Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αναλογος τι θεωρεις καλυτερα.Εμενα δεν με ενοχλει το flame τα περιεργα lane κτλ.Με ενοχλει απλα το ragequit κατι που συμβαινει σχεδον σε καθε παιχνιδι στον west,σε ολα τα division

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2/2 lose.

 

Παίζω πολύ στα @ μου. Έχω ξενερώσει τόσο που πχ: με campare hard η Vi και στα @ μου. 2 ganks έφαγες, 1 ward δεν αγόρασες σε ολόκληρο game συνέχιζα. Ήξερα αλλά είχα ξενερώσει τόσο που πραγματικά στα παπάρια μου αν Feedara. στα παπάρια σου τότε όταν feedάρουν οι άλλοι, μην κλαίγεσαι Κοίταγα μόνο να Q-Stacks.

q-stacks?q σε full hp minion(χαμένο), q σε απλό creep ενώ δίπλα έχανες cannon, w σε μισό wave και κακό farm γενικά

 

Με όλο αυτό το Feed πάλι τους ξεκώλιαζα 1v1 αλλά που να τα βάλω με 5 feeded?

ποιό feed?Το δικό σου?

1-6 ήσουν, feedαρες πιο γρήγορα και από τον Κεντέρη όπως είπες, μια Kata η οποία ήταν και κακή, με fail dive σε πήρε 1st blood

To ότι τελείωσες με θετικό σκορ το οφείλεις σε trynda και cho που σε κράτησαν στο παιχνίδι και σε κουβάλησαν μέχρι late, κάτι που εσύ δε μπορείς να κάνεις όταν άλλοι feedάρουν

Λογικό είναι να μαζέψεις kill με veigar όταν το παιχνίδι κρατήσει 1 ώρα, χαίρω πολύ

 

+ διάφορα bronze plays όπως ignite σε 200+hp, flash για πλάκα μήπως και τσιμπήσουμε kill(not), mejais στο 30' που δεν πήγε πάνω από 7 stacks, gurdian 3ο item στο 35(το mejais τζάμπα slot έπιανε) χωρίς ουσία και διάφορα άλλα γενικότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silver3 χθες, silver5 σημερα. Παλι τρολλς τυχαν στον tsmgeorge :(

 

57min game με veigar και κατω απο 200cs. Πώς τα καταφερνετε, τι κολπο ειναι αυτο που δεν το ξερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που λεει εδω ο καθενας τα δικα του...

 

Να ρωτησω#5

 

Ο Lucian Hybrid λεει τιποτα? :devil:

Σαφηνω να απανησεις μονος σου, γιατι να το κανεις αυτο? 

Οσο για σενα ρε TSMgeorge, ολο κραζεις τα afkers / feeders στο team σου, και 2 ποστ μετα γραφεις οτι ανα 2 games feedaris επιτηδες και αλλα τετοια, για να παρεις το αιμα σου πισω. Αμα λεω εγω οτι στα σκατα πεφτεις αμα εισαι ενα απο αυτα, να με ακους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αδιανόητο ότι η προσοχή έχει πέσει σε παίχτες όπως ο tsmgeorge που ακόμα και κάτι σωστό να πει(εδώ γελάμε δυνατά) δεν ξέρει καν γιατί είναι σωστό. τι να λέμε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αδιανόητο ότι η προσοχή έχει πέσει σε παίχτες όπως ο tsmgeorge που ακόμα και κάτι σωστό να πει(εδώ γελάμε δυνατά) δεν ξέρει καν γιατί είναι σωστό. τι να λέμε τώρα...

Εγω προσπαθω να καταλαβω αν trollari, αν ειναι 12-15 ή αν απλα ειναι naturally gifted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσπαθω να καταλαβω αν trollari, αν ειναι 12-15 ή αν απλα ειναι naturally gifted

 

 

Θα μπορούσα να πω πως εννοείται πως έχει μια δόση τρολλ (το πε κ μόνος του) αλλιώς έχουμε μεγάλο πρόβλημα! η ηλικία του νομίζω φαίνεται τώρα αν είναι naturally gifted ο Θεός ξέρει!

 

ευτυχώς έφυγε για μπανάκι :P

 

μην αγχώνεσαι θα κάνει και άλλα acc  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να πω πως εννοείται πως έχει μια δόση τρολλ (το πε κ μόνος του) αλλιώς έχουμε μεγάλο πρόβλημα! η ηλικία του νομίζω φαίνεται τώρα αν είναι naturally gifted ο Θεός ξέρει!

 

 

μην αγχώνεσαι θα κάνει και άλλα acc  

Το 90% των flamers/trollers ειναι ανω των 20.ΑΠλα πηγαινε ενα 5ωρο καποιο μεσσημερι σε νετ καφε και θα δεις τι εννοω.Αν θες παντως να ανεβεις οπως ειπε ο dimitrisop,παρε εναν φιλο πηγαινετε ενα 12ωρο καποιο βραδυ και θα ανεβεις τουλαχιστον 2 tier (απο πχ s3 σε s1 εννοω,μπερδευω tier με division)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα μου δεν είναι πως υπάρχουν άτομα ίδια με τον SonnyXP-TSMGeorge-κλπ. εδω μέσα, μάλιστα μου φέρνει παιδικές αναμνήσεις γιατί είναι σαν να βλέπω Καραγκιόζη all over again :D . Αυτό που με προβληματίζει είναι πως υπάρχουν άτομα που όντος σκέφτονται έτσι και τυχαίνει να τα πετύχω στο team μου  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...