Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα καρκινόπαιδα από το ίδρυμα του East που δεν ξέρω τα βασικά δεν υπάρχουν σε τέτοιο βαθμό στο West.

Δεν ξέρoυν πότε να κάνουν gank, φοβούνται να κάνουν easy dives, από items 3 λαλούν και 2 χορεύουν, communication 0, PL και GR (reprots κτλπ), μετά από ace farm jungle, κόμπλεξ που αμά τους πεις κάτι δεν πατάνε να βοηθήσουν στο lane σου κ.ά ΑΛΛΑ για αυτό και λέω κάνω παρτύ σε Silver-Gold λες και παίζω vs botακια ενώ στο West Silver 2 είναι δύσκολα για εμένα.

 

Ο πολυ niomode ακα hayate kirino ακα αρχηγος σε εχει πειραξει.Ψαξου

 

Συμφωνώ στο ότι το soloq είναι ίδιο έστω κάτω από platinum-diamond v αν και για plat 1- diamond v δεν θα το έλεγα αλλά ok, μην συγκρίνετε όμως το soloq του eune με του west σε d4 και πάνω, καμία σχέση όμως, άλλοι κόσμοι όντως. Δεν χρειάζεται πολύ σκέψη απλά στο d1 eune παίζει το gml(greek master league), τα γκοσόνια της Ελλάδας (Once) βλέπε hayate, ενώ στο d1 west παίζουν lcs players και wannabe lcs players οπότε όπως καταλαβαίνετε υπάρχει υπερβολικό tryhard στο west έως αηδίας. 

 

Ο hayate ειναι west d1.Δεν χρειαζετε να εισαι lcs για να κερδισεις εκει.Και πιος σου ειπε οτι οι lcs παικτες δεν χανουν.Δες λιγα streams να  δεις ξυλο που τρωνε.Λιγοι ειναι αυτοι που πραγματικα κανουν carry χοντρο[βλεπε bjergsen και adc carry].Δες και κανα dyrus να δεις ποσο ξυλο τρωει στο lane.Παικταραδες ειναι οι lcs αλλα δεν χρειαζεσε να εισαι lcs παικτης για να πας στο yolo q diamond 1 ή challenger.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για tsm, μπασταρδεμένοι ασιάτες μέσα σε north america team πρώτα απόλα, παρόλο που είναι το αγαπημένο μου team και adc(χελώνας). Δεύτερον πάει κάπως έτσι eune<west<na , όσο για τον hayate μπορεί να ξέρει lol από τον warriorlady, πέρα από αυτό εγώ τον βλέπω σαν σκουπιδό παίχτη που με  αφήνει αδιάφορο. Όλοι τρώνε ξύλο, είτε Lcs players είτε όχι, μιλάμε για καλής ποιότητας games όχι παίχτες, όταν υπάρχει tryhard υπάρχει και καλό game. Στο west d1 lcs player ή όχι αν πας πρώτος challenger (βλέπε forg1ven) μπορεί να σε πάρουν σε gaming house οι cw και να ζήσεις το όνειρο. Δεν υπάρχει άλλος λόγος του tryhard στο west, στο east και challenger πρώτος να πας who gives a s hit? Αυτή είναι η διαφορά, το tryhard. Εντάξει και λόγω του ότι είμαι Έλληνας έχω χορτάσει από πολωνούς και βούλγαρους από το l2 έως το lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο αλλα εσυ εισαι  ο ακραιος στο στρεαμ του αρχηγου που σου κατεβαζει παναγιες καμια φορα?

 

Ναι εγώ είμαι μ'αρέσει να τον τρολλάρω.

 

Ο πολυ niomode ακα hayate kirino ακα αρχηγος σε εχει πειραξει.Ψαξου

 

 

Ο hayate ειναι west d1.Δεν χρειαζετε να εισαι lcs για να κερδισεις εκει.Και πιος σου ειπε οτι οι lcs παικτες δεν χανουν.Δες λιγα streams να  δεις ξυλο που τρωνε.Λιγοι ειναι αυτοι που πραγματικα κανουν carry χοντρο[βλεπε bjergsen και adc carry].Δες και κανα dyrus να δεις ποσο ξυλο τρωει στο lane.Παικταραδες ειναι οι lcs αλλα δεν χρειαζεσε να εισαι lcs παικτης για να πας στο yolo q diamond 1 ή challenger.

 

 

Με έχει πειράξει? Μπορεί. Αν με έχει πειράξει αυτός μια φορά οι καρκίνοι του solo queue και δε του East με έχουν πειράξει περισσότερο. Πάντως βλέπεις και εσύ Hayate ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οθονη 1650x1080, με AMD 7850, μητρικη ASrock 970 extreme4, 8GB Ram και amd fx 8120 δικαιολογειτα το lol να παιζει με 40-30 (και φυσικα drop) με enviroment medium, character/effects high και χωρις shadows?

 

Δηλαδη προσπαθω να καταλαβω αν φταιει το pc, που χει ολα τα drivers up to date και φρεσκο φορματ, η το game.

 

Και το InKing = 0 εχω κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οθονη 1650x1080, με AMD 7850, μητρικη ASrock 970 extreme4, 8GB Ram και amd fx 8120 δικαιολογειτα το lol να παιζει με 40-30 (και φυσικα drop) με enviroment medium, character/effects high και χωρις shadows?

 

Δηλαδη προσπαθω να καταλαβω αν φταιει το pc, που χει ολα τα drivers up to date και φρεσκο φορματ, η το game.

 

Και το InKing = 0 εχω κανει.

 

Οχι. κατι αλλο παιζει. Παιζω στην ιδια αναλυση με το συστημα της υπογραφης (στο spoiler), απροβληματισμα 60FPS (v-sync on) ολα στο ultra...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. κατι αλλο παιζει. Παιζω στην ιδια αναλυση με το συστημα της υπογραφης (στο spoiler), απροβληματισμα 60FPS (v-sync on) ολα στο ultra...

εχει υλτρα το lol?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι. κατι αλλο παιζει. Παιζω στην ιδια αναλυση με το συστημα της υπογραφης (στο spoiler), απροβληματισμα 60FPS (v-sync on) ολα στο ultra...

 

Καθαρισα παχος 1 εκατοστου σκονης απο την ψυκτρα του cpu, και γενικοτερα την σκονη και θα δοκιμασω μηπως εφταιγε overheating.

 

ΥΓ: Εχουμε την ιδια ψυκτρα :P

 

 

Τελικα οντως αυτο εφταιγε, σταθερα 60 fps και σε teamfight 5v5 με ολα very high και aa και vsync. 

Επεξ/σία από bost7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...