Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα μαγκες.Σκεφτομαι τις τελευταιες μερες να προβω σε αγορα 3ds/2ds κονσολας.Βλεπω οτι οι επιλογες μου ειναι ειτε σε new 3ds xl,του οποιου την τιμη δεν μπορω να την υποστηριξω(να δουμε αν παιχτει τιποτα με τα black friday που ανακοινωθηκαν),ειτε στο 2ds για το οποιο δεν παραπονιεμαι που του λυπει το 3d και διαβαζω οτι ειναι και εργονομικα το καλυτερο.Με την μεση τιμολογιακα λυση,το κανονικο new 3ds τι παιζει?Γιατι δεν κυκλοφορει στα μεγαλα καταστηματα?Περα απο κατι σκρουτζομαγαζα σε τιμες σχεδον κοντα σε αυτες του xl

 

Καλημερα,μια χαρα ειναι και το 2ds και οντως λογω σχηματος ειναι πιο εργονομικο απο το new 3ds που εχω. Απλα εχει λιγο μικροτερη οθονη και δεν ειναι το ιδιο ευκολο να το μεταφερεις οπως το 3ds. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα μαγκες.Σκεφτομαι τις τελευταιες μερες να προβω σε αγορα 3ds/2ds κονσολας.Βλεπω οτι οι επιλογες μου ειναι ειτε σε new 3ds xl,του οποιου την τιμη δεν μπορω να την υποστηριξω(να δουμε αν παιχτει τιποτα με τα black friday που ανακοινωθηκαν),ειτε στο 2ds για το οποιο δεν παραπονιεμαι που του λυπει το 3d και διαβαζω οτι ειναι και εργονομικα το καλυτερο.Με την μεση τιμολογιακα λυση,το κανονικο new 3ds τι παιζει?Γιατι δεν κυκλοφορει στα μεγαλα καταστηματα?Περα απο κατι σκρουτζομαγαζα σε τιμες σχεδον κοντα σε αυτες του xl

Ψαξε για μεταχειρισμενο,εγω πετυχα 3ds xl σε αριστη κατασταση που το πουλουσε ενα παιδι 40 ευρω και δεν με χαλασε καθολου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο κωλόφαρδη παίζει να ήσουν, livefreeordie; :P

Πολυ η αληθεια ειναι ! Το ειχε και με το κουτι του,σαν καινουργιο ! Ειχα πετυχει και 3ds απλο παλιοτερα με 40 ευρω παλι κι αυτο σε αριστη κατασταση απλα σκετη την κονσολα με το φορτιστη. Τωρα βεβαια το εχω απλα στην συλλογη αφου παιζω με το αλλο :P Αμα ψαξεις λιγο βρισκεις μην νομιζεις,ενταξει οχι τοσο ευκολα με 40 αλλα με κανενα 60-70 ανετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο = new 3ds xl;

ναι και περιμενω το nintendo switch ανυπομονα! :D

 

δεν νομιζω πως αξιζει να παρει κανεις πλεον το 3ds καινουργιο. μεταχειρισμενο το δινουν πολυ καλα.

 

καλυτερα να κρατησει τα χρηματα για το switch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ η αληθεια ειναι ! Το ειχε και με το κουτι του,σαν καινουργιο ! Ειχα πετυχει και 3ds απλο παλιοτερα με 40 ευρω παλι κι αυτο σε αριστη κατασταση απλα σκετη την κονσολα με το φορτιστη. Τωρα βεβαια το εχω απλα στην συλλογη αφου παιζω με το αλλο :P Αμα ψαξεις λιγο βρισκεις μην νομιζεις,ενταξει οχι τοσο ευκολα με 40 αλλα με κανενα 60-70 ανετα.

Ε κοιτουσα τακτικα αγγελιες το τελευταιο 2μηνο+ ετσι απο περιεργεια για να δω που κυμαινονται οι τιμες σε μεταχειρισμενα και κοιταξα και παλιοτερες αγγελιες.Οχι με 40 αλλα ουτε με 60-70 ανετα εχω δει κατι.Μια φορα θυμαμαι ειχε παρει το ματι μου το απλο 3ds το μικρο στα 80 ευρω και ειχε φυγει μεσα στο 2ημερο.Καλα για XL στις τιμες που λες ουτε συζητηση :P Και συνηθως τα περισσοτερα μεταχειρισμενα φορανε τα τελευταια update και εγω ψαχνω 3ds με παλιο λογισμικο γιατι θελω να περασω cfw μολις το παρω στα χερια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτουσα τακτικα αγγελιες το τελευταιο 2μηνο+ ετσι απο περιεργεια για να δω που κυμαινονται οι τιμες σε μεταχειρισμενα και κοιταξα και παλιοτερες αγγελιες.Οχι με 40 αλλα ουτε με 60-70 ανετα εχω δει κατι.Μια φορα θυμαμαι ειχε παρει το ματι μου το απλο 3ds το μικρο στα 80 ευρω και ειχε φυγει μεσα στο 2ημερο.Καλα για XL στις τιμες που λες ουτε συζητηση :P Και συνηθως τα περισσοτερα μεταχειρισμενα φορανε τα τελευταια update και εγω ψαχνω 3ds με παλιο λογισμικο γιατι θελω να περασω cfw μολις το παρω στα χερια μου.

Προσωπικα δεν τα βρηκα απο εδω,εδω ειναι λιγο σφαχτες οι περισσοτεροι! Τα βρηκα απο ομαδες αντιστοιχες στο fb. Εκει βλεπω συχνα τετοιες τιμες ,στα 60-70 ειδικα αρκετα συχνα εχω δει και με κασετες κιολας καποιες φορες.

 

Εδω δεν σηκωνουν καν παζαρια κιολας ενω πολλες φορες πουλανε κατι κοντα στην τιμη του καινουργιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτουσα τακτικα αγγελιες το τελευταιο 2μηνο+ ετσι απο περιεργεια για να δω που κυμαινονται οι τιμες σε μεταχειρισμενα και κοιταξα και παλιοτερες αγγελιες.Οχι με 40 αλλα ουτε με 60-70 ανετα εχω δει κατι.Μια φορα θυμαμαι ειχε παρει το ματι μου το απλο 3ds το μικρο στα 80 ευρω και ειχε φυγει μεσα στο 2ημερο.Καλα για XL στις τιμες που λες ουτε συζητηση :P Και συνηθως τα περισσοτερα μεταχειρισμενα φορανε τα τελευταια update και εγω ψαχνω 3ds με παλιο λογισμικο γιατι θελω να περασω cfw μολις το παρω στα χερια μου.

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/dspsp/795474-3ds-aqua-blue-%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%B2%CE%B5%CE%B9-%CF%83%CE%B5-%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83/ να 70 ευρω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε κάποιο νέο για την κυκλοφορία του SMT4: Apocalypse στην Ευρώπη;;

 

Το έχω παραγγείλει από Zavvi στα 35 ευρώ. Υποτίθεται ότι κυκλοφορεί αύριο αλλά η δική μου παραγγελία λέει ότι θα έχουν παραλαβή στο τέλος του έτους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παραγγείλει από Zavvi στα 35 ευρώ. Υποτίθεται ότι κυκλοφορεί αύριο αλλά η δική μου παραγγελία λέει ότι θα έχουν παραλαβή στο τέλος του έτους. 

το amazon.de το πουλάει από σήμερα κανονικά αλλά επειδή σάλιο δεν παίζει τώρα θα περιμένω να έρθει Ελλάδα ή θα το πάρω πολύ μετά!! μιας και τώρα έχω τα dragon quest 7 και pokemon sun να ασχοληθώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για όποιον ενδιαφέρεται για οικονομικό παιχνίδι δώρο για παιδιά, ανήψια, whatever κυκλοφορούν 2DS εκδόσεις με pokemon sun/moon με 120 ευρώ. Εχει φυσικά και φτηνότερα πακέτα με mario kart ή new mario bros με 100 αν ενδιαφέρει αυτό αλλά γενικά είναι εξαιρετικό σαν δώρο και θα μείνει κιόλας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε, τα παιδια θα παιξουν, οι γονεις, δεν ξερουμε παντως σιγουρα καποιος θα το χρησιμοποιησει. Το χα αγορασει και εγω περσυ με το super mario bros 2 και ειναι μια χαρα. Τωρα τελευταια παιζω περισσοτερο. Σκεφτομαι να παρω το super mario maker αλλα δεν ξερω αν θα μαρεσει ή το μετανιωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...