Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τι items παιζετε τον thresh συνηθως και τι maxάρετε πρωτο?

 

αυτό πάει όπως βολεύει τον καθένα μερικοί μαξάρουν flay και έχουν λίγο ad από runes-masteries για autoattack damage, ντάξει το tanky είναι προφανές, άλλοι μαξάρουν το hook για περισσότερο spam όπως τον βολεύει τον καθένα έχω δει άπειρα builds σε streams και spectates. Εγώ προσωπικά τον παίζω tanky με λίγο ad για το flay face of the mountain  όταν πρέπει ή talisman εξαρτάται. Για heavy ad μπορεί να φύγει omen ή sunfire cape εξαρτάται πιο πολύ από τους αντιπάλους αυτά που είναι stadar mobility tanky wards και από κει και πέρα ότι πρέπει/σε βολεύει.

 

Μόλις το σβησα.Del + enter.Να δω πόσο καιρό θα μου πάρει να το ξαναβάλω. :P

 

1 μήνα μαξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα τα 3 πρωτα αντικειμενα που βγαζω ειναι το sightstone,εκεινο το shurelyas και ionian boots.Με masteries για cooldown που εχω στα 9lvl με max q το cd του ειναι στα 7,2sec και αν το προσγειωσω παει στα 4sec. Αυτο σημαινει οτι ανα 4 sec εχω διαθεσιμο το grab.Μετα αναλογα παντα με το αντιπαλο team θα παω για κανενα sunfire ή omen ή warmogs αν χρειαστει να μπαινω πρωτος μεσα στα tf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα τα 3 πρωτα αντικειμενα που βγαζω ειναι το sightstone,εκεινο το shurelyas και ionian boots.Με masteries για cooldown που εχω στα 9lvl με max q το cd του ειναι στα 7,2sec και αν το προσγειωσω παει στα 4sec. Αυτο σημαινει οτι ανα 4 sec εχω διαθεσιμο το grab.Μετα αναλογα παντα με το αντιπαλο team θα παω για κανενα sunfire ή omen ή warmogs αν χρειαστει να μπαινω πρωτος μεσα στα tf

 

πολύ ψωμούλις για ranked game μου ακούγεσαι, είναι μια άποψη αλλά 0 επιβίωση μέχρι να κάνεις το tanky item

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο blue Ezreal αξιζει ακομη? Τον εχω λιωσει κυριολεκτικα και κουβαλαω αποκλειστικα μονος μου τουλαχιστον τα μισα παιχνιδια (δεν θελω να το παιξω παικταρας , απλα μετα τα provisional που επαιξα τις προαλλες με εβγαλε bronze 2 και ειναι αρκετα ευκολο).

Το θεμα ειναι οτι ακουω απο αρκετους φιλους οτι πλεον δεν αξιζει και χαραμιζω αρκετα τον παικτη.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nah δεν αξιζει 

 

BT/Botrk ( Προτιμω το botrk προσωπικα για το burst )

Trinity 

Last Whisper 

IE

Def item

 

H σειρα των 2 πρωτων παει κ αναποδα , εκτος αν θες να κανεις cutlass κ μετα Triforce

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Udyr top πως τον βλέπεται παιδιά?

Έπαιξα μερικά games το μόνο αρνητικό είναι λίγο το mana early.

Escape/chase skill έχει, καλό damage και a.speed τόσο για duel όσο και για split push inhibs, shield κάθε 2-3 sec με max cd.

Αξίζει λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ψιλοάσχετο, αλλά τσέκαρα τις αγγελίες σήμερα και βρήκα καμία 500αριά για lol accounts. Πραγματικά τα αγοράζει κάποιος αυτά η απλώς τα βάζουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ψιλοάσχετο, αλλά τσέκαρα τις αγγελίες σήμερα και βρήκα καμία 500αριά για lol accounts. Πραγματικά τα αγοράζει κάποιος αυτά η απλώς τα βάζουνε?

 

έχω πουλήσει αρκετά accounts από season 1, η διαδικασία όμως είναι πιο περίπλοκη για να μην σε κλέψουν. Ασφαλές θεωρείται κάποιος να δίνει το account του αλλά να δίνει, registered email δηλαδή το email που έβαλε όταν πρωτοέφτιαξε το account γιατί με αυτό μπορείς να πάρεις το account πίσω οποιαδήποτε στιγμή με το support system. Οπότε η απάντηση είναι ναι και όχι, αγοράζουν accounts αλλά όπως πρέπει ή απλά ψάχνουν για ηλίθιους να τους πουλήσουν και να πάρουν το acc πίσω σε 1 μέρα αν δεν γνωρίζουν για το registered. Έτσι έχει το πράγμα στο εμπόριο του lol. Πιο εγγυημένα λεφτά για μένα είναι το boost παρά να πουλάς ολόκληρα accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...