Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4o placement, πήρα 1st blood σε dc του απέναντι, snowballαρα και μετά έκανα throw το game γιατί μου έσπασαν τις μπάλες

loss prevented, wtf rito

Πρωτον για πες name ingame,ετσι ακαδημαικα :P

Δευτερον στα Placement το loss prevented δεν λεει τιποτα μετραει κανονικα στο mmr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

league of ledends με mobile internet

 

Ξερει κανεις μηπω γινεται να παιξω λολ μεσω mobile ιντερνετ ποσα gb θα τραβαει ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα απλος θα παω εξωχικο την αλλη εβδομαδα και θελω να ειμαι προετοιμασμενος οποιος ξερει κατι ας με βοηθησει σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

league of ledends με mobile internet

 

Ξερει κανεις μηπω γινεται να παιξω λολ μεσω mobile ιντερνετ ποσα gb θα τραβαει ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα απλος θα παω εξωχικο την αλλη εβδομαδα και θελω να ειμαι προετοιμασμενος οποιος ξερει κατι ας με βοηθησει σας ευχαριστω.

http://forums.euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=474927
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν στο παιχνίδι που μπήκα μόλις πρίν απο λίγο είχα μέσα master και challegner,τα είχα λίγο χαμένα γιατί όλο το gameplay άλλαξε και γινότανε της ******,ήμουνα και στην αρχική σελίδα. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν στο παιχνίδι που μπήκα μόλις πρίν απο λίγο είχα μέσα master και challegner,τα είχα λίγο χαμένα γιατί όλο το gameplay άλλαξε και γινότανε της ******,ήμουνα και στην αρχική σελίδα. :P

Ποιο ειναι το IGN σου;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...