Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια βρηκα αυτο το σαιτ για την αγορα παπουτσιων...εχει υπερβολικα πολυ καλες τιμες...σκεφτομαι να το δοκιμασω...ειναι κανεις που να το εχει δοκιμασει?συγκεκριμενα να σας πω πως ψαχνω τα nike air max 97 και σε αυτο το σαιτ εχουν τιμη 69 $ δηλαδη 46€....κατι μ βρωμαει παντως...τι λετε?

 

 

 

 

 

http://www.finesale.net/

 

We delivery the shoes via international transport companies, normally via EMS

EMS είναι τα κινέζικα ελτά αν δεν κάνω λάθος!!!

Πολύ φτηνά φαίνονται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

We delivery the shoes via international transport companies, normally via EMS

EMS είναι τα κινέζικα ελτά αν δεν κάνω λάθος!!!

Πολύ φτηνά φαίνονται!!!

 

τα κινεζικα ελτα...χμμμ καλο η κακο ειναι αυτο????φαινονται φτηνα αλλα δεν μπορω να βρω εναν τροπο να κανω την παραγγελια :P :p!!! εχει κανεις να μου προτεινει κανενα σαιτ με το συγκεκριμενο μοντελο σε καλη τιμη???δεν μου φαινεται και πολυ εμπιστο αυτο το σαιτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινεζικα ελτα...χμμμ καλο η κακο ειναι αυτο????φαινονται φτηνα αλλα δεν μπορω να βρω εναν τροπο να κανω την παραγγελια :P :p!!! εχει κανεις να μου προτεινει κανενα σαιτ με το συγκεκριμενο μοντελο σε καλη τιμη???δεν μου φαινεται και πολυ εμπιστο αυτο το σαιτ...

 

Προκειται για κινεζικες απομιμησεις γιαυτο και αυτη η τιμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ετοιμαζομαι να κανω μια παραγγελια με 500$ απλα ολοι απο εδω περνατε με πιο λιγα λεφτα και δεν ειχατε προβλημα με τελωνειο!εγω λετε να εχω που ειναι παραπανω τα χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ετοιμαζομαι να κανω μια παραγγελια με 500$ απλα ολοι απο εδω περνατε με πιο λιγα λεφτα και δεν ειχατε προβλημα με τελωνειο!εγω λετε να εχω που ειναι παραπανω τα χρηματα?

 

Για να εισαι "σίγουρος"σπάσε την μια παραγγελιά σε τρεις,το ξέρω θα έχεις επιβάρυνση με τα επιπλέον μεταφορικά,άλλα από το να σου έρθει το τελωνείο 200 ευρα καλύτερα ετσι νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον καταρχας θα ήθελα να συστηθώ πρώτα , Houseofhoops.gr,είμαστε ένα εξειδικευμενο καταστημα με ρουχα μονο για μπασκετ και ελπίζω σύντομα houseofsports.gr για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Αν και το φορουμ δεν ειναι αθλητικο χαιρομαι ιδιαιτερα που επιτελους μπορω καπου να δω καταγεγραμμενες αποψεις και προβληματα που αφορουν το χωρο του on line shopping. Μέσα από την ιστοσελίδα http://www.basketblog.gr μπορειτε να δειτε σχετικα αρθρα με εμας και Link για το σαιτ μας. Θελουμε να δημιουργησουμε ενα on line καταστημα με καλογουστα προιοντα τα οποια δεν μπορουμε να βρουμε στην Ελλαδα και επειδη μας αρεσει να κυκλοφορυμε casual θελουμε οτι καλυτερο μπορουμε να εχουμε. Προσθετουμε προιοντα συνέχεια, φερνουμε μοναδικα παπουτσια (οπως τα lebron air max VII, 300 ζευγαρια στην Ευρωπη και 50 θα εχουμε εμεις), στηριζουμε την Jordan brand(n2 στην Αμερική) και χαμηλώνουμε συνέχεια τις τιμές (ειδικα οταν μας το λετε εσεις) μιας και λάθη κάνουμε όλοι.

Το κυριωτερο όμως προσον μας ( θελουμε να πιστευουμε) ειναι οτι προσπαθουμε να σας βρουμε ότι θελετε και ας μην υπαρχει αμεσα διαθεσιμο. Εξυπηρετήσαμε αθλητες με μοντελα μπασκετ που δεν βρισκανε, εξυπηρετησαμε φίλους που τρεχανε σε μαραθωνιο και δεν βρισκανε καποια ρουχα συγκεκριμενα αλλά και τενίστες ( εξου λοιπον και η νεα προσπαθεια για το housofsports.gr ). Με τηλεφωνικη υποστηιξη και ηλεκτρονικη ελπιζουμε να σας εχουμε συντομα κοντα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ετοιμαζομαι να κανω μια παραγγελια με 500$ απλα ολοι απο εδω περνατε με πιο λιγα λεφτα και δεν ειχατε προβλημα με τελωνειο!εγω λετε να εχω που ειναι παραπανω τα χρηματα?

 

Στα 500$ είναι υποχρεωμένοι να έχουν συνυπολογίσει και τα έξοδα του τελωνείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετά από αγορές αρκετών ζευγαριών από τις οποίες έμεινα πολύ ευχαριστημένος, πιστέυω ήρθε η ώρα να γράψω 2-3 καλά λόγια για το http://www.jamesandjames.com (UK).

 

- Πολύ καλές τιμές σε σχέση με Ελλάδα (έως -30-40% αρκετές φορές).

- Μεταφορικά 10-11 λίρες το πολύ.

- Γρήγορη αποστολή, στέλνουν με συστημένο Royal Mail, σε 5-7 μέρες φτάνει.

- Τίγκα εξυπηρετικοί (απαντούν πάντα στα μέιλ και τα τηλέφωνα, όταν δεν υπήρχε διαθέσιμο ένα ζευγάρι μπότες με τάραξαν στα e-mail για να μου πούν πότε τελικά θα το έχω, μου έχουν αλλάξει γρήγορα ζευγάρια που επέστρεψα γιατί ήταν μικρό ή μεγάλο το νούμερο, ή γιατί δε μου άρεσαν, οπότε μου έστειλαν τα λεφτά πίσω)

- Αξιόπιστοι στις πληρωμές και στις επιστροφές χρημάτων.

- Μία φορά μόνο έκαναν λάθος, και μου έστειλαν λάθος χρώμα μποτάκια, επικοινώνησα μαζί τους, και αφού πρώτα μου ζήτησαν χίλια απόλοτζις, μου είπαν και τους έστειλα πίσω το πακέτο με εξπρές αποστολή (30€ παρακαλώ, τα οποία μου επέστρεψαν αμέσως μετά στην κάρτα μου) και μου έστειλαν το σωστό ζευγάρι με δικά τους έξοδα. Οπότε επανόρθωσαν και με το παραπάνω, ανέβηκαν στην εκτίμησή μου μάλιστα.

 

Γενικά, αν έχουν αυτό που θέλει κάποιος, και του αρέσει η τιμή, του συνιστώ να προχωρήσει άφοβα σε αγορά από το συγκεκριμένο e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ενδιαφερον topic...να ρωτησω κι εγω κατι επ'ευκαιριας...ψαχνοντας στο YOOX βρηκα ορισμενα πολυ ωραια ανδρικα υποδηματα για καθε περισταση...ειδικα στα ankle boots τα οποια και με ενδιαφερουν εχουν μερικα πολυ ωραια σχεδια απο γνωστα brands (prada,barbatos,fabi,baraccuda,etc)

 

εκτος απο yoox υπαρχει κατι αλλο με τετοιου ειδους υποδηματα , τα οποια ειναι αρκετα μοντερνα σε σχεδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,

θα ηθελα τη βοηθεια σας.

θελω να αγορασω τα air max κ εχω βρει αυτο το σαιτ το οποιο τα εχει πολυ φθηνα.. http://www.nikestoreonline.com/index.php

το ξερει κανεις?λεω οτι ειναι απο εργοστασιο αλλα ειμαι καπως επιφυλακτικος..

η οποια βοηθεια θα ειναι χρησιμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...