Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί δεν κοιτάτε το επίσημο site;

http://www.nbc.com/community/

 

Κοιτάξαμε

 

:-( Όχι. Το NBC λέει απλά January 2011 και το imdb Original Air Date—2011

 

Τώρα βάλανε το : Returns ALL-NEW Thursday, Jan. 20th 8/7c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχω διαβάσει τα ποστ σας γιατί τώρα τελειώνω την πρώτη σεζόν αλλά ειλικρινά έχω μια ερώτηση χωρίς καμία όρεξη να ξεκινήσω "πόλεμο"!

 

Εσεις είχατε κολλήσει τόσο τρελά από την πρώτη σεζόν ή η δεύτερη είναι τόσο ανώτερη? Από την πρώτη μπορώ να πω οτι δεν έχω ξετρελαθεί εκτός από τα επεισόδια με τα chicken wings και το όλο mafia σκηνικό και φυσικά το paintball war!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εσεις είχατε κολλήσει τόσο τρελά από την πρώτη σεζόν ή η δεύτερη είναι τόσο ανώτερη? Από την πρώτη μπορώ να πω οτι δεν έχω ξετρελαθεί εκτός από τα επεισόδια με τα chicken wings και το όλο mafia σκηνικό και φυσικά το paintball war!

Από την πρώτη season. Στη δεύτερη νομίζω είναι κάπως πιο focused δουλειά γιατί φαίνεται να έχουν κατασταλάξει σε ένα μοτίβο για τη σειρά (που μέχρι κάποιο σημείο της πρώτης δεν ήταν ξεκάθαρο). Και δίνουν πολλά περισσότερα φευγάτα επεισόδια!

 

Για το 2x14 - Advanced Dungeons and Dragons, συμφωνώ κι εγώ. Εξαιρετικό επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει τα ποστ σας γιατί τώρα τελειώνω την πρώτη σεζόν αλλά ειλικρινά έχω μια ερώτηση χωρίς καμία όρεξη να ξεκινήσω "πόλεμο"!

 

Εσεις είχατε κολλήσει τόσο τρελά από την πρώτη σεζόν ή η δεύτερη είναι τόσο ανώτερη? Από την πρώτη μπορώ να πω οτι δεν έχω ξετρελαθεί εκτός από τα επεισόδια με τα chicken wings και το όλο mafia σκηνικό και φυσικά το paintball war!

 

Αν και είχα κολλήσει από τη πρώτη σεζόν (βγάζουν ένα ωραίο παρεϊστικο κλίμα), η δεύτερη έχει ξεφύγει τελείως κατ εμέ (με τη καλύτερη δυνατή έννοια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^^

Όπως λέει και η περιγραφή

Last night some people apparently missed Abed's storyline

Σε εκείνο το επεισόδιο, ο Abed δεν είχε καθόλου συμμετοχή στο ...foreground μαζί με τους υπόλοιπους πρωταγωνιστές,

αλλά στο background εξελισσόταν μια δική του υποϊστορία.

Αυτό δείχνει το μοντάζ στο βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την επεξήγηση αλλά βασικά εννοούσα ότι δε το πρόσεξα ούτε για πλάκα. :rolleyes:

 

Edit: Πάρε και ένα smiley προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...