Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια προσεξτε τις ρυθμησεις ασφαλειας στο Steam διοτι πρεπει να υπαρχει cracked database που παρεμβαλει κακοβουλο ατομο στην χρεωστηκη καρτα μεσο του Steam !

Μου το σφιριξαν κατι γνωστοι μου και καποια στιγμη το ΣΚ που επαιζα με εβγαζε εκτος Steam ..ρωτησα λοιπον τα φιλαρακια μου και μου ειπαν οτι παιζει αυτο το πραγμα!..Εγω πρoσωπικα επελεξα την ρυθμηση που θετει μονο τον συγκεκριμονο υπολογστη (Σε οποιον ειναι συνδεδεμενος ο λογαριασμος του Steam εκεινη την στιγμη) Admin κατα καποιο τροπο και καθε φορα που γινεται προσπαθεια εισβολης η αλλαγης θεσης απο την τρεχουσα αποστελετε ε-μαιλ,με ειδικο κωδικο !

 

Απο τοτε που γυρισα την ρυθμηση ετσι,ηρεμησα! :mrgreen:

 

(Για PC ισχυει, για αλλη κονσολα δεν γνωριζω..)

 

Cheers :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σε όλους όσους ενδιαφέρθηκαν να διαβάσουν το θέμα μου και να με βοηθήσουν με την εμπειρία τους !

 

Λοιπόν έχω έναν σχετικά καλό υπολογιστή.

 

*AmD Athlon x2 64bit (επεξεργαστής)

*3gb ram (ραμ)

*Asus EAH5750 Formula 1gb GDDR5 (γραφικών)

*Gigabyte S-Series GA-M61P-S3 (μητρική)

 

Ότι settings και να βάλω στο παιχνίδι θα ψιλοκολάει ξέρει κανείς τι "παίζει" ? :mad: :cry:

 

---[call of duty black ops]--- <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν ξερεις τιποτα για αυτην την αποτυχια

ειναι ενα μισοτελειωμενο παιχνιδι, που τα εβγαλαν σκεφτομενοι μονο τα λεφτα

ειναι lag του παιχνιδιου. ετσι οπως βγηκε το παιχνιδι ειχε lag. ακομα και στο single

pc χιλιαδων ευρω και δεν το ετρεχαν σωστα! σε καποιον κολλαει σε καποιον οχι

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να το πουλησεις για να μην χασεις ολοκληρο το ποσοστο απο τα

λεφτα που εδωσες. εχουν κανει του κοσμου τα updates να φανταστεις και ακομα δεν εχει φτιαξει

απο μονο του ειναι ενας ιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν ξερεις τιποτα για αυτην την αποτυχια

ειναι ενα μισοτελειωμενο παιχνιδι, που τα εβγαλαν σκεφτομενοι μονο τα λεφτα

ειναι lag του παιχνιδιου. ετσι οπως βγηκε το παιχνιδι ειχε lag. ακομα και στο single

pc χιλιαδων ευρω και δεν το ετρεχαν σωστα! σε καποιον κολλαει σε καποιον οχι

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να το πουλησεις για να μην χασεις ολοκληρο το ποσοστο απο τα

λεφτα που εδωσες. εχουν κανει του κοσμου τα updates να φανταστεις και ακομα δεν εχει φτιαξει

απο μονο του ειναι ενας ιος

και είναι ωραίο ρε φίλε... γμτ :/ Ps3 for ever :D αλλά "no money, no [ps3]honey"

prestige 1 Level 40 και έλεγα να το πάω μέχρι 13 όσο πάει δηλαδή το καλοκαίρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wizardini τι λειτουργικό έχεις?

εγώ με amd x4 620, 4Gb ram και την ati 4870 με όλα τα patch περασμένα και έτρωγε τρελα σκαλώματα...

μέχρι που άλλαξα τα windows XP με τα win 7(x64) και όλα τα προβλήματα εξαφανίστηκαν!

 

τώρα τρέχει νερό χωρίς να κολλάει πουθενά, χωρίς να με πετάει, και η βελτίωση με τα win 7 δεν ήταν μονο στο CoD,

ήταν σε όλα τα παιχνίδια, ακόμα και στο MoH που δεν είχα πρόβλημα με τα ΧΡ τα γραφικά βελτιώθηκαν παρα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...