Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμουν bronze 1. Κερδίζω  8  στα 10 placement games και με βγάζει bronze 4 και από τότε έχω πετύχει όλη την Πολώνια! Δεν έχω παίξει ένα #$%#^#^ game χωρείς  feeder ή afk! Με βλέπω σε λίγο να το παρατάω το παιχνίδι…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν έχω και το καλύτερο είναι η αλήθεια (50%). Αλλά έλεος. Πως θα πάρω νίκες αν δε μου δίνει μια καλή ομάδα  έστω μια στις τόσες. Με το που ανέβηκα στο Bronze 1 τα πράγματα ήταν ίδει πιο ανθρωπινά. Τώρα άντε πάλι…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το βιντεο του φιλου απο πανω μου εφυγε λιγο δακρυ.

 

In other news σημερα εχει inspot night για να τα παιξουμε και τα δεκα.οπου μας παει μας πηγε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καλη ομαδα , ειστε ολοι εξισου κακοι για να ειστε εκει που ειστε

Μιλησα για το MMR πριν το reset

Και πριν το reset 50% ήμουν. Δε λέω ότι είμαι και κανένας  παιχταράς. Δεν έχω πρόβλημα να με βγάλει με παίκτες  που απλά δεν παίζουν καλά. Παιχνίδι είναι. Έχω πρόβλημα όταν 7 στα 10 games υπάρχει afk και  ο κλασικός τύπος που γραφεί  top  or troll και είναι last pick. Του κάνεις τη χάρη και μετά κάνει feed επειδή δεν έχει 10 ganks στα πρώτα 5 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πριν το reset 50% ήμουν. Δε λέω ότι είμαι και κανένας  παιχταράς. Δεν έχω πρόβλημα να με βγάλει με παίκτες  που απλά δεν παίζουν καλά. Παιχνίδι είναι. Έχω πρόβλημα όταν 7 στα 10 games υπάρχει afk και  ο κλασικός τύπος που γραφεί  top  or troll και είναι last pick. Του κάνεις τη χάρη και μετά κάνει feed επειδή δεν έχει 10 ganks στα πρώτα 5 λεπτά.

 

Το MMR σου δεν ειναι το W/L ratio σου tho

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξαναακουσει αυτο "θα το παρατησω αν δεν ανεβω".Υπαρχουν τα Normal.Επισης αν δεν ανεβεις φταις εσυ οχι το παιχνιδι.

Από αυτά που έγραψα αυτό κατάλαβες? Δεν με νοιάζει να ανέβω. Με ενοχλεί να πέφτω συνεχεία trolls και κυρίως afk. .Και ναι  τα normal είναι μια επιλογή.  Όπως είπα και πιο πάνω δεν είμαι και ο καλύτερος παίκτης αλλά προσπαθώ να γίνω καλύτερος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που έγραψα αυτό κατάλαβες? Δεν με νοιάζει να ανέβω. Με ενοχλεί να πέφτω συνεχεία trolls και κυρίως afk. .Και ναι  τα normal είναι μια επιλογή.  Όπως είπα και πιο πάνω δεν είμαι και ο καλύτερος παίκτης αλλά προσπαθώ να γίνω καλύτερος. 

Diamond 5 στον west και σε καθε game θα υπαρχει τουλαχιστον ενας troll η afk.Gold στον east θα μπορουσα να πω 2 η 3  σε καθε game.Δεν εχει να κανει μονο με το tier

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...