Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, μια ερωτηση, μονο εγω εχω προβλημα με τα save? Δοκιμασα το δικο μου το αυθεντικο, δεν τα βρησκει, δοκιμασα απο SKIDROW, παλι δεν τα φορτωνει.. Τι γινεται ρε γμτ!!???!!

Βρηκες καποια λυση γιατι μου το κανει και εμενα με την SKIDROW εκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγηκε το πρωτο patch και πολλοι λενε οτι εφτιαξε, αλλοι λενε οτι απλα βελτιωθηκε καπως θα δειξει.

 

να υποθέσω ότι θα υπάρξει κάτι και για εμάς που μας στο έφερε ο θείος, ε?:-)

άντε να ευχαριστηθούμε τουλάχιστον λίγο το SP και εμείς γιατί έτσι δεν γίνετε δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με Q9400, ATI 4850HD 1GB και 3GB DDR2

γιατι παιζω μια χαρα?

55-60 fps με ΑΑx4, texture High σε 1680x1050

(δεν εχω δοκιμασει τερμα ολα ακομα,λολ)

Mονο SKIDROW εχω και τα saves υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα του μπάρμπα πήγε μια χαρά το single χωρίς τρεμούλιασμα ή fps loss.
Εγω με Q9400, ATI 4850HD 1GB και 3GB DDR2

γιατι παιζω μια χαρα?

 

 

έχει αποδειχτεί ότι δεν είναι θέμα συστήματος, είναι θέμα να σου κάτσει, σε εσάς που τρέχει κανονικά προτείνω να παίξετε και κανένα τζόκερ τώρα που γυρίζει!:lol:

(και εγώ με Amd x4 620, ati 4870 και 4Gb ram και crashαρει συνεχεια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Α ρε Oscar_Mike, δεν έχω κανένα λαχειοπώλη τώρα έξω.

Άσε που μόλις βγήκα για να κάνω κάτι πληρωμές, τότε έριχνε τα τρελά παλούκια και μόλις γύρισα, τότε έκοψε.

 

Οπότε δεν με πάει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εμενα με το patch εφτιαξε... εκει που το επαιζα σε 1280 αναλυση, normal textures, shadows off, χωρις AA και AF, και ειχα απο 5 εως 35 fps unplayable, τωρα παιζω σε 1680x1050 αναλυση, shadows on, high textures και εχω απο 45 μεχρι 60 fps και κυλαει σα γαργαρο νερο το παιχνιδι... βεβαια ξανακανε reboot το συστημα απο μονο του αλλα δεν νομιζω να φταιει το game, απλα το PC μου θελει φορματ γιατι εχω να του κανω απ την εποχη των παγετωνων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως προβλήματα έχουμε μόνο εμείς που έχουμε nvidia καρτούλες ή είναι ιδέα μου???

Πάντως το game συγκριτικά σε nvidia και ati δεν έχει καμία απολύτως σχέση.

Ο κολλητός μου έχει 4890 και εγώ gtx 470. Πρώτα ήρθε σε εκείνον, και δεν πολυενθουσιάστηκα (το παίζει με όλα full και πάει νεράκι). Στην δικιά μου είναι λες και παίζω άλλο παιχνίδι. Εφέ, καπνοί, physics, εκρήξεις, φωτιά. Όλα διαφορετικά. Βέβαια σε εμένα τρέχει με 60 fps αλλά σε κάποιες στιγμές (άσχετες) πέφτει στιγμιαία στο 15, γι' αυτό θε το δω και εγώ με το patch μπας και δούμε διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει την δουλεια την οποια δεν εκανε πριν το Release του παιχνιδου......

 

---------- Προσθήκη στις 18:18 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:37 ----------

 

Δεν ξερω για εσας, εκανα καποιες δοκιμες και ειδα πως το Multithreaded_device ''0'' που ειναι το Default μου δινει πιο πολλα Fps απο οτι δινει το ''1'' που λενε να το βαλεις.Εκανα Force 32xAA απο το CP της nVidia και πλεον το παιχνιδι δεν πεφτει ποτε κατω απο 60fps(βεβαια εχω λιγο Stuttering αλλα πιστευω οτι αν βαλω το patch θα τρεχει νερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...