Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry, τωρα το ειδα. 368 cs σε 49 (oχι 40 οπως γραφεις) δεν ξερω, τα θεωρεις uber? Ειδικα late game που μαζευονται τα waves, ευκολο ειναι. Εχω game μου να σου δωσω με πολυ καλυτερο kda, καλυτερο kill contribution (70+%) και ταυτοχρονα περισσοτερα cs (9 / min) σε 30 λεπτα game. Τι με λες τωρα πασα μου

Ήθελες να σου απαντήσει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ότι 9*30  = 270. Θες ακόμα 100 να με φτάσεις.

 

PS: Δεν με νοιάζει που ήταν 30 λεπτά παιχνίδι. Ας το κράταγες περισσότερο.

 

Εγώ σε κοντράρω με τα συνολικά CS άσχετα τον χρόνο. 

 

Rekt!

Ένας μικρός θεούλης :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι 9*30  = 270. Θες ακόμα 100 να με φτάσεις.

 

PS: Δεν με νοιάζει που ήταν 30 λεπτά παιχνίδι. Ας το κράταγες περισσότερο.

 

Εγώ σε κοντράρω με τα συνολικά CS άσχετα τον χρόνο. 

 

Rekt!

Καλα, καταλαβα περι τινος προκειται. Αντε και καλο Aluminium V σου ευχομαι.

Μαρεσει που troll *** σα και σενα κλαιγονται για τα troll στο team τους. Φιλε, σου καθονται πολλες φορες trolls / leavers / afkers / feeders επειδη εισαι ενας απο αυτους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, καταλαβα περι τινος προκειται. Αντε και καλο Aluminium V σου ευχομαι.

Μαρεσει που troll *** σα και σενα κλαιγονται για τα troll στο team τους. Φιλε, σου καθονται πολλες φορες trolls / leavers / afkers / feeders επειδη εισαι ενας απο αυτους.

κάτι τέτοια πιτσιρίκια με μυαλά οπως του TSMGeorge είναι που έχουν καταστρέψει το παιχνίδι και το community.

perma ban θέλουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι τέτοια πιτσιρίκια με μυαλά οπως του TSMGeorge είναι που έχουν καταστρέψει το παιχνίδι και το community.

perma ban θέλουν.

Νταξει, το permaban βαρυ. Πιστευω οτι απλα στελνεις ταυτοτητα για αποδεικτικο ηλικιας, οσοι ειναι πανω απο 18 μπαινουν σε αλλο queue, Τα πιτσιρικια και οσοι δεν θελουν να στειλουν ταυτοτητα να μπουνε στο δικο τους. Πιστευω ετσι θα μαθουν, να φερονται καλυτερα, βλεπωντας τον εαυτο τους στο καθρεφτη στα υπολοιπα πιτσιρικια.

 

Στη τελικη, οπως οταν παω για μπαλα δεν βαζω στο "queue" μου 10χρονα και 15χρονια, ετσι και οταν μπαινω στο lol θα προτιμουσα να μην παιζω με τετοιους. Εδω χτες μπηκε τυπος στο queue (με 1998 στο ονομα του), και επειδη την ωρα του queue του ηρθε delivery, αρχισε να trollari για να κανουμε dodge για να παει να φαει. Ε δεν του καναμε τη χαρη, κατσαμε 4 afk και περιμεναμε να ληξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα 90% ειναι παιδια 10-16 χρονων που δεν εχουν κατι αλλο να κανουν και σκοπος τους ειναι να τρολλαρουν,εγω παντος εχω διαλεξει ωρες για να παιζω, απο τις 4 το πρωι μεχρι τισ 6-7 το πρωι ειναι καλα τις καθημερινες σαββατοκυριακα μονο κανα αραμακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που λεει εδω ο καθενας τα δικα του...

 

Να ρωτησω#5

 

Ο Lucian Hybrid λεει τιποτα? :devil:

Δεν προλαβαινει να μιλησει.ολο νεκρος ειναι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει επιλογή που κάνει Perma-Chatignore? Με το που αρχίζει το παιχνίδι να κάνει Block όλους.

 

Από εδώ και πέρα μόνο AFK Game. 

 

Δεν είναι δυνατόν να είμαι 20-5 και οι άλλοι να φεενταρουν πιο γρήγορα και από τον Κεντέρη. 

 

ΥΓ1: Άντε πείτε την μααλ*α σας, ότι εγώ φταίω. Σορρυ που δεν μπορώ να κάνω Dissengage να τους βοηθήσω να μην πέσουν και να τραβηχτούμε πίσω.

 

ΥΓ2: Έχει καταντήσει πολύ αηδία αυτό με τους Pro παίχτες που λένε "Yi? Unskilled/Kata? R-Unskilled" και παίρνουν του κόσμου τα CC ΑΠΟΚΛΙΣΤΙΚΑ για τον Υι/Κατα. Κοιτάνε να Count έναν και όχι γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, το permaban βαρυ. Πιστευω οτι απλα στελνεις ταυτοτητα για αποδεικτικο ηλικιας, οσοι ειναι πανω απο 18 μπαινουν σε αλλο queue, Τα πιτσιρικια και οσοι δεν θελουν να στειλουν ταυτοτητα να μπουνε στο δικο τους. Πιστευω ετσι θα μαθουν, να φερονται καλυτερα, βλεπωντας τον εαυτο τους στο καθρεφτη στα υπολοιπα πιτσιρικια.

 

Στη τελικη, οπως οταν παω για μπαλα δεν βαζω στο "queue" μου 10χρονα και 15χρονια, ετσι και οταν μπαινω στο lol θα προτιμουσα να μην παιζω με τετοιους. Εδω χτες μπηκε τυπος στο queue (με 1998 στο ονομα του), και επειδη την ωρα του queue του ηρθε delivery, αρχισε να trollari για να κανουμε dodge για να παει να φαει. Ε δεν του καναμε τη χαρη, κατσαμε 4 afk και περιμεναμε να ληξει. 

χαχχαχαα ρε φίλε μαζί παίζαμε. Θενκς για το free win. Ήμουν αντίπαλος...Κάνε αντ αν θες vouke7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα gold 2 account eune το πουλησα και πηρα ενα bronze 5 elo hell με win rate  40% με περι 200 games ranked σε λιγοτερο απο μηνα το account αυτο το πηγα s1 θα το ανεβαζα gold αλλα δεν εχω αλλη ορεξη για rank,στην διαδρομη αυτη σχεδον ανα δυο παιχνιδια στο ενα ειχε leaver/troller αλλα κουβαλαγα, κουβαλαγα χωρις αυριο, επαιζα annie,swain,corki,lux,jax με αυτα τα champions κουβαλαγα ευκολα δεν τρολλαρα/leavara/feedara κανενα παιχνιδι γι αυτο ανεβασα αυτο το acc τοσο γρηγορα

 

κανε το ιδιο mainare καποιους "σπασμενους" champions και κουβαλα

 

οσο για τον west ειχα s2 acc αλλα δεν μου αρεσε καθολου η ατμοσφαιρα και σταματησα απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πραγματικά αξίζω West είναι S1-S2 (δεν θα πω Γ5 για να μην φάω Flame). Οπότε το WR εκεί θα μείνει.

 

Βασικά το 1/3 των παιχνιδιών είναι τρολλ. Το συνηθίζω αυτό. Όταν μου ***** κάποια παιχνίδια, πολύ απλά χαλαρώνω και Feedarw σερι 2-3 παιχνίδια.

 

Κάνω περίπου 10 Deaths και μετά παίζω κανονικά. Θέλω να τους κάνω να καταλάβουν πως νιώθω όταν με τρολλάρουν. Επίσης έτσι θα προσπαθήσουν περισσότερο για Comeback.

Και αν σου πω πως west ειναι πιο ευκολο αποτι eune? Στον west το 80% των ματς εχει αφκ.Οχι παιχτες που δεν ξερουν,afk.Και στα ιδια ματς οι υπολοιποι δεν θα κανουν καν κοπο να παιξουν,πραγμα που δεν συμβαινει στον eune.

Επαιζα απο account παιδιου στον west,diamond 5.Μια φορα δεν εχασα το lane και τις περισσοτερες φορες νικουσα.Οχι οτι ειμαι ο καλυτερος παιχτης,απλα στον west δεν εχουν υπομονη.Αν παιξεις passive στον west θα σου χωθει μεσα ο αλλος και θα παρεις κιλλ για πλακα.Επισης αν εισαι silver,μεινε εκει.Πιστεψε με δεν θες το flame των μεγαλυτερων division.

Btw οποιος βαριεται να παιζει ranked,απλα ας παει για promotion,ας παιξει ενα ματς και μετα δεν πεφτει :D.Ετσι το εχω εγω απο το καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...