Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ τα offensive κάποιο που λέει tons of damage (αυτό μου χει μείνει :P) δεν είναι προτιμότερο?

Αυτά τα 2 στα offensive και τα 2 στα def πάνε μαζί ή ένα απ το καθένα? 

Σ ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To tons of damage ειναι το Trinity force ^^

Τα 2 offensive τα θες σιγουρα , τωρα απο τα defensive , αναλογα τι εχεις απεναντι

Αν νομιζεις οτι δεν χρειαζεσαι κατι γιατι δεν εχουν το αναλογο damage οι αντιπαλοι δεν το παιρνεις

 

Απλα σου εδωσα ενα balanced build ως τυφλοσουρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 16-2 Jax στα ranked και μπορώ να πω ότι ο Jax είναι πολύ δυνατό pick με δυνατό teamfight presence + pressure.

Παίζω επιθετικά στην αρχή και άμα βγει first blood κάνω zone τον αντίπαλο και μπορεί να snowballarw (εξαρτάται πως θα παίξει) αλλιώς παίζω safe μέχρι 6 level άμα δεν βγει το play στα μικρά level ε και από κει και πέρα κερδίζεις τα πάντα.

Πάντως μην πας σε κάθε poke για full combo γιατί θα μείνεις χωρίς μάνα :D.Q+AA για αρχή αφού έχεις στακάρει τα passive.

 

All in all hypercarry.

 

PS:Καλό to trinity αλλά άμα stackarei ο άλλος health που το κάνουν όλοι με το αυτό το meta βγάζεις botrk.Γενικά πάω cutlass -> phage -> botrk->trinity ή rusharw botrk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη κι εγω του l2 ημουν, τον πρωτο καιρο το lol το ευχαριστιομουν απειρα. Ο καρκινος ηρθε μετα το 30 lvl , θα καταλαβεις κι εσυ σιγα σιγα τι εννοω.

 

Ο jax ειναι απ'τα πιο δυνατα pick για solo top αυτη τη στιγμη στο game. Φυσικα στα games που παιζεις τωρα το 90% ειναι με duo top, ασε που δε θα πηγαινεις τοπ με jax παντα. Προσπαθησε να τον μαθεις καλα, ειναι απ'τα δυνατα champ  και αξιζει να τον ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γιατί λες για καρκίνο μετά τα 30?

Δεν είναι ούτε το θέμα εδώ ούτε τίποτα αλλά κανένα δε θα φτάσει το l2 θεωρώ και δεν έχει σχέση το gameplay ή κάτι άλλο σχετικό με το game αλλά το κλίμα της εποχής, όσοι έπαιζαν ξέρουν.

Η διαφορά του να πάω top με bottom ποια είναι? Αλλάζει κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γιατί λες για καρκίνο μετά τα 30?

Δεν είναι ούτε το θέμα εδώ ούτε τίποτα αλλά κανένα δε θα φτάσει το l2 θεωρώ και δεν έχει σχέση το gameplay ή κάτι άλλο σχετικό με το game αλλά το κλίμα της εποχής, όσοι έπαιζαν ξέρουν.

Η διαφορά του να πάω top με bottom ποια είναι? Αλλάζει κάτι?

Mε το l2 δεν χωρα συγκριση γιατι ειναι τελειως διαφορετικα παιχνιδια και εν τελει εχουν και τελειως διαφορετικο σκοπο. Προφανως το l2 ειναι πιο ωραιο και χορταστικο παιχνιδι συνολικα. Το προβλημα ειναι οτι παλιωσε κι οτι ηθελε να αφιερωσεις τη ζωη σου σε αυτο για να μπορεις να σταθεις στο game. Eνω εδω παιζεις και 1 φορα το μηνα που λεει ο λογος και δεν χανεις και τιποτα.

 

Στο bot συνηθως παιζουν ranged champs και δεν ειναι οτι καλυτερο για jax που ειναι melee. Αν και τωρα στην αρχη δεν πολυεχει διαφορα. Συνηθιζεται melee / tanky / bruiser champs να πηγαινουν top, ενω στο bot παει συνηθως adc+support. Απλα επειδη ως το 30 lvl ειναι ψιλο οτι ναναι τα games στο θεμα του meta, δεν εχει και τοση σημασια αυτο.

 

Ο καρκινος μετα τα 30 ξεκινα γιατι θα ξεκινα να σε νοιαζει το win και το defeat στα ranked, σε αντιθεση με τωρα που ειτε χασεις ειτε νικησεις, ενα και το αυτο. Θα διαπιστωσεις και μονος σου πώς χανονται τα games και θα καταλαβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://i62.tinypic.com/dpzhq1.png

 

Ρε παιδιά αυτό το BugSplat μου βγάζει όταν crashαρει το παιχνίδι έχει κανείς ιδέα?

Έχω δοκιμάσει τα πάντα. Μέχρι και Windows 8 έβαλα μπας και αλλά τίποτα. Τώρα έχω τα 7.

 

Έκανα: 

 

Windows Update

Drivers Unistall - Install Latest Version

DirectX Update Latest Version

Run as Administrator

Run in compatibility for Windows 7

Unistall - Install League of Legends

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ψάξει τα πάντα ρε παιδιά και δεν δουλεύει τίποτα...

Είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα? Και αν ναι τι έκανε?

 

League of Legends caused ACCESS_VIOLATION in module League of Legends

 

Write to location 3fdfffeb caused an access violation.

 


League of Legends caused ACCESS_VIOLATION in module League of Legends

 

Write to location 3fdfff93 caused an access violation.

 

League of Legends caused UNKNOWN_ERROR in module League of Legends

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο εψαξα το εχουν καποιοι , λυση δεν βρηκαν καποια αλλη εκτος απο το uninstall/reinstall

 

Ενας μονο λεει

 

For me the sollution was to change screen refresh rate from 100 to 85. It sounds odd but did the trick. I have also heard that if you have too high resolution on your desktop the same error occurs.

 

Δεν βλεπω πως εχει σχεση αλλα τι να πω , δοκιμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ευχαριστώ που ασχολείστε ρε παιδιά.

Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά τίποτα.

Εμένα η οθόνη στα 60hz είναι οπότε δεν πάει 85 με τίποτα...

Unistall/Reinstall θα κάνω πάλι αν και δεν νομίζω να αλλάξει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα καινούριο υπολογιστή...

Έχω δοκιμάσει τα πάντα...Από Unistall-ReInstall LoL μέχρι αλλαγή λογισμικού, drivers , ότι μα ότι βρήκα στο internet σχετικά με bugsplat errors και τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...