Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χμ, στο επεισόδιο που κάνει τα πειράματα ο faraday και στέλνουν ένα βλήμα δεν το ξεκαθάρισαν αυτό? :/

Και εγώ έχω την αίσθηση ότι κυλάει πιο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ξεκάθαρο παίδες. Σε μία φάση (πείραμα Faraday) φαίνεται ότι είναι 15 λεπτά εμπρός στο νησί, σε μία αλλη φάση το σώμα του γιατρού από τη φρεγάτα ξεβράζεται στο νησί μια μέρα νωρίτερα. Ίσως να έχει να κάνει με ποια πορεία ακολουθείς για να πας στο νησί. Ίσως και όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω κι εγω ότι

ο καρατέκα του ναού ήταν πολύ σπάσιμο και γενικά δεν αντέχω να βλέπω νέα πρόσωπα όπως η αεροσυνοδός με βρώμικα ρούχα και ο ''Τζον Λένον'' :lol:. Σε λίγο θα δούμε και την γιαγιά του Άαρων να είναι εκει μέσα μπαμπόγρια μεν αλλά εγγονή του jacob :-(. Δεν ξέρω έχω ψιλοξενερώσει κι εγω αλλά όπως όλοι ελπίζω σε ένα καλύτερο αύριο.

 

Όσο για τον Jagob και Κώστα κλείνω περισσότεο προς εξωγήινες οντότητες:confused:

Από την άλλη αν αρχίσουνε να εξηγούν και να απαντούν όλες τις απορίες που μας έχουν δημιουργήσει στα 5 seasons , θα πρέπει να βάλουν τον Λοκ από τώρα να εξηγεί με αφηγηματικό τρόπο για 16 επεισόδια και αν τελειώσει πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας διαφωτίζεις κάπως επειδή τα έχεις και πρόσφατα με την ανασκόπηση;

To μονο που έχουμε δει είναι ότι κυλάει διαφορετικα. Δεν εχει αποσαφηνιστει αν κυλαει πιο γρηγορα ή πιο αργα γιατι εχουμε δει παραδειγματα και για τα δυο(δες τι ειπαν οι πιο πανω) και μαλιστα πριν αρχισει το νησι τα περα-δωθε στο χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισόδιο το βλέπω τρελή μούφα, με wtf φινάλε. Κλασικά Kate τρέχει τρέχει, που θα σταματήσει; Πολύ ενοχλητική χαρακτήρας... Ψόφο, ψόφο! Μέχρι τώρα καλό επεισόδιο Kate δεν έχει υπάρξει, έτυχε ή πέτυχε;

 

Για τον χρόνο, η μόνη νύξη που έχει γίνει είναι στην 4η σεζόν με τα βλήματα που μετράει τους χρόνους ο Faraday και με το σώμα του γιατρού που έφτασε πριν πεθάνει (lol). ΑΛΛΑ η όλη ιστορία με τα βλήματα ήταν για να υπολογίσει ο Faraday υποτίθεται το σωστό bearing (305) για να πας στο νησί. ΒΕΒΑΙΑ πως στο διάολο έφτασαν την πρώτη φορά που τους έριχνε το ελικόπτερ, με Σάρλοτ. Μάιλς και Λυπίδη;

 

Και μετά αναλογίζομαι την ματαιότητα όσων γράφω, σε ένα νησί που υπάρχει ένας θεός που είναι τέρας καπνού, και θέλει να πάει σπίτι... Έτσι απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μετά αναλογίζομαι την ματαιότητα όσων γράφω, σε ένα νησί που υπάρχει ένας θεός που είναι τέρας καπνού, και θέλει να πάει σπίτι... Έτσι απλά.

 

ααααααχαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχαχ +1000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχ τουφα. Ποτέ δεν είπαν κάτι τέτοιο. Δικά μας συμπεράσματα ήταν αυτά, που τελικά δεν έχουν λόγο να αληθεύουν.

επειδη τωρα ειμαι ξανα στην 4η, με την ρουκετα του faraday τι εγεινε?

 

 

 

 

επισης:

[ame]

[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ZAvCKtGfHKo&feature=player_embedded[/ame]

 

 

shot by shot απο αυτο που εγινε στο 6χ1

 

 

 

[ame]

[/ame]

 

 

 

 

και trailer απο το s6 bluray/dvd που εχει νεες σκηνες για την 6η season.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά αναλογίζομαι την ματαιότητα όσων γράφω, σε ένα νησί που υπάρχει ένας θεός που είναι τέρας καπνού, και θέλει να πάει σπίτι... Έτσι απλά.

 

Κι εγώ αναλογίζομαι πως ίσως τελικά έπρεπε να ισχύει η time loop theory μήπως ξαναγύρναγες στο στρατό και ησυχάζαμε από τη κλάψα σου.

 

No offence:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας το previously στο επισοδειο 6χ03 δεν μπορεσα παρα να αναρωτηθω ....JESUS IS BACK ?

Ο SAYID μεταφερεται σε σταση εσταυρωμενου , ανασταινεται μετα απο λιγο, και ολως τυχαιως εχει και μια πληγη εκει κοντα στα πλευρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...