Προς το περιεχόμενο

Ποια διαιτα που κανατε σας βοηθησε πραγματικα?


benign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://i30.tinypic.com/335eebk.jpg

 

Μπορω να αποκτησω ενα τετοιο σωμα παρακαλω?

 

με τα νυχια ή χωρις?

 

αμα σου πω τι ετρωγε για να γινει ετσι θα σιχαθεις τη ζωη σου

 

το θεμα ειναι οτι το στηθος του εκει περα ειναι 4 κομματια πραγμα που ειναι περιεργο.

 

επισης εχει και 2-3 μπρατσακια ενωμενα μεταξυ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το θεμα ειναι οτι το στηθος του εκει περα ειναι 4 κομματια πραγμα που ειναι περιεργο.

 

επισης εχει και 2-3 μπρατσακια ενωμενα μεταξυ τους

 

γουατ αρ γιου τοκινγκ αμπαουτ?

 

Που είναι τα 4 κομμάτια? Ποια μπρατσάκια ένωσε οέο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόση τρίχα ρε σιχαμένε;

 

Εμ αυτη ειναι και ουσια. Εγω γυμνοσαλιαγκας δεν προκειται ποτε να γινω. Ας εχω εγω τετοιο σωμα και ας ειμαι σαν το Γιετι των Ημαλαιων. Απλα θα πληρωνα εξτρα τον κουρεα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
http://i30.tinypic.com/335eebk.jpg

 

Μπορω να αποκτησω ενα τετοιο σωμα παρακαλω?

 

Πρωτεινες καθαρες & βρώμικες,κρεατίνες,αμινοξεα,βάρη στο γυμναστήριο 5-6 φορες την εβδομαδα,διατροφή το χεις σε 6 μηνες!

 

Τωρα για την διαιτα εχω μια καλη ενος γιατρου(γενικη ειναι για να διατηρείς τα κιλα σου ή να χανεις)και απο 86,5 kg μεσα σε 1,5 μηνα εχω πέσει στα 81+.

Βεβαια κατα γραμμα ολα.

 

Κομμενα: πατατες,γλυκα,ζαχαρη,ψωμια,κοκα κολες(αρχισα να πίνω παλι...damn)σουβλακια,πιτσες,αλλαντικα(μονο γαλοπουλα απαχη),τυροκομικά(φετα στο μεγεθος σπιρτοκουτου επιτρεπεται) και αλλα διαφορα και χανεις χαλαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κομμενα: πατατες,γλυκα,ζαχαρη,ψωμια,κοκα κολες(αρχισα να πίνω παλι...damn)σουβλακια,πιτσες,αλλαντικα(μονο γαλοπουλα απαχη),τυροκομικά(φετα στο μεγεθος σπιρτοκουτου επιτρεπεται) και αλλα διαφορα και χανεις χαλαρά.

 

καλα οι πιτσες και τα σουβλακια και οι κοκακολες τα δεχομαι οτι ειναι πολυ παχυντικα και γενικως οχι οτι καλυτερο ως τροφη, αντε και τα τυρια γτ εχουν πολλα λιπαρα. αλλα ουτε γαλα;;;; εστω και 0%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτεινες καθαρες & βρώμικες,κρεατίνες,αμινοξεα,βάρη στο γυμναστήριο 5-6 φορες την εβδομαδα,διατροφή το χεις σε 6 μηνες!

 

Απο την τροφή πρέπει να λαμβάνονται αυτές οι ουσίες ή σε μορφή χαπιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την τροφή πρέπει να λαμβάνονται αυτές οι ουσίες ή σε μορφή χαπιού?

 

Οι πρωτεινες ειναι σε μορφη σκόνηςnitro-tech.jpg.Εχει γεύσεις(Βανίλια,φράουλα,σοκολάτα κτλπ) βαζεις σε γαλατακι το χτυπας με σέικερ(μιση ωρα πριν το γυμναστήριο) και πας και πλακώνεσαι στα βάρη.

 

Τα μείον ειναι οτι στην αρχη σε πιανει τρελο χ3σιμο μεχρι να την συνιθήσει ο εαυτο σου και ισως σου πειράξει τα εντερα,συκώτια...

 

Τα αμινοξέα ειναι χαπια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οι πιτσες και τα σουβλακια και οι κοκακολες τα δεχομαι οτι ειναι πολυ παχυντικα και γενικως οχι οτι καλυτερο ως τροφη, αντε και τα τυρια γτ εχουν πολλα λιπαρα. αλλα ουτε γαλα;;;; εστω και 0%

 

Γαλα και καφες(με λιγη ζαχαρη παντα) ειναι εξω απο την διατα.Πινε αρκετα.

 

Αμα κανεις τα παραπανω(αν και ειναι η περιληψη της περιληψης της διαιτας) θα χασεις.

Αφου εχασα εγω που σαβούρωνα τα πάντα μπορει να χασει ο καθένας.

Τα χριστουγεννα ειχα φτάσει 89 κιλα...Αστα

 

Αντι για ψωμι μαθε να τρως φρυγανιές σικάλεως

Τρώγε σαλάτες σε ολα τα γευματα σου(γιατι βοηθάνε στις καύσεις)

Κανε και γυμναστικη ενα 20 λεπτο τρεξιμο την ημερα.Ε δεν γίνεται να μην χασεις

 

---------- Προσθήκη στις 11:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:19 ----------

 

@@ τώρα που θα ξεκινήσω έλεγα να δοκιμάσω να πάρω, αλλα είχα μια τρομακτική εμπειρία με κολικό στα νεφρά και δεν έχω όρεξη να το ξαναπάθω....

 

Καλα θα κανεις γιατι το χέσιμο ειναι χέσιμο!:-)Και με τα εντερα δεν παίζουμε.

Πηγαινε gym naturale καλύτερα.Αλλα αμα βλεπεις τυπους γομαρια με υπερβολες στο σωμα τους μαλλον θα ειναι απο κρεατίνες,πρωτείνες,αμινοξέα κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλα και καφες(με λιγη ζαχαρη παντα) ειναι εξω απο την διατα.Πινε αρκετα.

 

Αμα κανεις τα παραπανω(αν και ειναι η περιληψη της περιληψης της διαιτας) θα χασεις.

Αφου εχασα εγω που σαβούρωνα τα πάντα μπορει να χασει ο καθένας.

Τα χριστουγεννα ειχα φτάσει 89 κιλ'α...Αστα

 

---------- Προσθήκη στις 11:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:19 ----------

 

 

Καλα θα κανεις γιατι το χέσιμο ειναι χέσιμο!:-)Και με τα εντερα δεν παίζουμε.

Πηγαινε gym naturale καλύτερα.Αλλα αμα βλεπεις τυπους γομαρια με υπερβολες στο σωμα τους μαλλον θα ειναι απο κρεατίνες,πρωτείνες,αμινοξέα κτλπ

 

για 3 κιλα τι πρεπει να κανω;:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...