Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις


 

Όταν έλεγα ότι όλα τα δύσκολα matchup που είχε χτυπήθηκαν πιο άσχημα και παρότι το itemization έφαγε nerf όλο το base dmg και utility έφαγε buff μου λέγατε ότι έλεγα βλακείες, τουλάχιστον για τον champ που έχω παίξει περισσότερο στα ranked ξέρω τι παίζει. Ελπίζω να buff-άρουν τους άλλους παρα να φάει nerf η Ahri (νέα item δλδ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπέρα παιδιά άνοιξα stream http://www.twitch.tv/smoke0manmθα παρακαλούσα πάρα πολύ επειδή είναι καινούργιο το κανάλι να είχα την υποστήριξη σας. Μιας και θέλω ελληνικό support :-P Κάντε follow και κάθε Τρίτη τετάρτη πέμπτη παίζω με φιλαρακια cusTom

Ο ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ ΑΣ ΝΙΚΉΣΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plat again baby.αν και πιο easy αυτην την φορα.χρονια με την χρονια αντιλαμβανομαι περισσοτερο την εννοια  carry

 

 

Μηπως εχουμε την mini συνεντευξη του forgiven στο analyst desk μετα απο το match ?εκεινη που τον ρωταει η sjokz αμα νομιζει οτι εχει το καλυτερο bot lane στο eu lcs και εκεινος απανταει by far.Απλα ολοκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά άνοιξα stream http://www.twitch.tv/smoke0manmθα παρακαλούσα πάρα πολύ επειδή είναι καινούργιο το κανάλι να είχα την υποστήριξη σας. Μιας και θέλω ελληνικό support :-P Κάντε follow και κάθε Τρίτη τετάρτη πέμπτη παίζω με φιλαρακια cusTom

Ο ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ ΑΣ ΝΙΚΉΣΕΙ

κανενας δεν εκανε ... ¨:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plat again baby.αν και πιο easy αυτην την φορα.χρονια με την χρονια αντιλαμβανομαι περισσοτερο την εννοια  carry

 

 

Μηπως εχουμε την mini συνεντευξη του forgiven στο analyst desk μετα απο το match ?εκεινη που τον ρωταει η sjokz αμα νομιζει οτι εχει το καλυτερο bot lane στο eu lcs και εκεινος απανταει by far.Απλα ολοκληρο

1-2 σελιδες πισω το εχει ποσταρει ενα παιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εχουμε την mini συνεντευξη του forgiven στο analyst desk μετα απο το match ?εκεινη που τον ρωταει η sjokz αμα νομιζει οτι εχει το καλυτερο bot lane στο eu lcs και εκεινος απανταει by far.Απλα ολοκληρο

 

 

Στο 52:45 και μετά είναι η συνέντευξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λετε οτι η ahri εφαγε buff; Απο το speed που παιρνει οταν πεταει το orb; Πως βοηθαει αυτο;;

 

Ειχα να παιξω 4 μηνες το παιχνιδι. Εχθες ξεκινησα και εκανα 5-5. Με πεταξε silver 3.. Αντε να δω πως θα ανεβω ξανα gold..

 

Επειδη εχω μεινει πισω. Ποιοι ειναι καλοι junglers πλεον; Και τι runes παιζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λετε οτι η ahri εφαγε buff; Απο το speed που παιρνει οταν πεταει το orb; Πως βοηθαει αυτο;;

 

Ειχα να παιξω 4 μηνες το παιχνιδι. Εχθες ξεκινησα και εκανα 5-5. Με πεταξε silver 3.. Αντε να δω πως θα ανεβω ξανα gold..

 

Επειδη εχω μεινει πισω. Ποιοι ειναι καλοι junglers πλεον; Και τι runes παιζουν;

GODYR.....nough said

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν αναβαθμισει τους server; Εχω σταθερα 80ms ping. Ποτε δεν ειχα τοσο χαμηλο και μαλιστα σταθερα ολη την ημερα.

Προ 3ετιας δεν ανεβαινα πανω απο 45 ping.Τωρα ζητημα να δω 80αρια.Στον west εχω 63 -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν αναβαθμισει τους server; Εχω σταθερα 80ms ping. Ποτε δεν ειχα τοσο χαμηλο και μαλιστα σταθερα ολη την ημερα.

Εγώ το αντίθετό! Ενώ έπαιζα με 80ms ping τις τελευταίες μέρες έχω 144 μόνιμα! Βέβαια δεν είναι ορατό στο παιχνίδι οπότε δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...