Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια!!!Ειμαι καινουριος και ψαχνω για παππουτσια AND1.Ξερετε κανενα σαιτ?Συγκεκριμενα ψαχνω το AND1 CHOSEN ONE.

με μια γρηγορη αναζητηση εδω αλλα πρεπει να εχεις account, paypal και καρτα για internet. αν τα εχεις εισαι κομπλε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εκανα την παραγγελια 27/5..μου ερχεται mail επιβεβαιωσης κ στις 28/5 μου ηρθε mail shipment confirmation...τους ζητησα to tracking number το οποιο κ μου εστειλαν το ιδιο απογευμα..

απο τις 29/5 λοιπον προσπαθουσα να κανω track στο σαιτ της usps αλλα μου εβγαζε μην. οτι δεν υπαρχουν πληροφοριες/στοιχεια για αυτο τον αριθμο...φοβουμενος οτι μπορει να φαω "ταπα" με fedex ή ups τους εστειλα mail ζητωντας να μου ξαναστειλουν το tr.number..μου το εστειλαν μετα απο κανα 3ωρες(το ιδιο ηταν) κ ως "δια μαγειας" στο σαιτ της usps ειχα ενημερωση οτι μολις εχει λαβει η usps ειδοποιηση για το δεμα κ.τ.λ(σημειωνοντας οτι δεν εχει παραλαβει ακομα το δεμα απο τον αποστολεα...)

παρολο λοιπον που παρελαβα μια μερα μετα την παραγγελια mail οτι το δεμα αποσταλει,στην ουσια επρεπε να επικοινωνησω παλι μαζι τους κ η παραγγελια φαινεται να εφυγε με καθυστερηση 5ημερων

 

εμενα συμφωνα με το tracking number που μου εστειλαν φαινεται οτι εφτασε ελλαδα την δευτερα 7/6 το πρωι....

πηρα σημερα στα ελτα κ με ενημερωσαν οτι μαλλον βρισκεται ακομα στο αεροδρομιο/τελωνειο κ δεν εχει παραδοθει σε καποιο καταστημα ελτα στην αθηνα για αποστολη στο νησι...

λετε να ειμαι ο πρωτος που θα χρεωθω εκτελωνισμους κ.τ.λ ανω των 3ευρω??:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να μας πείς και τι πράγματα πήρες? Για να ξέρουμε και τον όγκο της παραγγελίας σου.

 

Δέκα μπλούζες και ένα ζευγάρι παπούτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ,,,

Ψαχνω εδω και καιρο τα Converse Weapon EVO ιδιως το παλιο στυλ retro '86 (μου θυμιζουν τα νιατα μου ) :) και τα βρηκα στο Amazon.Εχει κανεις αγορα απο εκει ; Υπαρχει κανενα προβλημα; Επισης στο eastbay τα βρηκα οχι τα retro ποιο καινουρια αλλα δεν εχει νουμερα , λογικα θα πρεπει να ανανεωνουν τα τελειωμενα νουμερα.

 

Ευχαριστω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως εμενα ακομα ειναι τελωνειο...θυμιζω 28/5 παραγγελια κ 7/6 το πρωι εφτασαν ελλαδα,αλλα ακομα δεν εχει γινει διανομη στα ελτα οπως μου ειπαν...

γνωριζετε ρε παιδια κανα τηλεφωνο να επικοινωνησω με τελωνειο για δεματα απο αμερικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι αλλά κανει μπαμ, από το ποσο ''φτωχό'' ειναι το σάιτ μεχρι τις τιμες των παπουτσιών, πχ air max (είτε 2009 είτε 97) στα 60€ γνήσιο δε θα βρεις ουτε εξω απο το ταιβανέζικο εργοστάσιο της nike.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια...1η μου παραγγελια...την εκανα στις 8/6.....ακομα να ερθει κατι.....στο tracking του ελτα λεει

Πέμπτη, 17 Ιουνίου 2010 3:39:57 πμ ` ` ` `

` ΚΔ ΔΕΜΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Αποστολή Συσκευασίας

τι γινεται????

δωστε μια βοηθεια.....

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο Κέντρο διανομής δεμάτων. Λογικά μέσα στις επόμενες μέρες θα πάει στο ΕΛΤΑ της περιοχής σου και θα έρθει ο ταχυδρόμος να σου φέρει το χαρτάκι.

 

Πιστεύω οτι άντε 3-4 το ΠΟΛΥ ακόμα αναμονή. το ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...