Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως εννοείς μεταφορά «στο πρώτο μη αναγνωσμένο από σένα» (στο παράδειγμα δηλαδή το μήνυμα #16, το πρώτο της 2ης σελίδας); Αν ναι, τότε αυτό το κάνει ήδη το πρώτο link που δοκίμασες (αυτό που τελειώνει σε ".../unread/"). Αν δεν το κάνει, πρόκειται για bug στην περίπτωσή σου και καλό είναι να το αναφέρεις στη σχετική ενότητα των forum bugs...

 

Ναι, έχεις δίκιο! Δικό μου λάθος στην έκφραση (αν και, κατά γενική ομολογία, είμαι λογοπλάστης...) Το πρώτο post που δεν έχω διαβάσει ήθελα να πω, αλλά τα έκανα σαλάτα! Αυτό που τελειώνει σε ".../unread/" πάντως, δε μου το εμφανίζει πουθενά. Όπως είπα και νωρίτερα, βάζοντας το δείκτη πάνω στην ημερομηνία/ώρα, μου εμφανίζει κάτω αριστερά στην οθόνη το: «page__view__getlastpost» και τίποτε άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό που τελειώνει σε ".../unread/" πάντως, δε μου το εμφανίζει πουθενά.

 

Χμμμ...όχι; Πρόσεξε λίγο τα παρακάτω screenshots:

 

post-43041-0-85025300-1350837540_thumb.png

 

post-43041-0-92786300-1350837553_thumb.png

 

Σε εσένα, δεν υπάρχει η παραπάνω διάκριση...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το τσέκαρα πάλι, βλέπω ότι υπάρχει. Αν βάλω το δείκτη πάνω στον τίτλο του topic, εμφανίζεται κάτω αριστερά αυτό το "unread". Το θέμα είναι ότι, κάνοντας κλικ, με πηγαίνει στην αρχή του topic (στο πρώτο post του) και όχι στο πρώτο μη αναγνωσμένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά που βρίσκεται αυτο το "unread"...??? Ψάχνω τόσο καιρό να βρω να με πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο απο μενά post και να συνεχίζω απο εκει. Παρακουλουθείς διάφορα θέματα/threads και θέλεις να συνεχίσεις την ανάγνωσή σου του κάθε θέματος απο το πρώτο post που δεν έχεις διαβάσει...

 

Αν το έχει βρει κανείς, παρακαλώ να ενημερώσει.

 

Thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Που ανακοινώνονται οι νικητές των διαγωνισμών? Ενημερώνονται μέσω πμ ή mail?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τους ανακοινώνει ο HAL, επίσης αν θυμάμαι καλά σου βγαίνει notification αν έχεις ρυθμίσει να ειδοποιήσε αν έχεις κέρδίσει σε διαγωνισμό του forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

guys σε ff 17.0.1 το site τον πίνει στον editor . Δεν αφήνει να καταχωρήσεις.

 

Μου βγάζει "το μήνυμα σας είναι άδειο" . Δεν αναγνωρίζει το κείμενο που καταχωρώ στο παράθυρο του editor και δε φορτώνει toolbars κλπ.

 

 

Να έχω κάνει καμιά μαλακία στο noscript? Όλα στα safe τα έχω βάλει τα σχετικά.
Άνοιξα και το firefox με τα addons disabled (safe mode)..

 

Ή να τον πίνει το googleapi? το χρησιμοποιείτε καθόλου? όλα τα google services τον έχουν πιει τελευταία κι έχουν προβλήματα για αυτό ρωτάω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι με την ελπίδα ότι δεν έχει απαντηθεί ήδη κάπου αλλού (αν και δύσκολο μου κάνει)!

 

Πώς προκύπτουν οι γενικοί "τίτλοι" των μελών π.χ. "Senior Member", "Junior Member" κλπ;;;

Δε νομίζω να σχετίζονται απόλυτα με το σύνολο των posts που κάνουν τα ίδια τα μέλη, δεδομένου ότι έχω δει π.χ. μέλη ως "Senior Member" που όμως έχουν λιγότερα posts από άλλα μέλη που είναι ως "Junior Member". Άρα από τι;!

 

Και, τέλος πάντων, υπάρχουν τυχόν ουσιαστικές διαφορές μεταξύ αυτών των διακρίσεων σε κάτι ή είναι τελείως τυπικής - "γραφειοκρατικής" σημασίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

στις περιπτώσεις που βλέπεις junior member με περισσότερα posts από ότι senior member τότε λογικά έχει κολλήσει το αυτοματοποιημένο function του forum που αλλάζει το title...

 

κατά τα άλλα λόγω της ποσότητάς τους οι τίτλοι είναι δώρον άδωρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...