Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιο καλο το τελευταιο, αλλα ισως λιγο αργο και ποιο πολυ συναισθηματικο παρα αστειο(αντε και προβλεψιμο). Η Αληθεια ειναι οτι ισως εχουμε περασει σε μια μικρη κοιλια, λιγο οι ιδεες δεν φαινονται τοσο εντυπωσιακες, αλλα πιστευω οτι η σειρα παραμενει κορυφη. Ειναι αδικο να αρχισουμε τις μουρμουρες οταν εχουν βγαλει τοσα επικα επεισοδεια. Απλα πλεον το γκρουπ εχει δεθει και το στορυ εχει ξεκωλησει λιγο απο το εντελος φλου και οτι να ναι και δινει λιγο παρπαπανω βαρος στις σχεσεις τους και οτι μυνηματα θελουν να περασουν. Δεν ξερω αν στην πορεια τους βγει σε καλο η οχι, προς το παρων δεν με χαλαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε πολυ το 19ο επεισοδιο. Γουσταρω οταν τετοιες σειρες, που δεν ειναι υποχρεωμενες να το κανουν γιατι αλλος ειναι ο κυριος ρολος/σκοπος τους, το παιζουν καπως αλλιως και δειχνουν οτι αν μη τι αλλο εχουν βαθος. Ηταν διαφορετικο απο τα αλλα επεισοδια αλλα αυτο απο μονο του δεν ειναι αρνητικο, νομιζω πως, δυστυχως, καποιοι το παιρνουν ως τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Agreed. Και εγώ εντυπωσιάστηκα. Σίγουρα είναι άλλη συνταγή απο αυτή που ξέραμε μέχρι τώρα, αλλα όπως μας συνηθίζουν τα Abed based επεισόδια (Abed's Christmas, Abed's birthday..) θα είναι διαφορετικά και πολύ τους παραδέχομαι γιαυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως το Abed's Christmas ηταν για μενα απο τα λιγοτερο καλα επεισοδια..

 

btw, δε θυμαμαι αν εχει ξανα-αναφερθει, αλλα το ξερετε πως το ονομα του ηθοποιου που ενσαρκωνει τον Starburns ειναι Ντινος Σταματοπουλος; B)

Επεξ/σία από marantonis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χχχμμμμ μηπως πρεπει να αρχισουμε να ανυσηχουμε?

 

Μπαααα... Μπορεί να μην βλέπουμε συνέχεια επεισοδιάρες, αλλά imo συνεχίζουν αυτά τα "μέτρια/χλιαρά" να είναι καλύτερου επιπέδου των υπόλοιπων sitcom που παίζουν. Το χθεσινό δεν με χάλασε καθόλου, συνεχίζει με έξυπνες ατάκες/σκηνικά και γέλιο

Επεξ/σία από Kasrith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεχχμμμ οχι, διοτι για κοιλια μιλουσανε καμποσοι απο τα προηγουμενα επεισοδεια και εγω το υπερασπιζομουν. Στο συνολο ΟΛΟΥ του community για μενα ηταν το 1το επεισοδειο που με αφησε αδιαφορο σαν να εχω δει μια σειρα της σειρας λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιο We're Still On the Air!

 

http://www.nbc.com/community/video/were-still-on-the-air/1320566/

 

Το τελευταίο comment στην πρώτη σελίδα, που λεει "you guys should make another episode with a paintball war, maybe modern warfare 2........ and Leonard should win." είναι έπικ win και my thoughts exactly! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...