Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΑιδια για να καταλαβω πλεον δε δεχομαστε mail για νεα απαντηση σε τοπικ δικο μας?Μονο απο το "νεο περιεχομενο?"

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα με ορισμένα μόνο accounts, αλλά έχω συνδρομή (subscription) στο παρόν θέμα και γι' αυτό σου το post έλαβα κανονικά ειδοποίηση μέσω e-mail.

 

Μήπως είσαι σε αυτήν την περίπτωση; (βλέπε το δεύτερο μισό του μηνύματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει πλέον, τα posts/page είναι κοινά για όλους και για να αλλάξουν πρέπει να το κάνει ο HAL...

 

@ admin/(s)mods: Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάποιο poll σχετικά μ αυτό το θέμα; Ακόμα κι αν δεν είναι δεσμευτικό τ αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτημα λειτουργιας, αν καποιος θελει να δει τα μυνηματα του, πως γινεται?

Δε λεω μονο για τα 5 τελευταια που υπαρχουν στο profile του, λεω για ολα ή τουλαχιστον τα περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτημα λειτουργιας, αν καποιος θελει να δει τα μυνηματα του, πως γινεται?

Δε λεω μονο για τα 5 τελευταια που υπαρχουν στο profile του, λεω για ολα ή τουλαχιστον τα περισσοτερα.

 

Ένας τρόπος είναι ο εξής:

 

Έχοντας κάνει σύνδεση (sign in) στο forum, στο τέρμα πάνω μέρος της σελίδας θα δεις μία λεπτή μαύρη λωρίδα με μία μικρογραφία του avatar σου. Κάνε κλικ επάνω της και στις επιλογές που θα εμφανιστούν κάνε κλικ στο σύνδεσμο «Τα Μηνύματα μου». Στην οθόνη αποτελεσμάτων που θα οδηγηθείς έχεις διάφορες επιλογές ταξινόμησης, καθώς και περιορισμού των αποτελεσμάτων (κάθετη στήλη στα αριστερά) σε μηνύματα μόνο, θέματα που ξεκίνησες μόνο ή και τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά, με το όριο των αγγελιών (2) τι παίζει??

 

ήθελα να βάλω μία ζήτησης, αλλά δε με αφήνει..έκανα ένα resubmit μιας από το 2/2012 και έχω 2-3 ανενεργές από το 2011 και πριν.. ξεπερνάω με κάποιο τρόπο το όριο!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το topic το παρακολουθεί κάποιος? ή πρέπει να στείλω πμ σε κάποιον admin/mod γιατί υποθέτω πως θα έπρεπε να μπορώ να βάλω άλλη μία αγγελία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση που δίνεται στην ερώτηση 09 δε σε κάλυψε...;

 

δυστυχώς όχι..

σύμφωνα με το "09"

 

 

 

Υπάρχει όριο 2 αγγελιών/εβδομάδα κατά μέγιστο. Αυτό συμπεριλαμβάνει όχι μόνο νέες αγγελίες, αλλά και όσες έχουμε επανυποβάλει με την χρήση του κουμπιού «Νέα Υποβολή». Ελέγξτε τις ημερομηνίες των δύο τελευταίων αγγελιών σας για να επιβεβαιώσετε ότι δεν έχετε φτάσει το όριο αυτό.

 

 

 

όπως έγραψα και παραπάνω, πριν γράψω την απάντηση, δεν είχα καν κάνει resubmit καμία παλιά αγγελία οπότε δεν είχα πιάσει το όριο των 2 αγγελιών ανά εβδομάδα..

μετά ψάχνωντας, έκανα πράγματι resubmit την μία μου αγγελία, αλλά και πάλι δεν μπόρεσα να δημοσιεύσω την δεύτερη..δεν μου δίνει επιλογή..

αν χρειάζεσαι οποιαδήποτε πληροφορία για το λογαριασμό μου, ευχαρίστως.. ή αν τον ελέγξεις, θα δεις ότι η "επόμενη αγγελία" είναι του 2011..που ούτως ή άλλως είναι ανενεργή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Δεν κατάφερα να εντοπίσω λόγο που δε μπορείς να ποστάρεις νέα αγγελία. Κάνε έναν κόπο και στείλε Προσωπικό Μήνυμα στον administrator του forum σχετικά με το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...