Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Χα! Το 'ξερα ό,τι κάτι δεν πήγαινε καλά, αλλά ήταν αρκετά πρωί για να κάνω τον πλήρη συλλογισμό :mrgreen:

 

Πάντως και εγώ πρόσεξα την ιστορία του Abed, αφότου διάβασα κάπου ότι υπήρχε (και αφού είχα δει το επεισόδιο μια φορά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ??????

 

Βλέπουμε ένα επεισόδιο paintball πέρσι, λέμε τοπ επεισόδιο. Μετά απο μια πολύ καλή πρώτη σεζόν, βλέπουμε ένα εξίσου δυνατό ξεκίνημα της 2ης με climax's τα Mean Girls, Conspiracy Theories, και φυσικά το Christmas Special. Μετά το προηγούμενο με το καλό anti-drug θέμα αναρωτιέμαι πόσα θέματα μπορούν ακόμη να αγγίξουν, και έρχεται αυτό το ΘΕΙΚΟ επεισόδιο και με τρελαίνει πραγματικά.

 

Ήταν όπως είπε ο sei :

 

Pause στην εισαγωγή: Τα άτομα δεν παίζονται

 

Pause στη μέση: Τα άτομα ΔΕΝ παίζονται .-

 

Pause αμέσως μετά τη μέση: (taking notes)

 

Δώσε πόνο NBC

 

Όσο για το Abed delivers a baby, λολ ούτε και εγώ το είχα πάρει χαμπάρι όταν το έβλεπα. Το ανακάλυψα τώρα στο hiatus που έψαχνα στο youtube διάφορα βίντεο της σειράς επειδή μου είχε λείψει.

 

Μου είχε κάνει πάντως αίσθηση ότι έσκασε μύτη στο τέλος, και τον ρωτάει η Shirley "What have you been up too" και απαντάει "Not much". Πού να μου πάει το μυαλό όμως...

 

Autoemerge FTW!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Masterpiece... μονο αυτο εχω να πω...

 

http://www.tv.com/community-strikes-a-critical-hit/story/25081.html?tag=news_list;title;1

 

 

μαλλον θα το ξαναδω... η σειρα επεισοδιο με επεισοδιο πλησιαζει το απολυτο arrested development. nough said

Επεξ/σία από vlachaquito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου με πεισανε οι ορκισμενοι fans, ειδα τα πρωτα 2 επεισοδια. 100% επιτυχια. Εξαιρετικα καλογραμμενοι χαρακτηρες και πολλες εξυπνες ατακες. Μονο για τις μπιχτες στον μπεν αφλεκ, αξιζει τον σεβασμο μου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθανα στο Dead poet's society επεισοδιο.. Ελπιζω να 'χει κι αλλες μπολικες τετοιες αναφορες σε ταινιες, ειναι καπως υπεργαματες.

 

Να το το κολλημα. Μου φαινεται σε κανα 2 μερες απο τωρα θα 'χω τελειωσει την 1η σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Dead Poet's society είχε τον ΥΠΕΡΓΑΜΑΤΟ καθηγητή ο οποίος ζήτησε μια τούρτα γενεθλίων (ΠΕΘΑΝΑ) και στο τέλος που σκαρφάλωσε στο άκυρο το δέντρο (ΞΑΝΑΠΕΘΑΝΑ)

Επεξ/σία από Sellers
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθανα στο Dead poet's society επεισοδιο.. Ελπιζω να 'χει κι αλλες μπολικες τετοιες αναφορες σε ταινιες, ειναι καπως υπεργαματες.

 

Να το το κολλημα. Μου φαινεται σε κανα 2 μερες απο τωρα θα 'χω τελειωσει την 1η σεζον.

 

Ναι έχει αρκετές :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πριν λίγο στον ΑΝΤ1 είχε την σκηνή του Ghost με τον πηλό, καταραμένο Community κατέστρεψες την ταινία...

 

...trololol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...