Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

league points

Kayle παρα πολυ δυνατη,μπορει να παιξει top και mid,και πολυ damage κια supportαρει καλα .Ειδικα στο mid μπορει να κανεις counter παρα πολλους champ με την ulty της.px κατα δοκιμαζει ulty,ulty h καυλε ,bb kata.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το θεμα ειναι να κανεις γρηγορο carry,αυτο ειναι το θεμα.Αμα παιξω 1300-1400 ελο ,θα εχω στο 10λεπτοπ 3-0,4-0 και απο εκει και περα απλα θα gangaρω bot top.Με λιγα λογια δεν θα τους αφησω να feeδαρουν ,δεν θα προλαβουν.Αν μου πεις τωρα να το κανω αυτο στα 1800-2κ ελο ,ΟΧΙ ,δεν μπορω γιατι αυτο ειναι το elo μου και δεν ειμαι πολυ καλυτερος απο αυτους για να κανω κατι τετοιο.Αμα μου φερεις ομως εναν παικτη 2300-2400,θα κανει πλακα στα 1800 ,οπως θα εκανα εγω στα 1400.

Τεσπα με  το δευτερο acount μου εφτασα 100 ποντους platinum iv,αν τελεικα δεν τα καταφερω τι γινετε?Παω ξανα απο το 0?

 

Κοιτα για να εχεις 3-0,4-0 στο πρωτο 10λεπτο οπως λες ή ο jungler ο δικος σου θα ειναι καλος ή το support ή το αντιπαλο bot να ειναι αχρηστο.Γενικα μιλαω οχι ειδικα για εσενα.Απο εκει και περα αν το τοπ σου και το mid ειναι 0/3,0/4 τι γινεται?Ναι μεν εισαι adc και καθεσαι πισω αλλα οταν οι συμπαικτες σου δεν κανουν damage και το αντιπαλο team κανει focus εσενα επειδη εισαι feedαρισμενος?Ειναι δυσκολο.Επαιξα 2 παιχνιδια τωρα ranked με draven με support φιλαρακι.Στο ενα εκανα 11/0 και στο αλλο 23/4.Και δεν καναμε τιποτα το ιδιαιτερο στο bot στην αρχη.Απλα last hit και τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

black , fizz vs annie ηταν το lane.

Με εχεις friend list?Ποιος εισαι?Η annie απο ενα σημειο κια μετα με βιασε μετα απο 2 καλα gang που εκανε στα αλλα lane,αλλα οταν πηγε late ,ηταν ολα κομπλε.Βρηκακ αι εγω να δοκιμασω teleport σε αυτο το game.ΛΟΛ.

Εγω αν θελετε μπορω να ανεβασω καποια replay απο αλλο acount 1300 elo ,να δειτε λιγο ποσο ευκολα παιρνω τα kill σε αυτα τα game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχεις friend list?Ποιος εισαι?Η annie απο ενα σημειο κια μετα με βιασε μετα απο 2 καλα gang που εκανε στα αλλα lane,αλλα οταν πηγε late ,ηταν ολα κομπλε.Βρηκακ αι εγω να δοκιμασω teleport σε αυτο το game.ΛΟΛ.

Εγω αν θελετε μπορω να ανεβασω καποια replay απο αλλο acount 1300 elo ,να δειτε λιγο ποσο ευκολα παιρνω τα kill σε αυτα τα game.

Αν δεν σου κανει κοπο!! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τεέυταίο game που έπαιξα και ανέβηκα division πρέπει να μπει στα best of :D

 

2 trollers που είπαν ένα mid or feed (αν και ο ένας, ο kassadin πήγε top ενάντια σε panth) ενώ με είδαν να έχω ήδη κάνει lock in την Lux.

 

 

ΤΟ κερδίσαμε αν και πιστεύω μόνο επειδή ήταν οι άλλοι noobάδες. Ο άλλος troller που είχε πάρει akali έκανε και Pentakill :P

 

 

Είπα να τους κάνω report μετά το game αλλά επειδή το κερδίσαμε είπα να το αφήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμιεται το συμπαν στα νορμαλ.Δεν ειμαι καμια παιχτουρα αλλα μετα απο κανα 20 νικες σερι νομιζω το game με τιμωρει και με βαζει να παιζω μονο με αναπηρους.Θα το σπασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου τι κανεις εσυ λαθος και αστους αυτους

Δεν εχουν στοχο να feedaroun,απλα ειναι κξακοι παικτες,αν εισαι καλυτερος καντουw carry.

Ενοειται αλλα δεν μπορω να κανω carry για τους αλλους 2-3 που ειναι αθλιοι στο early game,δεν μπορω να ειμαι παντου να βοηθαω,ο αλλος βλεπει 3 να ερχονται μαζι και ορμαει πανω τους να κανει τι?Και ενα πραμα δεν μπορω ειναι η γκρινια,αρχιζουν μου γυρνανε τα λαμπακια,αμα ομως δεν υπαρχει συνενοηση με την ομαδα πως να παιξεις?εχω νικησει παιχνιδια που ειμασταν χειροτεροι σαν παιχτες ακομα και στην συνθεση της ομαδας,αλλα με καλη συνενοηση τα παιρνουμε,και παιχνιδια μου ειμαστε ανωτεροι παντου αλλα επειδη ο καθενας κανει του κεφαλιου του να χανουμε και να λεω τι εγινε τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα μισα παιχνιδια που χανω θα εχουμε σκορ στα 10-15 λεπτα σαν ομαδα 15-4 πχ και θα νικαμε, και ξαφνικα νομιζει ο καθενας οτι ειναι ο Superman επειδη εχει βγαλει ενα item και κανει dive σε 2, κυνηγαει στην ζουγκλα με 4 ss κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...