Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά 2-3 μηνες που παιζω συστηματικά ranked εχω παρατηρήσει οτι τα σαββατοκύριακα εχω περισσότερα defeats απότι τις άλλες μέρες. και defeats στη σειρά. στην αρχή δε το πίστευα αλλά για μένα προσωπικά ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τελικά 2-3 μηνες που παιζω συστηματικά ranked εχω παρατηρήσει οτι τα σαββατοκύριακα εχω περισσότερα defeats απότι τις άλλες μέρες. και defeats στη σειρά. στην αρχή δε το πίστευα αλλά για μένα προσωπικά ισχύει...

 

Αξιζει να το γνωριζει καποιος ή μπορει να ειναι απλα συμπτωση, σιγουρα παντως θελει δοκιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά 2-3 μηνες που παιζω συστηματικά ranked εχω παρατηρήσει οτι τα σαββατοκύριακα εχω περισσότερα defeats απότι τις άλλες μέρες. και defeats στη σειρά. στην αρχή δε το πίστευα αλλά για μένα προσωπικά ισχύει...

κ αυτες τις μέρες που κάποια παιδιά έχουνε διακοπές μόνο νωρίς το πρωί κ αργά το βράδυ είναι να μπαίνεις :Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που βοηθαει αν μπεις νωρις το πρωι ή αργα το βραδυ, ειναι να γλυτωσεις μαλακισμενες νοοτροπιες του στυλ, "μου πηρες mid, feedαρω" τους unskilled players δε τους γλυτωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτυχε. Σκεψου οτι αν υπαρχει ενδεχομενο να παιζουν πολλα τρολλς/noobs/afkers κλπ τα Σαβατοκυριακα, τοτε οι πιθανοτητες ειναι μαζι σου. Στο pool των 10 ατομων που αποτελουν ενα ranked, αν υποθεσουμε οτι υπαρχει ενας τετοιος, η αντιπαλη ομαδα εχει περισσοτερες πιθανοτητες να τον εχει καθως 5 παιχτες πανε σε αυτην και 4 στη δικη σου (ο 5ος εισαι εσυ). Και 3 ναναι τα τρολλς, παλι οι πιθανοτητες ειναι να κατσουν παραπανω τρολλ στους αλλους.

 

Η αληθεια ειναι οτι τις μερες-ωρες αυτες παιζουν παραπανω toxic ατομα που δεν εχουν διαθεση για συνενοηση , οποτε αν σε κουραζει αυτο το σκηνικο ειναι οντως προτιμοτερο να διαλεγεις αλλες ωρες για τα ranked σου (τις νυχτες ειναι αρκετα πιο κυριλατη η κατασταση στο team communication). Αυτο ομως δεν καθοριζει το win/defeat καθως προκειται για χαρακτηριστικο και των 2 ομαδων η κακη συμπεριφορα καποιου/καποιων παιχτων. Συνηθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Curse voice beta keys round 2.
Oποιος δεν εχει, μπορει να στειλει ενα pm.
Εχω 5 keys.
Εαν δεν γνωριζει καποιος τι ειναι, google it.


Τελος τα κλειδια, τζαμπα στελνετε pm.

Επεξ/σία από sistah
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Curse voice beta keys round 2.

Oποιος δεν εχει, μπορει να στειλει ενα pm.

Εχω 5 keys.

Εαν δεν γνωριζει καποιος τι ειναι, google it.

Αν περισσευει πετα ενα κλειδακι απο εδω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Curse voice beta keys round 2.

Oποιος δεν εχει, μπορει να στειλει ενα pm.

Εχω 5 keys.

Εαν δεν γνωριζει καποιος τι ειναι, google it.

 

Αν περισσευει πετα ενα κλειδακι απο εδω.

 

Σου στελνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά 2-3 μηνες που παιζω συστηματικά ranked εχω παρατηρήσει οτι τα σαββατοκύριακα εχω περισσότερα defeats απότι τις άλλες μέρες. και defeats στη σειρά. στην αρχή δε το πίστευα αλλά για μένα προσωπικά ισχύει...

 

Έχεις σκεφτεί οτι ο vasilisaek217 της αντίπαλης ομαδας τα σαββατοκύριακα έχει περισσότερα wins απο τις άλλες μέρες; και wins στη σειρά. στην αρχή δε το πίστευε αλλα για εκείνον προσωπικά ισχύει. Κάπου πάνε οι ήττες σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και από μένα κάποια keys που μου στείλανε για το Curse voice

  • ec2d25e1-ed35-48a6-aefa-28fe9f7b9fd8
  • cb176d8a-c284-4eae-a7a2-7e16404a8f4b
  • c9af509e-3350-48e8-91ea-d93c6f513d16
  • 1955b604-16f3-438b-ac02-4c7b2cb5f555
  • e049f433-5e65-49c5-9646-b22cfafb5944
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο dota, Λίγο earthshaker, αλλαγή ταύρου σε καράφλα με πάγο = profit , new lol champ. Όταν πρόκειται για bruiser πολλές ιδέες λόγω των αγορών όταν πρόκειται για support δεν έχουν ιδέες, παίρνουν έναν έτοιμο champ τον αλλάζουν λίγο, support champion. Σαν bot laner adc/support, μια ζωή τα υπόλοιπα lanes είχαν καλύτερη "μεταχείριση" , ο λόγος προφανές αλλά ... rito plz . . . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Thresh δηλαδη δεν ηταν καλη ιδεα?
Πριν απο τον Thresh ειχε βγει η Nami, και πιο πριν η Leona.
Αναμεσα, ειχαν βγει η Zyra και η Lulu που προοριζονταν για mid..

Τι λες τωρα εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...