Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι silver και προκαλω οποιονδηποτε plat/diamond να του δειξω σε 1v1 γιατι ειμαστε καλυτεροι και γιατι μας κρατανε τα τρολλPick στο silver ακομα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειμαι silver και προκαλω οποιονδηποτε plat/diamond να του δειξω σε 1v1 γιατι ειμαστε καλυτεροι και γιατι μας κρατανε τα τρολλPick στο silver ακομα ..

 

Πήγαινε και παίξε plat VS silver και θα σου λυθούν οι απορίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχθες παιδια μπηκα να παιξω ranked με jungler ww.Καντε care τους γραφω μεχρι το 6lvl.κλασικα τα εβαλε μαζι μ το solo γτ του ειχαν κανει 10φορες gank και δεν ειχε παρει ουτε ενα ward.το bot το adc μας τελειωσε με ενα σκορ 3/14.Hταν μα το κανουμε surrender και τους γραφω "fuck it anyway is lost game" και συνεχιζουνε να παιζουμε και τελικα το κερδισαμε

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τακτική μου είναι σχεδόν ποτέ να μην παρατάω παιχνίδι ( εκτός αν είναι 2-40 και δεν το λήγουν οι αντίπαλοι, για να κάνουν πλάκα). Έχω πάρει αμέτρητα "χαμένα" games και έχω χάσει επίσης αμέτρητα! Τα throws σε χαμηλά/μέτρια επίπεδα είναι πολύ συνηθισμένα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναγράφω, όποιος θέλει με κάνει add στον West @P under (δείτε το troll history μου :P), παίζω όλα τα maps! Όποιος rageάρει έστω και λίγο μην μπει στον κόπο να με κάνει. Καλό θα ήταν να μιλάμε και κανά skype. φιλιά. 


ΥΓ ranged games με άτομα που δεν γνωρίζω προσωπικά λυπάμαι αλλά δεν παίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα νευριαζεις. Δεν λεει κατι παραλογο.

To προβλημα δεν ειναι οτι λεει κατι παραλογο αλλα οτι επιμενει να ασχολειται με το αν ειμαι τραγικος ή οχι player (να btw) οταν εγω μπηκα εδω για να κανω μια πολυ απλη ερωτηση ολη κι ολη και αφου απαντηθηκε ειπα το προφανες "αφου δεν μπορω να κανω carry trolled games το να παιρνω 4νικες για καθε ηττα ειναι ανεφικτο, αρα Silver για παντα".

 

Τα "εισαι τραγικος επειδη εχεις 45-55" τα "οι platinum μπορουν να κανουν carry, εσυ δε μπορεις" και τα "στα παιχνιδια που επαιξες οι αντιπαλες ομαδες εχουν φαει τοσο τρολαρισμα οσο και η δικη σου" δεν εχουν ουδεμια σχεση με αυτο που ειπα και ρωτησα και πανε αλλου τη συζητηση, σε θεματα που απασχολουν τυπους σαν τον ren, οχι εμενα ομως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι silver και προκαλω οποιονδηποτε plat/diamond να του δειξω σε 1v1 γιατι ειμαστε καλυτεροι και γιατι μας κρατανε τα τρολλPick στο silver ακομα ..

εεε, σημειωση, το LoL ειναι ομαδικο παιχνιδι, οσο καλος και αν εισαι, αν μεσα στην ομαδα εισαι στον κοσμο σου και δεν συνεργαζεσαι λογικο ειναι να χανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ξεκινησει να παιζω 2 μερες lol και εχω καποιες ερωτησεις οποιος ξερει καλα το παιχνιδι ας με βοηθησει

 

Κάν' τες και όλο και κάποιος θα βρεθεί να στις απαντήσει εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Random Tip of the Day # 13

 

pvMHY.jpg

 

 

Kαι επισης πανω στο warding , δεν χρειαζεται να ειστε διπλα η μεσα στο θαμνο για να βαλετε ward

Μπορειτε να κανετε αυτο

 

Τop Lane

 

tumblr_inline_mia35mVWVr1qz4rgp.gif

 

 

Bot Lane

tumblr_inline_mia36mVqv61qz4rgp.gif

 

 

Top Lane Tribrush απο Baron

 

tumblr_inline_mia388scYU1qz4rgp.gif

 

 

 

Bot Lane Tribrush ( Δυσκολο spot )

 

tumblr_inline_mia39bnDjr1qz4rgp.gif

 

 

Blue Mid Tower

 

tumblr_inline_mia3axe5k21qz4rgp.gif

 

 

Purple Mid Tower

 

tumblr_inline_mia3c1Whm31qz4rgp.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 οταν μπενω σε μια μαχη και αγοραζω καποια αντικειμενα για καποιον παιχτη οπως την μορκγανα π εχω τωρα αυτα τα αντηκειμενα γινεται να τα αποθηκευσω με καποιον τροπο ωστε να τα χρησημοποιησω σε αλλες μαχες ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...