Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία χαρά είναι τα adc που ανέφερες

Season 5 ειναι σεζον teamfight απο το 12-15 σχεδον.Vayne σε οποιο ματς την βρηκα δεν εκανε σχεδον τιποτα επειδη παντα ετρωγε ολο το φοκους και δεν μπορουσε να φυγει.Draven σε 3 ματς τον βρηκα,εκτος απο ενα που ειχε 8 κιλλ στο 13 λογο premade bot στα αλλα το ιδιο με την vayne.Kogmaw δεν βρηκα ακομα αλλα επαιζα πολυ παλια και τωρα μου φενεται πολυ αδυναμος early game σε σχεση με τοτε + le wild nidalees/grabs/stuns που σε πετυχαινουν εκτος hitbox λογο τετραγωνου μοντελου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Season 5 ειναι σεζον teamfight απο το 12-15 σχεδον.Vayne σε οποιο ματς την βρηκα δεν εκανε σχεδον τιποτα επειδη παντα ετρωγε ολο το φοκους και δεν μπορουσε να φυγει.Draven σε 3 ματς τον βρηκα,εκτος απο ενα που ειχε 8 κιλλ στο 13 λογο premade bot στα αλλα το ιδιο με την vayne.Kogmaw δεν βρηκα ακομα αλλα επαιζα πολυ παλια και τωρα μου φενεται πολυ αδυναμος early game σε σχεση με τοτε + le wild nidalees/grabs/stuns που σε πετυχαινουν εκτος hitbox λογο τετραγωνου μοντελου

σε high elo που παίζω τουλάχιστον δουλεύουν μία χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε high elo που παίζω τουλάχιστον δουλεύουν μία χαρά

Σε high elo δεν βλεπεις καθε game 5 ιδιους champion.

Και αυτο εννοουσα.Οτι λογο των champion που ειναι συνεχεια οι ιδιοι δεν λειτουργουν τα συγκεκριμενα adc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω μονο Graves απο ADC εδω και 1 μηνα. Πανω απο 80 games. Αρκετο dmg και ευκολο farming.

 

Απο Junglers λεω να ξεκινησω eve ξανα, τωρα με το buff του νεου patch, οπως και ryze top ξανα.

 

Απο supp πρεπει να βελτιωθω με janna, αλλα τα περισσοτερα adc στο bronze/silver που ειμαι δε νιωθουν. ΕΙδικα οταν τους δινω ασπιδα και εχουν 50+ dmg.. Πρεπει να ανεβω gold αμεσα.

 

Btw, η νεα μουσικη κατα τη διαρκεια του champion selection ειναι πολυ μ@μ@τη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε high elo δεν βλεπεις καθε game 5 ιδιους champion.

Και αυτο εννοουσα.Οτι λογο των champion που ειναι συνεχεια οι ιδιοι δεν λειτουργουν τα συγκεκριμενα adc

 

Ισα ισα που εκει βλεπεις τους ιδιους champions γιατι οι εκει παιχτες θελουν actually να κερδισουν

O Kogmaw θα ειναι standard pick πλεον , τουλαχιστον σε LCS level

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...μια απορια μονο παρακαλω να ξερω τι να κανω...θα προβω σε αγορα ενος pc desktop...με επεξεργαστη στα 2.66 καρτα GTX 550 Ti 1GB και 8 ram ddr3 ειμαι κομπλε να παιζω απροβληματιστα lol h l2 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...μια απορια μονο παρακαλω να ξερω τι να κανω...θα προβω σε αγορα ενος pc desktop...με επεξεργαστη στα 2.66 καρτα GTX 550 Ti 1GB και 8 ram ddr3 ειμαι κομπλε να παιζω απροβληματιστα lol h l2 ???

Σε τι ανάλυση θα παίζεις? Έχει τα θεματάκια της αυτη η κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...μια απορια μονο παρακαλω να ξερω τι να κανω...θα προβω σε αγορα ενος pc desktop...με επεξεργαστη στα 2.66 καρτα GTX 550 Ti 1GB και 8 ram ddr3 ειμαι κομπλε να παιζω απροβληματιστα lol h l2 ???

 

 

Άρχοντας θα είσαι. Εάν δεν πέσεις σε προβληματικό hardware θα πετάνε τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...μια απορια μονο παρακαλω να ξερω τι να κανω...θα προβω σε αγορα ενος pc desktop...με επεξεργαστη στα 2.66 καρτα GTX 550 Ti 1GB και 8 ram ddr3 ειμαι κομπλε να παιζω απροβληματιστα lol h l2 ???

Απο πλευρας Specs παιχνιδιων και τα δυο παιχνιδια πρεπει να τα παιζεις στα Full. Βεβαια στην περιπτωση του L2 το παιχνιδι το παρατησαν οι δημιουργοι του για να ασχοληθουν με αλλα παιχνιδια,αρα δεν ειναι καθολου Optimized και στην περιπτωση του Lol υπαρχουν ατομα με καλυτερη καρτα γραφικων που εχουν τρελα Frame drops κυριως σε Team Fights γιατι και αυτο ειναι αθλια Optimized.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Season 5 είναι η καταστροφή των ADC με το meta που κυριαρχεί σε αυτή τη σεζόν. Μόνο κάτι καρκινιάρικα adc σαν τον graves που είναι το adc για τα αδάχτυλα άτομα που λένε ότι κάνουν καριέρα σαν adc επιβιώνουν. Μ'αρέσει τρελά η Vayne, αλλά με αυτά τα teams που σχηματίζονται συνήθως σπάνια να επιβιώσω και να κουβαλήσω. Άντε στον east έκανα καριέρα, αλλά επειδή το επίπεδο ήταν χειρότερο από αυτό του west, μετακόμισα εκεί και πραγματικά εκεί τα παιδιά ΞΕΡΟΥΝ να countaroun Vayne. Όποιος mainάρει adc ή θέλει να κάνει καριέρα με adc απλά πάρτε graves. Το adc με το υψηλότερο winrate παγκοσμίως s5. Όποιος θέλει καριέρα στο top, παίρνει τον μαοκάι που ούτε αυτό το σπασμένο champ χρειάζεται δάχτυλα.

Κανάς τρελιάρης που να παίζει support madlifαϊκό στον west υπάρχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good luck με τον Graves που θα κανεις negative damage αν το game τραβηξει late game . Also , Jinx/Sivir εχουν μεγαλυτερο win rate..

Μια χαρα ειναι τα ADC , απλα με Vayne δεν μαμησε κανεις . Δεν παιρνεις Vayne αν θες να κερδισεις το game , γνωστο τοις πασι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...