Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλοι παίζουν ranked πλέον

Χωρίς το elo υπάρχει πλέον πάτος, και όταν είσαι στον πάτο ψιλοχέστηκες

 

Έχασα παιχνίδι τώρα που είχαμε Taric supp που sightstone δεν ταίριαζε στο wtf build του και το έβρισκε πολύ ακριβό για 2 wards(!) μόνο  :lol:

Παίζει να αγόρασε πάνω από 15 wards ο χαζός, kages lucky pick και πήγαινε για unholy grail

fiddle mid 0-5 από ahri

olaf top 0-4 από garen

Αυτό το παιχνίδι δεν το παίρνεις μόνος σου, ειδικά από jungle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πρέπει να ακούσετε το κράξιμο τοy saintvicious για αυτους στο ''elohell''. Χρειάζεται και ένας βρωμόστομος να βάζει τα πράγματα στη θέση τους. Εγώ πχ. όταν μπαίνω με κανέναν πρωτάρη στο Dominion , το νιώθω, δεν χάνω από δαύτους λέω ούτε με σφαίρες. 10παιχνίδια θα παίξουμε 8 θα τα πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ranked δεν είναι αντιπροσωπευτικό για κανέναν λόγο! Δεν αξίζω για αυτήν την κατηγορία και όσο πάει πέφτω! Παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι άτομα συναντάω, αναρωτιέμαι αν είναι ανάπηροι εγκεφαλικά! αυθεντικοί βλάκες με όλη την σημασία της λέξεως...

Λέω σήμερα ε δεν παίζω κανα ranked μπας και πάω και ανέβω κατηγορία, αμ δεν...1ο ματς: 4 πανηλίθιοι συμπαίκτες, μα και οι 4! του ενός του λέω ξέρεις Jungle μου λέει ναι τελικά δεν πήγε jungle γιατί δεν κατάλαβε τι ήταν, δεν είχαμε adc και οι άλλοι 2 feedaran.

2o ματς, νικάω το lane μου (mid) έσωσα πολύ κόσμο, feedarίστηκα και προχώρησα μέχρι μέσα...ε μόλις κατάλαβα οτι έπαιζα μόνος οι δικοί μου έχαναν turrets bot και top με αποτέλεσμα να τρέχω όλη την ώρα πάνω κάτω για να βοηθάω με αποτέλεσμα να Pushάρουν το δικό μου lane και χάσαμεεεε!

Και duo που παίζω ρε γμτ πάλι το ίδιο συμβαίνει, και δεν είμαι υπερβολικός στο οτι συναντάω νουμπάδες συνέχεια!

ΑΝ Η RIOT ΕΒΑΖΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΪΔΙ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΙΝΑ Χ2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ranked δεν είναι αντιπροσωπευτικό για κανέναν λόγο! Δεν αξίζω για αυτήν την κατηγορία και όσο πάει πέφτω! Παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι άτομα συναντάω, αναρωτιέμαι αν είναι ανάπηροι εγκεφαλικά! αυθεντικοί βλάκες με όλη την σημασία της λέξεως...

Λέω σήμερα ε δεν παίζω κανα ranked μπας και πάω και ανέβω κατηγορία, αμ δεν...1ο ματς: 4 πανηλίθιοι συμπαίκτες, μα και οι 4! του ενός του λέω ξέρεις Jungle μου λέει ναι τελικά δεν πήγε jungle γιατί δεν κατάλαβε τι ήταν, δεν είχαμε adc και οι άλλοι 2 feedaran.

2o ματς, νικάω το lane μου (mid) έσωσα πολύ κόσμο, feedarίστηκα και προχώρησα μέχρι μέσα...ε μόλις κατάλαβα οτι έπαιζα μόνος οι δικοί μου έχαναν turrets bot και top με αποτέλεσμα να τρέχω όλη την ώρα πάνω κάτω για να βοηθάω με αποτέλεσμα να Pushάρουν το δικό μου lane και χάσαμεεεε!

Και duo που παίζω ρε γμτ πάλι το ίδιο συμβαίνει, και δεν είμαι υπερβολικός στο οτι συναντάω νουμπάδες συνέχεια!

ΑΝ Η RIOT ΕΒΑΖΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΪΔΙ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΙΝΑ Χ2!

 

Η συνδρομη ειναι το θεμα

Οχι οτι το 80% που γραφετε τετοιες παπαριες ειστε clueless

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά Άταλλε παίξε game σε τέτοιο χαμηλό επίπεδο και αν πάρεις σερί 4 games θα σου πάρω 500Ε paysafe...δεν λέω οτι παίζω γαμάτα ρε φίλε αλλά παίζω καλά ρε γμτ, το επιπεδό μου είναι για αρκετά πιο πάνω αλλά δεν ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΟΙ ΑΝΑΠΗΡΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά Άταλλε παίξε game σε τέτοιο χαμηλό επίπεδο και αν πάρεις σερί 4 games θα σου πάρω 500Ε paysafe...δεν λέω οτι παίζω γαμάτα ρε φίλε αλλά παίζω καλά ρε γμτ, το επιπεδό μου είναι για αρκετά πιο πάνω αλλά δεν ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΟΙ ΑΝΑΠΗΡΟΙ!

 

Nαι ειμαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά Άταλλε παίξε game σε τέτοιο χαμηλό επίπεδο και αν πάρεις σερί 4 games θα σου πάρω 500Ε paysafe...δεν λέω οτι παίζω γαμάτα ρε φίλε αλλά παίζω καλά ρε γμτ, το επιπεδό μου είναι για αρκετά πιο πάνω αλλά δεν ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΟΙ ΑΝΑΠΗΡΟΙ!

σου κανω εγω 4 σερι νικες,θα μου τα δωσεις?Και σημερα στο κανω που εχω χρονο B)

Το επιπεδο σου μπορει να ειναι πιο πανω αλλα ΟΧΙ πολυ πιο πανω,αντε 100 ελο παραπανω.τι 1000 τι 1100 τα ιδια σκατα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου κανω εγω 4 σερι νικες,θα μου τα δωσεις?Και σημερα στο κανω που εχω χρονο B)

Το επιπεδο σου μπορει να ειναι πιο πανω αλλα ΟΧΙ πολυ πιο πανω,αντε 100 ελο παραπανω.τι 1000 τι 1100 τα ιδια σκατα ειναι.

lol και που το ξέρεις αυτό? οτι είμαι για 1100 elo? εγώ αντικειμενικά πιστεύω οτι αξίζω 1400+ όχι παραπάνω, αλλά σε αυτά τα elo θα ήμουν αρκετά καλός πιστεύω + οτι θα γινόμουνα καλύτερος και ίσως έφτανα τα 1600.

Δεν έχω θέμα το οτι είμαι σε χαμηλή κατηγορία, απλά θέλω να παίξω με συμπαίκτες που να ΒΟΗΘΑΝΕ, που να ξέρουν ΛΙΓΟ να παίζουν και να μην παίζουν σαν 5άρηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα κάνε ένα πείραμα και δώσε στοιχεία account τώρα που γυρίζει.Ο άνθρωπος προσφέρεται για boost.Εγώ πάντως το ψήνω να το δώσω σε κάποιον από εδώ μέσα να δω αν τελικά έχουν δίκαιο να λένε ότι όσοι κλαίγονται είναι τελικά και οι ίδιοι ανάπηροι, αλλά δεν το παραδέχονται ή όχι. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις δευτερο acount περιπου στα ελο που εισαι,παιζουμε και duo οποιος θελει.Σε αρκετους το εχω δειξει οτι δεν υπαρχει,πχ τα 6 ματς που ανεβασα ,τα 5 ηταν σερι με σκορ τα περισσοτερα πανω απο 10 κιλλ και πεντακιλ.Δεν λεω οτι θα τα κερδισω ολα αλλα απο τα 10 θα παρω τα 8

Αμα μου δωσεις 1800 ελο acount δεν μπορω να το κανω αυτο το πραγμα,γιατι δεν μπορω να κερδισω πολυ γρηγορα το lane μου/



lol και που το ξέρεις αυτό? οτι είμαι για 1100 elo? εγώ αντικειμενικά πιστεύω οτι αξίζω 1400+ όχι παραπάνω, αλλά σε αυτά τα elo θα ήμουν αρκετά καλός πιστεύω + οτι θα γινόμουνα καλύτερος και ίσως έφτανα τα 1600.

Δεν έχω θέμα το οτι είμαι σε χαμηλή κατηγορία, απλά θέλω να παίξω με συμπαίκτες που να ΒΟΗΘΑΝΕ, που να ξέρουν ΛΙΓΟ να παίζουν και να μην παίζουν σαν 5άρηδες...

Οι περισστεροι που κραζουν για elo hell ειναι 1100-1300,ποσα εισαι τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...