Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως βλέπω ότι όταν κάποιος χάνει κατευθείαν έρχεται εδώ και αρχίζει να κλέγεται με τα γνωστά " μαλακα εγώ είχα 10/0 αλλά ο άλλος ο ..." και πάει λέγοντας. Ελάχιστες φορές κάποιος παραδέχτηκε ότι έκανε μαλακιες και δεν έπαιξε καλά. Έφταιγε και αυτός δηλαδή και όχι μόνο " ο μαλακας ο jax που είχε 1/12"... Γενικά όλη την μαμημενη ώρα κλεγεσται για το κάθε τι που συναντάτε στο παιχνίδι και δεν σας αρέσει...

 

ξερεις ποσες φορες εχω πει εντος του παιχνιδιου "πωωωω τι μαλακια εκανα!!" ..απειρες...

 

αλλα οκ ..οταν πραγματα που ακομα και γω ο noob δεν τα κανω....δεν γαμιεμαι τοσο πολυ δηλ...θα τα κραξω...

 

εσυ τι ζορι τραβηξες ξαφνικα?

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katarina ναι ...αν και θελει εξοικιωση με τα "πηδηματα" της... να πηδας δεξια και αριστερα...και κυριως σαν τροπο διαφυγης...

Αν feed-αριστει..απλα σπερνει τρομο....

Fiora ειναι κατ'εμε πιο απλη στο παιξιμο...και αυτη σπερνει τρομο...

Nasus αν κατεχεις το last hit..απλα θα σε βλεπουν και θα στριβουν...(Επαιξα χτες ενα παιχνιδι και ειχε παρει ενας nasus....το παλικαρι δεν ηξερε τι εστι Q και stacks...αφου αρχισαμε να τον κραζουμε , τελειωσε το παιχνιδι με καμμια 50αρια stacks....τι να πεις....Εχω παιξει αλλο παιχνιδι που ο nasus ειχε μαζεψει 800 stacks!! το Q του δηλ εσκαγε πανω απο 1000 dmg....εκει ναι...τον βαζεις μπροστα και αρχιζει να κοβει κεφαλια)

akali ειναι και αυτη φονιας απο τις λιγες...αλλα θελει εξοικιωση με τα combo της .Στο last-game ειναι faceroll....οταν δηλ εχεις 500-600 ability και ανω σκας απλα το ulti και συνεχιζεις στο επομενο θυμα....αντε και ενα Ε αν το θυμα σκεφτηκε να επιζησει :)

 

Για μενα  akali , nasus , fiora , jax , katarina , akali , vayne , master yi , warwick (ulti και kill) , draven , fizz και ισως και αλλοι που μου διαφευγουν.... αν feed-αριστουν...απλα γινονται καταιγιστικοι στο late-game...

Με αυτό το meta (league of tanks που λέει και ο attalos) θεωρώ την fiora useless champion, δεν θες κάτι παραπάνω απο armor για να την κάνεις counter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ,οπως και να εχει ομως το damage παντα πηδαει το αρμορ.Δηλαδη Ριβεν full ad vs renekton me ta gnvsta items ,ποιος θα κερδισει?Η ριωεν ευκολα,και γενικα το damage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol?

 

Παiξε Riven να παρω Mundo top

2 item θελω κ θα κατσω afk με E κ W ενω πεταω cleavers , ποιος κερδιζει?

 

Το 10% CDR nerf στο Visage δεν ειναι nerf , ειναι ανεκδοτο . Στο Sunfire δν ειδα κατι για nerf παντως , ισως να το εχασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol?

 

Παiξε Riven να παρω Mundo top

2 item θελω κ θα κατσω afk με E κ W ενω πεταω cleavers , ποιος κερδιζει?

 

Το 10% CDR nerf στο Visage δεν ειναι nerf , ειναι ανεκδοτο . Στο Sunfire δν ειδα κατι για nerf παντως , ισως να το εχασα

 

για full build μιλαω ρε αδερφε,και στο late το damamge απλα πηδαει το αρμορ.

καλα οσον αφορα αυτο που λες για mundo riven τοπ,πως θα παρεις τα 2 item που λες?

Μιλαω παντα για late game ,και τα 2 item που λες οτι θα παρεις τοπ αν παιξεις αναντιον ριβεν,πιστεψε με ,δεν νομιζω να τα παρεις[ με τοσο ξυλο που θα φας τοπ ουτε καλα καλα να φαρμαρεις δεν θα μπορεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL

 

Θα κερδισεις late game Mundo?

Σε 1v1?

Ουτε 3v1 δεν θα τον κατεβασεις κ ας εχεις κ 10 items , οχι 6

Εισαι υπερβολικος,αν εχεις καλο dammge ολα κατεβαινουν,δεν ξερω αν θα μου απρει ωρα να τον κατεβασω ,παντως ο ιδιος δεν με κατεβαζει [αν πχ εχω 2 lifesteal items kai 400 αδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τον κατεβασεις με 300 armor κ απειρο regen

Το % dmg που κανει αν παρει κ liandrys ειναι χαζο 

 

Δεν κατεβαινουν ολα , για αυτο κ υπαρχει tank meta 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσο ανεβαίνω στο rank τόσο πιο δύσκολους αντίπαλους μου βγάζει στο ARAM (που μου αρέσει πολύ) με αποτέλεσμα να χάνω συνέχεια. Αυτό με έχει οδηγήσει στο να σκέφτομαι να πέσω επίτηδες πίσω σε bronze 1, ώστε να μπορώ να παίζω με «φυσιολογικούς» αντίπαλους στο ARAM. Όσο ήμουν bronze κέρδισα πάντα στο ARAM. :unsure: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...