Προς το περιεχόμενο

Earphones for ipod/iphone (remote+mic)


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πήρε φίλος scullcandy fmj. Τα είδα χτες. Design και ποιότητα κατασκευής απλά respect. Τα βάζω που λέτε στ αυτιά μου και ανοίγω το ipod app. Με το που ξεκινάει το breathe αρχίζουν και οι στομαχικοί σπασμοί. ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου ολάκερη. Δεν υπάρχουν λόγια. Χειρότερα από philips των 10 ευρώ που διαθέτω. Καταλαβαίνω ότι και ο ήχος είναι υποκειμενικός, αλλά δε πιστεύω ότι μπορεί να ακούτε αυτό που άκουσα και να σας αρέσει. Οπότε σας παρακαλώ ρίχτε καμιά ιδέα. Τα αγόρασε από ebay από καλό πωλητή και το αντικείμενο ήρθε από ΗΠΑ. Παίζει να είναι χαλασμένα, παίζει να είναι από το ταμ τουμ; Τι να τον συμβουλέψω; Τι να κοιτάξω για να σιγουρευτώ ότι είναι γνήσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε φίλος scullcandy fmj. Τα είδα χτες. Design και ποιότητα κατασκευής απλά respect. Τα βάζω που λέτε στ αυτιά μου και ανοίγω το ipod app. Με το που ξεκινάει το breathe αρχίζουν και οι στομαχικοί σπασμοί. ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου ολάκερη. Δεν υπάρχουν λόγια. Χειρότερα από philips των 10 ευρώ που διαθέτω. Καταλαβαίνω ότι και ο ήχος είναι υποκειμενικός, αλλά δε πιστεύω ότι μπορεί να ακούτε αυτό που άκουσα και να σας αρέσει. Οπότε σας παρακαλώ ρίχτε καμιά ιδέα. Τα αγόρασε από ebay από καλό πωλητή και το αντικείμενο ήρθε από ΗΠΑ. Παίζει να είναι χαλασμένα, παίζει να είναι από το ταμ τουμ; Τι να τον συμβουλέψω; Τι να κοιτάξω για να σιγουρευτώ ότι είναι γνήσια;

 

 

Βάλτε μια το equalizer στο bass reducer.. ;) Έχουν πολύ μπάσο οπότε μερικά κομμάτια δεν παίζουν καλά στο default.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά έχει κάποιος ιδέα τι μάρκα είναι κάτι ακουστικά με κόκκινο, φαρδύ(λωρίδα, όχι στρογγυλό) καλώδιο? Δε μπορώ να θυμηθώ το site που τα είχα πετύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Ξέρετε κανένα ζευγάρι ακουστικά που να δένουν γύρω απ'το λαιμό δηλαδή το iPod κρέμεται σαν κολιέ;;Εχω δει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου μάρκα.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή ενδιαφέρομαι εγώ κ 2 φίλοι μου για τα συγκεκριμένα ακουστικά για χρήση με 3GS, μπορείς να μας πεις λίγα λόγια παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το αριστερό ακουστικό στα skull candy νέκρωσε.. Και οκ, αυτό συμβαίνει, το να στέλνεις δέκα mail στο support μιας εταιρίας και να σε γράφουν εδώ και δεκαπέντε μέρες.. Δεν το δέχομαι.. Stay away :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δε σε πείραξε το κράξιμο στο thread αυτό (και διάφορα άλλα εδώ που τα λέμε) και ενδιαφέρεσαι ακόμα;

 

 

επίσης έβαλες 2 φορές το ίδιο λίνκ.

 

Ο πωλητής δε μου γεμίζει το μάτι, τα στέλνει και από Kίνα, βρες άλλον καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...