Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Best client universe.....

Αλλαξε, δεν παλευεται. Πρεπει να μαθεις ολα τα item στα ελληνικα... αν μπορουσες να κανεις search με αγγλικα, τοτε θα το κραταγα.

 

anyway, τι ultra buff ειναι αυτο στο upgraded triket???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αλλαξε, δεν παλευεται. Πρεπει να μαθεις ολα τα item στα ελληνικα... αν μπορουσες να κανεις search με αγγλικα, τοτε θα το κραταγα.

 

anyway, τι ultra buff ειναι αυτο στο upgraded triket???

Νομιζω search στα αγγλικα γινεται με το ελληνικο client. Champions δεν μπορεις ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα με το mtorrent. Με το που ανοιγω το προγραμμα, χωρις καν να κατεβαζει κατι, με αποσυνδεει απο το δικτυο στο lol. Γιατι συμβαινει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα με το mtorrent. Με το που ανοιγω το προγραμμα, χωρις καν να κατεβαζει κατι, με αποσυνδεει απο το δικτυο στο lol. Γιατι συμβαινει αυτο;

το κάνει και εμένα.Νομίζω η μητρική το κάνει(και εμένα asus).Δίναι προτεραιότητα σε συγκεκριμένες πορτες δικτύου.Κατέβασα το qbitorrent και δεν το κάνει απο τότε

 

 

ranked report:Με εξαίρεση εναν challenger smurf που χάλασε το παιχνίδι (και οι απέναντι έλεγαν καντε του report επειδη έβριζε) και πήρε το match μονος του,συνεχίζω την ελαφρά άνοδο.Plat 3.Σκέφτομαι όμως όταν παω p1 promo για d5 να μην παίζω μέχρι να φτιάξουν το d5 (το προβλημα που έχει με το mmr).Έχουμε νεότερα σε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pffff, βλέπει ο κάθε άμυαλος Shyvana με Teleport + Smite στο LCS LPL κλπ, και μου την παίρνει σε ranked στο solo que.

Που πας ξυπόλητος ρε φίλε. Αυτό το pick προϋποθέτει στρατηγική με την ομάδα σου, πας και το παίρνεις σε team με 3/4 

αγνώστους... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pffff, βλέπει ο κάθε άμυαλος Shyvana με Teleport + Smite στο LCS LPL κλπ, και μου την παίρνει σε ranked στο solo que.

Που πας ξυπόλητος ρε φίλε. Αυτό το pick προϋποθέτει στρατηγική με την ομάδα σου, πας και το παίρνεις σε team με 3/4 

αγνώστους... 

Το παιρνουν εδω και εναμιση μηνα στο τοπ στα solo q.Το εχω συναντησει και σε νορμαλ.Εκει εχει πολυ πλακα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pffff, βλέπει ο κάθε άμυαλος Shyvana με Teleport + Smite στο LCS LPL κλπ, και μου την παίρνει σε ranked στο solo que.

Που πας ξυπόλητος ρε φίλε. Αυτό το pick προϋποθέτει στρατηγική με την ομάδα σου, πας και το παίρνεις σε team με 3/4 

αγνώστους... 

Επισης στο Lcs ειχε και face of the mountain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...