Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι και έχει διαφορά. Θεωρητικά εγώ έπρεπε να έχω περισσότερα παιδάκια καθώς το Dominion είναι για noobades. Και καλά. 

 

Θες να σωθείς? Πραγματικά όμως? Θα κάνεις ότι σου πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειπα κατι τετοιο, απλα στο summoners rift εχει πολυ πολυ πολυ πολυ περισσοτερο κοσμο.
Αρα συναντας περισσοτερες περιπτωσεις με αυτες που περιγραφω παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ελληνας παραμενει ελληνας.Και εγω προσπαθω να αποφυγω ελληνες οσο μπορω γιατι δεν ξερω σε τι ειδους χαρακτηρα θα πεσω με την εννοια αν θα ειναι συνεργασιμος ή οχι.Εχω παιξει game με αγνωστους ελληνες και ενω χαναμε ειχαμε κομπλε συννενοηση και κερδισαμε.Εχω παιξει και με ελληνες που δεν χαμπαριαζουν και εχει πεσει πολυ βρισιδι.Νταξει τι να κανουμε..Νταξει υπαρχουν και οι υπερ-αμπαλοι στο game.Καθομαι και παρακολουθω τον VoyBoy στο live stream και επειδη κατι δεν παει καλα στο team βλεπεις να αρχιζουν τα βρισιδια και μιλαμε για 2κ elo και πανω(platinum division i)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειπα κατι τετοιο, απλα στο summoners rift εχει πολυ πολυ πολυ πολυ περισσοτερο κοσμο.

Αρα συναντας περισσοτερες περιπτωσεις με αυτες που περιγραφω παραπανω.

Ποσο  ελο εισαι?Εχεις προβλημα στο να ανεβεις και θεωρεις οτι αυτα τα noobaδια δεν σε αφηνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο  ελο εισαι?Εχεις προβλημα στο να ανεβεις και θεωρεις οτι αυτα τα noobaδια δεν σε αφηνουν?

Aναμενω τα video που ειχες πει!! :) Αν τα ανεβασεις καπου δωσε μου καποιο λινκ!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κολλησει στο να βγαλεις αυτο το συμπερασμα.
Οχι δεν με "χαντακωνουν τα noobaδια", σιγα μην σκασω κιολας.
Πιο πολυ τσατιζομαι που δεν κανουν τα βασικα του στυλ να κοιτανε τον χαρτη παρα οτι θα χασω points.
Ομορφα games να παιζω και αυτο μου φτανει.
Η αληθεια ειναι οτι περιμενα λιγο καλυτερο επιπεδο στο 1450 elo αλλα δεν πιστευω οτι δεν μπορω να ανεβω.
Αμα το αξιζω θα ανεβω, απλα σε κανα 2-3-4-5-6 χρονια γιατι παιζω support....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θεωρεις οτι αν πας στον west θα δεις καλα παιχνιδια?Αυτο ειναι το solo q,σχεδον παντα θα εχεις στο team σου καποιον που θα feedarei θα falmarei κτλ.Ακομα και στον west.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως τα ματς δεν τα εχω ανεβασει,τα εχω μονο σε irf[απο το lol recorder].Τα ανεβαζω σε netload τωρα,αν θελετε κατεβαστε τα σαν free[open με lol recorder]

http://netload.in/dateisxI3M9sZTC/.rar.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνεις το ALL chat και μόλις Πας να παίξεις βγάζεις το enter από το πληκτρολόγιο και το αφήνεις στο πλάι.

 

Wise words. Έκανα fresh install πρίν καμια βδομάδα και είχε default απενεργοποιημένο το all chat. Για πολλές μέρες δε μπορούσα να καταλάβω τι πάει καλά. Όταν το κατάλαβα αποφάσισα να το κρατήσω κλειστό. Το ignore ούτως η άλλως το χρησιμοποιούσα. Ε gg.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για το ποσο και τι αξιζει ο καθενας , με το που ξεκινησε το πρε-σεζον 3 , εφτασα στα 1300 ελο , με προσπαθειες και μοχθο αυτη τη στιγμη ειμαι στο platinum division v και ειμαι στα qualifiers 1-0 . Κοιτα να καλυτερευεις τον εαυτο σου και ασε τους αλλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...