Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαιξα εναν trollplank,17-9-17.Αν και ζοριστηκα στο τελος με εκαναν ολοι aim και δεν επαιρνα ανασα νικησα :P.Το προηγουμενο με τον ez ηταν αποτυχια.Η ναμι ηθελε ντε και καλα μιντ και εμεινα μονος κατω :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πρόβλημα μου δεν είναι πως υπάρχουν άτομα ίδια με τον SonnyXP-TSMGeorge-κλπ. εδω μέσα, μάλιστα μου φέρνει παιδικές αναμνήσεις γιατί είναι σαν να βλέπω Καραγκιόζη all over again :D . Αυτό που με προβληματίζει είναι πως υπάρχουν άτομα που όντος σκέφτονται έτσι και τυχαίνει να τα πετύχω στο team μου  :unsure:

 

Ειναι δυνατον να αποκαλεις τον αλλον Καραγκιοζη και παραλληλα να μου εχεις αποψη για το community;

 

Διαβαστε αυτα που γραφετε πριν πατησετε το "Απαντηση".. ελεος δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον να αποκαλεις τον αλλον Καραγκιοζη και παραλληλα να μου εχεις αποψη για το community;

 

Διαβαστε αυτα που γραφετε πριν πατησετε το "Απαντηση".. ελεος δηλαδη.

Ελα ντε. Ο Καραγκιοζης προκαλουσε γελιο, αυτα τα trolls εδω περα μονο θλιψη προκαλουν, και οποιαδηποτε συγκριση ειναι εντελως αδικη και εκτος πραγματικοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον να αποκαλεις τον αλλον Καραγκιοζη και παραλληλα να μου εχεις αποψη για το community;

 

Διαβαστε αυτα που γραφετε πριν πατησετε το "Απαντηση".. ελεος δηλαδη.

 

Άποψή μου αλλά δε χρειάζεται  να είμαστε και τόσο εύθικτοι. Thread για το game με το πιο immature community ever είναι όχι συζήτηση με τσάι στις Βερσαλίες. 

 

Δεκτό να μη γίνει το forum κώλος αλλά συγκεκριμένα άτομα σε προκαλούν να τους βρίσεις (ο ορισμός του troll είναι αυτός anyway). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 90% των flamers/trollers ειναι ανω των 20.ΑΠλα πηγαινε ενα 5ωρο καποιο μεσσημερι σε νετ καφε και θα δεις τι εννοω.Αν θες παντως να ανεβεις οπως ειπε ο dimitrisop,παρε εναν φιλο πηγαινετε ενα 12ωρο καποιο βραδυ και θα ανεβεις τουλαχιστον 2 tier (απο πχ s3 σε s1 εννοω,μπερδευω tier με division)

πριν κανένα χρόνο περίπου όταν είχα θέμα με το pc είχα πάει σε διάφορα νετ για να παίξω.όλο το νετ λοιπόν γινόταν κωλοχανείο από πιτσιρίκια που μπινελίκωναν έριχναν κατάρες και χτυπιόντουσαν.σίγουρα υπήρξε και περίπτωση 'μεγάλου παιδιού' που έβριζε.Γενικά η άποψη μου είναι ότι εμείς σαν λαός αρχικά έχουμε θέμα και έπειτα παίζει ρόλο η ηλικία.Απλά οι πιτσιρικάδες το βλέπουν περισσοτερο λάθος κατά την γνώμη μου χωρίς να έχουν και επίγνωση το τι πραγματικά λένε και κάνουν.Είναι σαν να είσαι εσύ μικρός να χτυπιέσαι κάτω γιατί δε σου πήρανε το παιχνίδι που ήθελες και 20 χρόνια μετά πχ τέτοιες περιπτώσεις να τις κοροιδεύεις και να λες "πόσο άμυαλος ήμουν τότε" αναλογικά πάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου αλλά δε χρειάζεται  να είμαστε και τόσο εύθικτοι. Thread για το game με το πιο immature community ever είναι όχι συζήτηση με τσάι στις Βερσαλίες. 

 

Δεκτό να μη γίνει το forum κώλος αλλά συγκεκριμένα άτομα σε προκαλούν να τους βρίσεις (ο ορισμός του troll είναι αυτός anyway). 

Σε προκαλει να τον βρισεις. Ε ΚΑΙ;

 

Εφοσον εχεις βγαλει πορισμα οτι ειναι τρολλ, με το να τον βρισεις, τι ακριβως θα αποδειξεις;

 

Καλα ολα αυτα με τα τρολλς, αλλα ας κοιταξουμε και το θεμα flame, στο κατω κατω το ιδιο πραμα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προκαλει να τον βρισεις. Ε ΚΑΙ;

 

Εφοσον εχεις βγαλει πορισμα οτι ειναι τρολλ, με το να τον βρισεις, τι ακριβως θα αποδειξεις;

 

Καλα ολα αυτα με τα τρολλς, αλλα ας κοιταξουμε και το θεμα flame, στο κατω κατω το ιδιο πραμα ειναι.

 

1)Δε τον έβρισα γιατί δεν ασχολούμαι. Απλά καταλαβαίνω κάποιον που θα του επιτεθεί. Εξάλλου και ο ίδιος αυτό αναζητεί.

2) Flame και troll δεν είναι το ίδιο πράγμα. 

Το Flame πηγάζει από κάποια αιτία μικρή ή μεγάλη.

Το troll είναι κάποιος που γράφει μπούρδες που δε πιστεύει με σκοπό να τσατίσει τον κόσμο.

 

Τώρα αν τις πιστεύει κίολας τότε είναι βλάκας και δε χρειάζεται σε ένα forum που απ'ότι φαίνεται προσπαθεί να κρατήσει κάποιο επίπεδο, να μπαίνει κάποιος που ίσως και να θέλει να μάθει κάποια πράγματα για το game και να διαβάζει χαζομάρες που δεν ισχύουν.

 

Γενικά δε καταλαβαίνω εσένα τι σε τσίτωσε. Δε τον είπε καν Καραγκιόζη που και να τον έλεγε δεν είναι και κανένας φοβερός χαρακτηρισμός. 

 

Edit: Φαντάζεσαι να μπω εγώ που είμαι γαύρος σε forum του βάζελου και να γράψω "όλα το πρωταθλήματα μου δίκαια. Φέρτε πίσω το κλεμμένο απ'το Δούρο". Το πιστεύω δε το πιστεύω θα με μπινελικώσουν με το δίκιο τους και θα το έχω επιδιώξει να τους τσατίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Δε τον έβρισα γιατί δεν ασχολούμαι. Απλά καταλαβαίνω κάποιον που θα του επιτεθεί. Εξάλλου και ο ίδιος αυτό αναζητεί.

2) Flame και troll δεν είναι το ίδιο πράγμα. 

Το Flame πηγάζει από κάποια αιτία μικρή ή μεγάλη.

Το troll είναι κάποιος που γράφει μπούρδες που δε πιστεύει με σκοπό να τσατίσει τον κόσμο.

 

Τώρα αν τις πιστεύει κίολας τότε είναι βλάκας και δε χρειάζεται σε ένα forum που απ'ότι φαίνεται προσπαθεί να κρατήσει κάποιο επίπεδο, να μπαίνει κάποιος που ίσως και να θέλει να μάθει κάποια πράγματα για το game και να διαβάζει χαζομάρες που δεν ισχύουν.

 

Γενικά δε καταλαβαίνω εσένα τι σε τσίτωσε. Δε τον είπε καν Καραγκιόζη που και να τον έλεγε δεν είναι και κανένας φοβερός χαρακτηρισμός. 

 

Edit: Φαντάζεσαι να μπω εγώ που είμαι γαύρος σε forum του βάζελου και να γράψω "όλα το πρωταθλήματα μου δίκαια. Φέρτε πίσω το κλεμμένο απ'το Δούρο". Το πιστεύω δε το πιστεύω θα με μπινελικώσουν με το δίκιο τους και θα το έχω επιδιώξει να τους τσατίσω.

 

1) Δεν εβρισες διοτι κρατας ενα επιπεδο, οπως και αλλα ατομα εδω μεσα.

2) Ειναι ακριβως το ιδιο πραμα. Ο ενας ταιζει τον αλλον. Το τρολλ ψαχνει καποιον να ασχοληθει μαζι του, ο flamer ψαχνει καποιον να βγαλει το καρκινο του.

 

Τσιτωσα; Οχι, απλα με χαλαει να διαβαζω τις αποψεις ατομων για το ποσο χαλια ειναι η community, ενω παραλληλα οι ιδιοι ειναι ενα μερος απο αυτο το κακο community.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω Veigar. 

Πολυ καλο build στη Katarina. Μαζι με το frozen heart βγαλε και ενα raduins, να κανεις slow + ulti για ultimate combos. Επισης χωρις να εχω δει το game, απο το score σου καταλαβαινω οτι επαιζες πολυ παθητικα και αμυνα, αλλωστε φαινεται απο τα 13 deaths. Παιξε και λιγο aggressive, και ας παρεις και κανα death παραπανω. Και μη farmaris τοσο πολυ, 4 cs / λεπτο, γιατι θα σε πριξουν στα τηλεφωνα απο το lcs.

 

ps1. Οταν σταματησεις να trollaris και ζητας πραγματικα βοηθεια να βελτιωθεις, εδω θα ειμαι να σε βοηθησω. Οταν βλεπω τωρα τετοια build σε kata και veigar τι να πω...

 

ps2. Εκανα spectate 2 λεπτα, δεν αντεξα παραπανω. Flasharis να κανεις E+W+Q+R στον Lee, πετας το Q σε creep ( XD) και σκας το W τελευταιο, το οποιο προφανως το αποφευγει γιατι εχει φυγει το stun. Δεν ειναι θεμα skill, ειναι θεμα εγκεφαλου (δεν ειναι δυσκολο να σκεφτεις οτι οταν ο αλλος τρωει stun πρωτα πετας το skillshot για να μη το αποφυγει). Και λιωνεις και veigar παραυτα. Και πιστευεις οτι αδικεισαι και πρεπει να εισαι gold... XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Δεν εβρισες διοτι κρατας ενα επιπεδο, οπως και αλλα ατομα εδω μεσα.

2) Ειναι ακριβως το ιδιο πραμα. Ο ενας ταιζει τον αλλον. Το τρολλ ψαχνει καποιον να ασχοληθει μαζι του, ο flamer ψαχνει καποιον να βγαλει το καρκινο του.

 

Τσιτωσα; Οχι, απλα με χαλαει να διαβαζω τις αποψεις ατομων για το ποσο χαλια ειναι η community, ενω παραλληλα οι ιδιοι ειναι ενα μερος απο αυτο το κακο community.

 

Δυστυχώς παπι δε βρίζω λόγω επιπέδου αλλά απλά απαξιώ.

Το έχω όσο το έχω αποδεχτεί το community, έχω αποδεχτεί το elo και τα mechanics μου και απλά παίζω fun champs στο lol για να χαλαρώσω μετά τη δουλειά. Tryhardάρω μεν αλλά πλέον είμαι μόνος μου και όλοι τους.

 

Δε με απασχολεί πλέον αν κάποιος feedάρει, αν κάποιος farmάρει jungle στο 60' με 7 items, αν κάποιος ρίχνει καρκίνους κτλ. Το lane μου υπάρχει, η δουλειά μου μέσα στο game (initiate, positioning, peel, gank, farm, whatever) και τίποτα άλλο. 

 

Κατ'επέκταση δε με απασχολούν οι bronze/silver που ποστάρουν παπαριές εδώ. Τους συγκεκριμένους απλά τους απεχθάνομαι και με τρομάζει το γεγονός ότι αυτοί ψηφίζουν και αύριο μεθαύριο θα ψηφίσουν και θα κάνουν οικογένεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Δε τον έβρισα γιατί δεν ασχολούμαι. Απλά καταλαβαίνω κάποιον που θα του επιτεθεί. Εξάλλου και ο ίδιος αυτό αναζητεί.

2) Flame και troll δεν είναι το ίδιο πράγμα. 

Το Flame πηγάζει από κάποια αιτία μικρή ή μεγάλη.

Το troll είναι κάποιος που γράφει μπούρδες που δε πιστεύει με σκοπό να τσατίσει τον κόσμο.

 

Τώρα αν τις πιστεύει κίολας τότε είναι βλάκας και δε χρειάζεται σε ένα forum που απ'ότι φαίνεται προσπαθεί να κρατήσει κάποιο επίπεδο, να μπαίνει κάποιος που ίσως και να θέλει να μάθει κάποια πράγματα για το game και να διαβάζει χαζομάρες που δεν ισχύουν.

 

Γενικά δε καταλαβαίνω εσένα τι σε τσίτωσε. Δε τον είπε καν Καραγκιόζη που και να τον έλεγε δεν είναι και κανένας φοβερός χαρακτηρισμός. 

 

Edit: Φαντάζεσαι να μπω εγώ που είμαι γαύρος σε forum του βάζελου και να γράψω "όλα το πρωταθλήματα μου δίκαια. Φέρτε πίσω το κλεμμένο απ'το Δούρο". Το πιστεύω δε το πιστεύω θα με μπινελικώσουν με το δίκιο τους και θα το έχω επιδιώξει να τους τσατίσω.

Άρα θεωρείς οτι οι περισσότεροι εδώ μέσα η είμαστε πολύ καλοί η θέλουμε να μάθουμε και περιμένουμε να διδαχθούμε ; 

Και αφού τον θεωρείς troll (δεν λέω ούτε ότι είναι ούτε ότι δεν είναι) γιατί το "ταΐζεις" το troll ;

 

 

Παίζω Veigar. 

Καιρό έχεις χαθεί εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα θεωρείς οτι οι περισσότεροι εδώ μέσα η είμαστε πολύ καλοί η θέλουμε να μάθουμε και περιμένουμε να διδαχθούμε ; 

Και αφού τον θεωρείς troll (δεν λέω ούτε ότι είναι ούτε ότι δεν είναι) γιατί το "ταΐζεις" το troll ;

 

 

Καιρό έχεις χαθεί εσύ.

 

Όχι. Οι περισσότεροι ψάχνουν αφορμή να πουν τη *********** τους και μια στο τόσο προκύπτει μια ερώτηση από κάποιον που θέλει να μαθει γιατί δε ξέρει ή κάποιο καλό tip από κάποιον σαν τον attalo για κάτι που ο πολύς ο κόσμος δε ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...