Προς το περιεχόμενο

Ποια διαιτα που κανατε σας βοηθησε πραγματικα?


benign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι μερικα εξωτερικα θα συμπληρωνα...! :devil:

 

---------- Προσθήκη στις 16:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:49 ----------

 

btw χτες στο γυμναστηριο εριξα πολυ γελιο μ ενα τυπα που ηταν 1,60 καμια 100κιλα και, οντας πραγματικα τπτ παραπανω απο ενα παραφουσκωμενο γιουβαρλακι, θεωρουσε πως ειχε ΤΗΝ σωματαρα και μας* την ελεγε που δεν καναμε 3423952059 κιλα στη μπαρα..

 

*μας = εμενα και ενος επαγγελματια παικτη μπασκετ..

 

Το κλασικό σύμπλεγμα κατωτερότητας του κοντού.....πολύ γέλιο έχουν κάτι τέτοιοι τύποι.Μήπως ήταν και γύρω στα πενήντα; Σε αυτή τη ηλικία πιάνει η μ@λακία πολλούς άντρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δικιο εχεις φιλε, τεσπα ο καθενας οπως τη βρισκει.

 

Και το τραγικο ειναι πως 9/10 γκομενες να ρωτησεις, βρισκουν αυτο το στυλ το τουμπανε, πολυ χαλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις φιλε, τεσπα ο καθενας οπως τη βρισκει.

 

Και το τραγικο ειναι πως 9/10 γκομενες να ρωτησεις, βρισκουν αυτο το στυλ το τουμπανε, πολυ χαλια..

 

indeed να ναι ο αλλος γυμνασμενος αλλα μεσα σε καποια ορια. το υπερβολικο φουσκωμα ειμαι ανωμαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζι σας για τα ψωνια.Εχετε δικιο,αλλα ψωνια υπαρχουν σε ολα τα σπορ και στο μπασκετ και παντου.Δεν σημαινει οτι επειδη σε καποιον ανθρωπο αρεσει το bodybuilding οτι ειναι τετοιος ανθρωπος.

 

Στην αισθητικη εκει ειναι καθαρα προσωπικο θεμα παντα.Σε αλλους αρεσει το σωμα του μπασκετμπωλιστα του ψηλολελεκα με τις μακριες,δυσαναλογες ποδαρες και σε αλλους και αλλες αρεσει το σωμα του bodybuilder οπως ο θεος που σας παραθετω ο οποιος αρεσει τρελλα σε οσες κοπελιτσες τον εχω δειξει και ηταν μεγας γοης στην εποχη του.

 

Steve Reeves

Steve Reeves.jpg

 

---------- Προσθήκη στις 00:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:29 ----------

 

Lucifer

 

Σε εασς τα διαβολακια νομιζα οτι σας αρεσε το Ισραηλ.

(χαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζι σας για τα ψωνια.Εχετε δικιο,αλλα ψωνια υπαρχουν σε ολα τα σπορ και στο μπασκετ και παντου.Δεν σημαινει οτι επειδη σε καποιον ανθρωπο αρεσει το bodybuilding οτι ειναι τετοιος ανθρωπος.

 

Στην αισθητικη εκει ειναι καθαρα προσωπικο θεμα παντα.Σε αλλους αρεσει το σωμα του μπασκετμπωλιστα του ψηλολελεκα με τις μακριες,δυσαναλογες ποδαρες και σε αλλους και αλλες αρεσει το σωμα του bodybuilder οπως ο θεος που σας παραθετω ο οποιος αρεσει τρελλα σε οσες κοπελιτσες τον εχω δειξει και ηταν μεγας γοης στην εποχη του.

 

 

 

Βέβαια δεν νομίζω οι μπασκετμπολίστες έτσι χύμα στο κύμα στη μέση της προπόνησης να κατεβάζουν τα παντελόνια τους για να δουν αν φούσκωσαν τα μπούτια τους ( true story μου είχε τύχει σε παλιότερο γυμναστήριο που πήγαινα)...

 

Anyway ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει ότι σώμα γουστάρει και να συμπεριφέρεται όπως θέλει, στην τελική έτσι όπως έχει γίνει η ζωή μας καλό είναι να μπορούμε να γελάμε και με μερικές καταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζι σας για τα ψωνια.Εχετε δικιο,αλλα ψωνια υπαρχουν σε ολα τα σπορ και στο μπασκετ και παντου.Δεν σημαινει οτι επειδη σε καποιον ανθρωπο αρεσει το bodybuilding οτι ειναι τετοιος ανθρωπος.

 

Στην αισθητικη εκει ειναι καθαρα προσωπικο θεμα παντα.Σε αλλους αρεσει το σωμα του μπασκετμπωλιστα του ψηλολελεκα με τις μακριες,δυσαναλογες ποδαρες και σε αλλους και αλλες αρεσει το σωμα του bodybuilder οπως ο θεος που σας παραθετω ο οποιος αρεσει τρελλα σε οσες κοπελιτσες τον εχω δειξει και ηταν μεγας γοης στην εποχη του.

 

Steve Reeves

Steve Reeves.jpg

 

 

να τον πιεις στο ποτηρι ειναι ο ατιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φανταστικος.Ανηκει στην παλια σχολη bodybuilders που ειτε δεν επαιρναν αναβολικα,η εκαναν μικρη χρηση και εφτιαχναν σωματα που θυμιζαν τα αρχαια Ελληνικα αγαλματα.Τις τελευταιες δεκαετιες οι bodybuilders ειναι απαισιοι με την καταχρηση αναβολικων εχουν γινει πρησμενα κτηνη.Αηδιαστικοι και νοσηροι.

 

Οι παλιοι ομως ηταν φανταστικοι.Μιλαω για τις δεκαετιες απο 1950-1980.Μετα χαλασαν τα πραγματα.

Βεβαια υπαρχουν και σημερα φυσικοι, και καποιοι που τρωνε μονο πρασινη τροφη!Απιστευτο και ομως αληθινο!Απο οτι εχω διαβασει παιρνουν τις πρωτεινες τους απο διαφορες πρασινες τροφες.Ας πουμε τα φασολια εχουν μεγαλη περιεκτικοτητα πρωτεινης.

 

Ο κυριος της φωτογραφιας ειναι 28 ετων απο Γερμανια και οχι απλως δεν εχει σχεση με αναβολικα αλλα δεν τρωει καν κρεας!!! Και επειδη μπορει κανενας εξυπνολαλακας να αμφισβητησει του λογου το αληθες ,παραθετω και το λινκ της οργανωσης vegan bodybuilding που αναφερει αθλητες απο ολο τον κοσμο που ειναι vegans.Μπορειτε να διαβασετε τα παντα για την διατροφη τους.

 

profile_alex_2.jpg

 

Name: Alexander Dargatz

Age: 28

Height: 186cm (6’1”)

Weight: approx. 86kg at the moment (190lbs)

Birthplace: Frankfurt, Germany

Current Residence: Frankfurt, Germany

 

Και το site της παγκοσμιας οργανωσης:

http://www.veganbodybuilding.com/?page=news

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φανταστικος.Ανηκει στην παλια σχολη bodybuilders που ειτε δεν επαιρναν αναβολικα,η εκαναν μικρη χρηση και εφτιαχναν σωματα που θυμιζαν τα αρχαια Ελληνικα αγαλματα.Τις τελευταιες δεκαετιες οι bodybuilders ειναι απαισιοι με την καταχρηση αναβολικων εχουν γινει πρησμενα κτηνη.Αηδιαστικοι και νοσηροι.

 

Οι παλιοι ομως ηταν φανταστικοι.Μιλαω για τις δεκαετιες απο 1950-1980.Μετα χαλασαν τα πραγματα.

Βεβαια υπαρχουν και σημερα φυσικοι, και καποιοι που τρωνε μονο πρασινη τροφη!Απιστευτο και ομως αληθινο!Απο οτι εχω διαβασει παιρνουν τις πρωτεινες τους απο διαφορες πρασινες τροφες.Ας πουμε τα φασολια εχουν μεγαλη περιεκτικοτητα πρωτεινης.

 

Ο κυριος της φωτογραφιας ειναι 28 ετων απο Γερμανια και οχι απλως δεν εχει σχεση με αναβολικα αλλα δεν τρωει καν κρεας!!! Και επειδη μπορει κανενας εξυπνολαλακας να αμφισβητησει του λογου το αληθες ,παραθετω και το λινκ της οργανωσης vegan bodybuilding που αναφερει αθλητες απο ολο τον κοσμο που ειναι vegans.Μπορειτε να διαβασετε τα παντα για την διατροφη τους.

 

profile_alex_2.jpg

 

Name: Alexander Dargatz

Age: 28

Height: 186cm (6’1”)

Weight: approx. 86kg at the moment (190lbs)

Birthplace: Frankfurt, Germany

Current Residence: Frankfurt, Germany

 

Και το site της παγκοσμιας οργανωσης:

http://www.veganbodybuilding.com/?page=news

 

Αν όντως λέει την αλήθεια ο κύριος της φωτογραφίας(που έχω τις αμφιβολίες μου), τότε με τόσο φασόλι που έχει φάει για να πάρει την πρωτεϊνη που χρειάζεται για να χτίσει αυτόν τον όγκο πρέπει να κλάνει όλη μέρα(και όλη νύχτα)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως λέει την αλήθεια ο κύριος της φωτογραφίας(που έχω τις αμφιβολίες μου), τότε με τόσο φασόλι που έχει φάει για να πάρει την πρωτεϊνη που χρειάζεται για να χτίσει αυτόν τον όγκο πρέπει να κλάνει όλη μέρα(και όλη νύχτα)....

 

Πολυ τυχερη η κοπελα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα αθλητικών μένει το παλικάρι;

 

Επίσης, "τι ζηλιάριδες που είστε μην δείτε άντρα με ΚΟΡΜΙ, αμέσως γκέη να τον βγάλετε". Αφού είπε, δεν τρώει κρέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα αθλητικών μένει το παλικάρι;

 

Επίσης, "τι ζηλιάριδες που είστε μην δείτε άντρα με ΚΟΡΜΙ, αμέσως γκέη να τον βγάλετε". Αφού είπε, δεν τρώει κρέας.

 

Το οτι δεν τρωει κρεας δεν συμαινει οτι δεν το "λαμβανει" με καποιο τροπο κιολας Γαρνέλε :lol:

 

Περα απο την πλακα παντως το σωμα του ειναι πολυ αναπτυγμενο για να μην κανει χρηση κανενος φαρμακου. Οχι οτι το αμφισβητω κιολας απλα ειναι "καπως" δυσκολο να το χωνεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω, αν σκεφτείς ότι στα ράφια πίσω του έχει παπούτσια για κάθε άθλημα και όργανο γυμναστικής.

 

Γενικά το σώμα αυτό δεν μπορώ να πω ότι το βλέπω πάντα ωραίο, χθες πχ που μπήκα μου φάνηκε αντιαισθητικό, σήμερα που το ξαναβλέπω μπορώ να πω ότι γουσταρίζω λίγο.

Πάντως μην ακούω αηδίες για κοιλίτσες σεξουαλικές και τέτοια.

 

Και για να είμαι και οντόπικ, καταλάθος, έχασα μέσα σε μια βδομάδα καναδυο κιλά (το συνειδητοποίησα σήμερα) γιατί έτρωγα μόνο σούπες. Αλλά μιλάμε για υπερβολή, φάση παίζει να γέμιζα και 10 πιάτα τη μέρα. Χορτόσουπες, κοτόσουπες, μανιταρόσουπες, ακόμη και αυτές τις αηδίες τα φακελάκια κνορ.

Και μόνο μεσημεριανό στερεά τροφή: τη μία φασολάκια, την άλλη σνίτσελ, ψαροκροκέτες, τέτοια πράγματα.

 

Δεν είναι δίαιτα, αλλά το να κάνει κάποιος μια χορτόσουπα την οποία θα τρώει (απεριόριστα από άποψη ποσότητας) για 2-3 μέρες, είναι πολύ καλή αποτοξίνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα αθλητικών μένει το παλικάρι;

 

Επίσης, "τι ζηλιάριδες που είστε μην δείτε άντρα με ΚΟΡΜΙ, αμέσως γκέη να τον βγάλετε". Αφού είπε, δεν τρώει κρέας.

 

Κρέας μπορεί να μην τρώει αλλά για κοίτα λίγο την κρεμάστρα πίσω αριστερά του....

 

Υ.Γ. Κρέας μπορεί να μην τρώει αλλά αυτοί οι κοιλιακοί δεν γίνονται με φυσικό τρόπο δυστυχώς....Επίσης δεν τρώω κρέας σημαίνει δεν λαμβάνω και σκευάσματα πρωτεϊνης ή μήπως όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...