοριες/στοιχεια για αυτο τον αριθμο...φοβουμενος οτι μπορει να φαω "ταπα" με fedex ή ups τους εστειλα mail ζητωντας να μου ξαναστειλουν το tr.number..μου το εστειλαν μετα απο κανα 3ωρες(το ιδιο ηταν) κ ως "δια μαγειας" στο σαιτ της usps ειχα ενημερωση οτι μολις εχει λαβει η usps ειδοποιηση για το δεμα κ.τ.λ(σημειωνοντας οτι δεν εχει παραλαβει ακομα το δεμα απο τον αποστολεα...)

παρολο λοιπον που παρελαβα μια μερα μετα την παραγγελια mail οτι το δεμα αποσταλει,στην ουσια επρεπε να επικοινωνησω παλι μαζι τους κ η παραγγελια φαινεται να εφυγε με καθυστερηση 5ημερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμενα ηρθε σε 10 μερες. 15/5 παραγγελια και εφτασε 25/5 και €3 στα ΕΛ.ΤΑ.

το παπουτσακι γνησιο κλπ. με καρτελακι adidas περασμενο απο την τρυπα που περνα και το κορδονι και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρέλαβα την δεύτερη παραγγελία από Eastbay.ΠΑΛΙ σε 7 ημερολογιακές μέρες με κόστος εκτελωνισμού 3 ευρώ παρόλο που η παραγγελία ήταν 250 δολλάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρέλαβα την δεύτερη παραγγελία από Eastbay.ΠΑΛΙ σε 7 ημερολογιακές μέρες με κόστος εκτελωνισμού 3 ευρώ παρόλο που η παραγγελία ήταν 250 δολλάρια.

 

μπορείς να μας πείς και τι πράγματα πήρες? Για να ξέρουμε και τον όγκο της παραγγελίας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι??Επειδη σκεφτομαι να κανω παραγγελια απο eastbay.com και αυτη δεν θα ξεπερναει τα $45.00 μπoρειτε να μου πειτε αν ειναι ευκολο,τη διαδικασια για να παραγγειλω?Και ποσα μεταφορικα θα πληρωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω κατι??Επειδη σκεφτομαι να κανω παραγγελια απο eastbay.com και αυτη δεν θα ξεπερναει τα $45.00 μπoρειτε να μου πειτε αν ειναι ευκολο,τη διαδικασια για να παραγγειλω?Και ποσα μεταφορικα θα πληρωσω?

 

70$ μαζί με μεταφορικά θα είναι το κόστος. + 3€ στα ΕΛΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα μια παραγγελια $279 και μου στελνει mail το eastbay λεγοντας:

Dear Dimitrios,

Thank you for ordering from Eastbay. To process your order

efficiently, we request written confirmation of the order. To

confirm your order, simply reply to this email and provide your

name, credit card billing address and phone number. Please also

include the bank name and phone number printed on your credit card.

Please do not include your credit card number, expiration date or

card verification number in your reply. Please respond within 5

business days to prevent the order from being cancelled.

Thank you, Eastbay Payment Processing Department

Customer Number: 4382****

αλλη μια εχω κανει με €70 και δε μου ειχε στειλει τετοιο μνμ. προβλεπεται η ειναι απατη?

 

 

Χθες παρέλαβα την δεύτερη παραγγελία από Eastbay.ΠΑΛΙ σε 7 ημερολογιακές μέρες με κόστος εκτελωνισμού 3 ευρώ παρόλο που η παραγγελία ήταν 250 δολλάρια.

καλοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια εχω κανει με €70 και δε μου ειχε στειλει τετοιο μνμ. προβλεπεται η ειναι απατη?

 

Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, στη μία και μοναδική παραγγελία που έχω κάνει μέχρι τώρα μου ζήτησαν όλα αυτά, τα έδωσα και όλα πήγαν οκ. Δε ξέρω γιατί ακριβώς το κάνουν, θέμα ρουτίνας υποθέτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου τα ζήτησαν στην 4η παραγγελία. Τότε είχα δηλώσει διαφορετικό billing address απο αυτό που είχα και ίσως να έπεξε ρόλο....

 

Αλλα μόλις τα πάρουν συνεχίζουν κανονικά την παραγγελία. Απλά διαδικαστικά παίζει να είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, στη μία και μοναδική παραγγελία που έχω κάνει μέχρι τώρα μου ζήτησαν όλα αυτά, τα έδωσα και όλα πήγαν οκ. Δε ξέρω γιατί ακριβώς το κάνουν, θέμα ρουτίνας υποθέτω.

 

Εμένα μου τα ζήτησαν στην 4η παραγγελία. Τότε είχα δηλώσει διαφορετικό billing address απο αυτό που είχα και ίσως να έπεξε ρόλο....

 

Αλλα μόλις τα πάρουν συνεχίζουν κανονικά την παραγγελία. Απλά διαδικαστικά παίζει να είναι....

οκ παιδια. ευχαριστω. ειπα μηπως ηταν κανενα fake mail, thats all :-)

 

edit: το eastbay δε στελνει lacoste εκτος us. ξερουμε κανα αλλο καταστημα που να στελνει?

Επεξ/σία από isspro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...