Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Μετά από 2-3, άντε 5 μέρες που θα έχει τελειώσει το SP του Black Ops, όμως υπάρχει μόνο το online για να μας κρατήσει για τις υπόλοιπες 360 μέρες του χρόνου.

 

Μέρες ή ώρες; :P

Πολύ γρήγορα πήγε.

Οκ, δεν ήταν κάτι συνταρακτικό, αλλά όχι και τρελή πατάτα.

Αλλά το μεγάλο twist το πιάσαμε όλοι αρκετές αποστολές πριν. :P

 

Brutal kills πάντως, this I liked. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πήρα χθες. Καλά για το Single Player δεν έχω να πω και πολλά παρα μόνο ότι είναι απαίσιο. Το multi τρώγεται αλλά δεν κοντεύει καν στο επίπεδο που το περίμενα. Το MW2 είναι μακράν καλύτερο και με καλύτερη μουσική και γραφικά. Στο MW2 είναι τα πάντα πολύ πιο ρεαλιστικά, προσεγμένα κλπ. Εδώ στο B-OPS φαίνεται η προχειροδουλειά. Γενικά δεν μου άρεσε. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον πρέπει να έχει κυκλοφορήσει patch

τελειώνοντας ένα παιχνίδι πρόλαβα και είδα στο steam "call of duty : black ops download finished"

παίζοντας πριν δω το μνμ είχα δει μία μεγάλη βελτίωση στο lag και στο stuttering

είχα κάνει βέβαια και τις διάφορες ρυθμίσεις που είχαν προταθεί και είχε φτιάξει αρκετά, αλλά είχε lag και stuttering πριν δω το μνμ στο steam

 

για να δούμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον πρέπει να έχει κυκλοφορήσει patch

τελειώνοντας ένα παιχνίδι πρόλαβα και είδα στο steam "call of duty : black ops download finished"

παίζοντας πριν δω το μνμ είχα δει μία μεγάλη βελτίωση στο lag και στο stuttering

είχα κάνει βέβαια και τις διάφορες ρυθμίσεις που είχαν προταθεί και είχε φτιάξει αρκετά, αλλά είχε lag και stuttering πριν δω το μνμ στο steam

 

για να δούμε ...

 

και εμένα φτιάξαν λίγο τα πράγματα αλλα δεν είναι playable ακόμα... άσε που μετά απο 2 λεπτά με πετάει :-( :-( :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΟΥΝΤΑΑΑΑ

χαχαχα σε λίγο θα κάνουμε pm τους admin για να ποστ

δεν χρειάζεται να το αγοράσεις για να πάρεις γνώμη για το mp μερος

500 βίντεο έχουν βγει και βγαίνουν και αλλά με αυτό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έχω το game απο χθές και το παίζω στα 1280 αναλυση, normal textures, χωρις AA, καποιες απ τις εντολες στην κονσολα, και παλι μου τρεχει στα 35 fps αλλα ειναι unplayable ρε παιδια...πολυ choppy τα γραφικα, και τρωω κατι downframes στα 5-6 fps και δεν μπορω να σταυρωσω kill...

εντομεταξυ τα specs του PC μου ειναι: AMD 64x2 6400+ (3.2ghz), 3gb DDR2 ram, ATI HD4870 1gb... δηλαδη ελεος αν δεν μπορω τουλαχιστον να το παιξω με παραπανω αναλυση... μακαρι να εχετε δικιο με τα patch που λετε γιατι εχω φρικαρει, επειδη το game εμενα προσωπικα μ αρεσει πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το πρωτο patch και πολλοι λενε οτι εφτιαξε, αλλοι λενε οτι απλα βελτιωθηκε καπως θα δειξει.

 

11/11

- Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser.

- Performance improvement for dual and quad core.

- Improved connectivity with Black Ops Rcon tool.

 

IN PROGRESS

- GPU hitching on certain graphics cards.

- Incomplete server browser results.

- Improvements to Quickmatch joins (results with better ping and reduced lag).

- Zombies "The game session is no longer available" error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...