Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά πάντως, θεωρώ πολύ σωστό το να είναι ξεκάθαρα και συνεχώς διακριτός, ο αληθινός αριθμός των συνολικών posts του καθενός μας, προς τον κάθε αναγνώστη.

 

Ωστόσο, κανονικά, αυτό αρκεί!

Θέλω να πω, οι όποιοι "τίτλοι", είναι περισσότερο για μπερδέματα παρά για καλό. Ακόμα δηλαδή κι αν προκύπτουν με σωστή (τεχνικά) ενημέρωση.

 

Αυτό που όμως (κατά τη γνώμη μου και για διάφορους κάπως σύνθετους λόγους) θα ήταν πολύ χρήσιμο να μπορούσε να συνυπάρχει (όπως και το άλλο), είναι ο αύξων αριθμός που είχε το εκάστοτε post, για την ώρα που αυτό ανέβηκε.

Ο αύξων αριθμός σε σχέση με τα posts αυτού που το ανέβασε βέβαια.

Π.χ.:

134 / 12.011

1.423 / 1.890

κ.ο.κ.

 

Λέμε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετοιμάζεται κάτι που αν βγει live στο forum, θα καταστήσει όλη τη συζήτηση για «μετρητές μηνυμάτων, τίτλους μελών και άλλες μεθόδους για να καταλαβαίνω με μία ματιά ποιος είναι πάλιουρας και ξέρει τί λέει και ποιος όχι», περιττή και άσκοπη.

 

Σημαντικότερο δε είναι πως θα αποσυνδέει εντελώς το «πάλιουρας» από το «έχει δημοσιεύσει άπειρα posts στο forum» και από το «ξέρει τί λέει», καθώς αυτά τα τρία δεν έχουν απαραίτητα κάποια αιτιώδη συνάφεια... ;)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, καλώς όρισες.

 

Όπως μπορείς να δεις εδώ, το forum είναι χωρισμένο σε θεματικές ενότητες (υπο-forums) και κάτω από κάθε μία υπάρχει ένα σύντομο κειμενάκι που περιγράφει τί είδους θέματα/συζητήσεις ταιριάζουν σε αυτήν.

 

Ανοίγεις λοιπόν τη θεματική ενότητα στην οποία ταιριάζει αυτό που θες να ρωτήσεις, μετά κάνεις κλικ στο μεγάλο κουμπί επάνω δεξιά με τίτλο «Νέο Θέμα», συμπληρώνεις προσεκτικά έναν περιγραφικό τίτλο για το θέμα σου και αναλυτικά το κυρίως σώμα του θέματος (το κείμενο με την ερώτησή σου δηλαδή) και τέλος, κάνεις κλικ στο μεγάλο κουμπί κάτω με τίτλο «Δημοσίευση Νέου Θέματος».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω να ρωτήσω κάτι:

Μόλις έλαβε τέλος μία συναλλαγή στο τμήμα τον αγγελιών (πουλήθηκε κάτι), ποια είναι η μοίρα της αγγελίας τώρα? Μπορεί να σβηστεί ή θα μείνει εκεί και θα πιάνει χώρο?

Είμαι νέος στο forum, αν είναι απλό μην παρεξηγείτε, δείξτε επιείκεια.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μενει εκει η αγγελια και οι συμμετεχοντες μπορουν να αφησουν μια αξιολογηση σχετικα με τη συνεργασια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

πως διαγραφουμε μια αγκελια?

απλά την κλειδώνεις, δεν μπορείς να την διαγράψεις...

 

γιατί να το κάνεις άλλωστε πως θα μπορεί ο άλλος να αξιολογήσει?

ρώτα κι αλλού μπορείς...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι αλλα εχω συμπλιρωσει το οριο 2 αγκελιες την εβδομαδα και θελω να βαλω αλλη

αν υπήρχε αυτή η δυνατότητα, ποιος ο λόγος να υπήρχε το όριο? όλοι αυτό θα έκαναν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...