Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εβαλε το χερι του ο θεος

Ηταν και unranked. Μαζι παιξαμε τα 3/10 games!

Εννοω τωρα δημιουργηθηκε το account. Last season δεν ηταν κανα πλατ/διαμονδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γκενεν ατό;

εγω ειχα βγει gold 4 με fresh account με 8/2 και πρεπει να ειχα χασει το 7 και το 9 αν θυμαμαι καλα

εχει σχεση ποια παιχνιδια χανεις τα αρχικα 5 σου δινουν αυξημενο μμρ σε σχεση με τα αλλα 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι από ranked team και όχι στο solo queue?

Αυτο που λεει ο φιλος.. Ranked team ειναι..

 Απλα παντα σου δειχνει το μεγαλυτερο division που βρισκεσαι σε οποιοδηποτε mode.

 

Απο promo για gold2, οχι μονο δε περασα, αλλα πηγα και gold3 και τωρα κινδυνευω να πεσω και gold1.. Δε ξερω τι παει λαθος.. Αλλα στα περισσοτερα κανω carry, οποτε μαλλον ατυχια..

 

Οχι πως ειμαι κανα καλο παικτακι, αλλα πιστευω αξιζω να παω μεχρι και plat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυχη ειναι. Τωρα εκανα 13 win σερι. Οτι τρολακια πεσαν, πεσαν στου ενεμι. Σε δυο game που failara οσο δε παει, απλα με κουβαλησανε

παιξε κανενα τζοκερ με τετοια τυχη σε βλεπω με τα εκατομμυρια αυριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα στο game τελικα ειναι ο εγωισμος και η μηδενικη αυτοκριτικη των παιχτων.

 

Παιζουμε aram στο χαλαρο με εναν Lee ο οποιος οκ ΗΘΕΛΕ αλλα δε μπορουσε το παλικαρι. Αρχιζει το υπόλοιπο team report κτλ.

 

Τους λεω οκ το παιδι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ αλλα ξεκολλατε δεν υπαρχει λογος για report. Και να χασουμε aram ειναι να ξεκαυ.... μπηκαμε.

 

Και μ αρχιζει το τυπακι μια επίθεση ανευ προηγουμενου. Δλδ προτιμουσε να flamαρω κι εγω για τον Χ λογο παρα να του πω οτι δε παιζει καλα.

 

Προσωπικα οταν δε παιζω καλα δε παιζω καλα τελος. Μπορει να ειμαι s4 αλλα τουλαχιστον εχω επιγνωση του πως παιζω. Και πολλες φορες δε παιζω καλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silver 4 εννοεις; Σιγουρα τοτε δεν εισαι και pro :P

 

Εδω εγω που πηγα μεχρι και gold3 promos για gold2, ειμαι πολυ μετριος παικτης..

 

Btw οι ηττες συνεχιζονται.. Και τωρα ειμαι gold4 με 0lp.. omfg.. Απλα δε καταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silver 4 εννοεις; Σιγουρα τοτε δεν εισαι και pro :P

 

Εδω εγω που πηγα μεχρι και gold3 promos για gold2, ειμαι πολυ μετριος παικτης..

 

Btw οι ηττες συνεχιζονται.. Και τωρα ειμαι gold4 με 0lp.. omfg.. Απλα δε καταλαβαινω.

Γενικα οταν φτανεις σε καποιο elo στο οποιο ανεβοκατεβαινεις για μερες, πχ χθες gold2 σημερα gold4, αυριο gold3, σημαινει οτι αυτο ειναι το elo σου. Θα ανεβαινεις σιγα σιγα απο δω και περα γιατι το συστημα συνηθως σε βοηθαει να ανεβεις πιο ευκολα αποτι να πεσεις. Εχεις περιθωρια βελτιωσης για να εισαι gold, αρα δουλεψε πανω σε αυτα και συνεχισε το climbing.

 

In other news πλακα εχει το new skin του darius αν και failaran αρκετα το ulti animation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gold 5.. Παλι 8 ηττες σε 10 παιχνιδια..

 

Φταιω και εγω, αφου παιζω champions που δε εχω ξαναπαιξει.. Αντι να παρω τους 2,3 σταθερους που εχω win ratio 65% και ανω.. Καλα να παθω.. Αλλα βαριεμαι τα normal.

 

 

Για το ulti θα επρεπε να καρφωνει το στυλο στο κεφαλι του εχθρου και να κανει dunk με τη μπαλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silver 4 εννοεις; Σιγουρα τοτε δεν εισαι και pro :P

 

Εδω εγω που πηγα μεχρι και gold3 promos για gold2, ειμαι πολυ μετριος παικτης..

 

Btw οι ηττες συνεχιζονται.. Και τωρα ειμαι gold4 με 0lp.. omfg.. Απλα δε καταλαβαινω.

 

Χωρίς παρεξήγηση αλλά έρχεσαι και με επιβεβαιώνεις απόλυτα. Από αυτά που έγραψα το μόνο που κράτησες είναι το division που είμαι και το αν ΕΓΩ ειμαι pro ή όχι. Το ανέφερα και πριν ότι το επίπεδο μου είναι αρκετό χαμηλό εξ ου και το division. Και πίστεψε με είμαι more than fine με αυτό.

 

Αλλά η διαφορά η δική μου με τον τύπου που περιέγραψα είναι ότι εγώ το γνωρίζω και προσπαθώ να βελτιώσω και τον εαυτό μου και κατ επεκταση την ομαδα μου κάθε φορά ενώ ο συγκεκριμένος τυπάκος (και η συντριπτικη πλειοψηφία του community) νομίζει ότι είναι ο γ@μ@W και δέρνω και ότι ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ φταίει το υπόλοιπο team και πως ο ίδιος είναι υπεράνω κριτικής.

 

Το παιχνίδι έχει καταντήσει ένας αέναος διαγώνισμος μέτρησης ανδρικών μορίων και τπτ παραπάνω (υπάρχουν και οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα). Γιατί συνεχίζω να πάιζω θα με ρωτήσει κάποιος. Και απαντώ: Πλέον μόνο ARAM για καμιά ώρα την ημέρα κι αν να ξεμπουκώνει λίγο το μυαλό μου και τπτ παραπάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...