Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λίγο στον ΑΝΤ1 είχε την σκηνή του Ghost με τον πηλό, καταραμένο Community κατέστρεψες την ταινία...

 

...trololol

 

Αχαχαχαχαχα....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον: Μ'αρέσει που κάναμε αμάν να τον πείσουμε τον μαραντόνη να την ξεκινήσει, και τώρα τελείωσε την πρώτη σεζόν. Εγώ ρε ήμουν στο 10ο επεισόδιο και τώρα έχω άλλα 4. (Επίτηδες τα άφησα μαζεμένα γιατί με είπε ο Κας ότι είναι ωραία, και τα άφησα όλα μαζεμένα)

 

Δευτερον: Όντως ο Chang είναι γαμηστερός. Ο καλύτερος εκει μέσα με διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ο Chang ειναι ο καλυτερος εκει μεσα. Δευτερη θεση εχει το ζευγαρι (Abed και Troy) και τριτος αλλα για λιγο πισω απο τους δευτερους ειναι ο Pierce. Δεν ξερω γιατι πολλοι δεν τον γουσταρουν τον γερο αλλα ο τυπος ειναι απιστευτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τριτος αλλα για λιγο πισω απο τους δευτερους ειναι ο Pierce. Δεν ξερω γιατι πολλοι δεν τον γουσταρουν τον γερο αλλα ο τυπος ειναι απιστευτος.

 

Έλα ρε χρυσόστομε, πες τα πες τα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

abed, troy, annie, chang......με την σειρα και παει λεγοντας. Ο chang ειναι μεν γαματος αλλα εχει μικρο ρολο στην σειρα δυστηχως. το lesbian episode αν και οχι επικο ηταν πολυ καλο. magnitute pop pop!!!yoo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Pierce απο την αρχη δε τον πηγαινα ιδιαιτερα σαν χαρακτηρα, αλλα οι ατακες του που εχουν να κανουν με στερεοτυπα/ρατσιμο ειναι απλα απιστευτες :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ένα άγαλμα στον Pierce λέμε!!!!!! Τι επεισοδιάρα το τελευταίο. Χαλαρά ο Pierce έχει την μεγαλύτερη ανάπτυξη σαν χαρακτήρας στην δεύτερη σαιζόν so far....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...