Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όντως, το επεισόδιο αυτό ήταν κάπως... άθλιο.

Πάντως ακούγονται πράγματα για νέα επικά επεισόδια στο υπόλοιπο (και στο φινάλε) της season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει πόσες σειρές.. πραγματικά το Community ήταν σαν χασούρα χρόνου. Είδα όλη τη πρώτη σαιζόν, και πραγματικά μετρημένες φορές γέλασα.. μετρημένες στα δάχτυλα και γελάω με τα ανέκδοτα της Μικρής Αννούλας να πούμε.

 

Δε συγκρίνεται με Friends και HIMYM, ούτε με Big Bang Theory. Δε βλέπω να κατεβάζω άλλη σαιζόν.

 

(Αν απαντήσει κάποιος, κάντε με quote να πάρω πρέφα ότι απαντήσατε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει πόσες σειρές.. πραγματικά το Community ήταν σαν χασούρα χρόνου. Είδα όλη τη πρώτη σαιζόν, και πραγματικά μετρημένες φορές γέλασα.. μετρημένες στα δάχτυλα και γελάω με τα ανέκδοτα της Μικρής Αννούλας να πούμε.

 

Δε συγκρίνεται με Friends και HIMYM, ούτε με Big Bang Theory. Δε βλέπω να κατεβάζω άλλη σαιζόν.

 

(Αν απαντήσει κάποιος, κάντε με quote να πάρω πρέφα ότι απαντήσατε)

 

Η ευθανασια θα ηταν μια καλη λυση :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει πόσες σειρές.. πραγματικά το Community ήταν σαν χασούρα χρόνου. Είδα όλη τη πρώτη σαιζόν, και πραγματικά μετρημένες φορές γέλασα.. μετρημένες στα δάχτυλα και γελάω με τα ανέκδοτα της Μικρής Αννούλας να πούμε.

 

Δε συγκρίνεται με Friends και HIMYM, ούτε με Big Bang Theory. Δε βλέπω να κατεβάζω άλλη σαιζόν.

 

(Αν απαντήσει κάποιος, κάντε με quote να πάρω πρέφα ότι απαντήσατε)

:confused:

 

 

Μαρια'ς η Ασχημη fan???? :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα ειναι κατωτερο απο Friends και BBT

 

Δυστυχώς το ΒΒΤ δεν έχει επεισόδια βεληνεκούς Dungeons & Dragons, paintball, Epidemiology, rocket science κτλ. Ούτε πιστεύω ότι θα βγάλει ποτέ κάτι τόσο καλογραμμένο, γι'αυτό είναι μια σκάλα πιο κάτω για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...