Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το byserv λες, έχω στείλει ήδη mail και περιμένω απάντηση. :P

 

Αλλά μάλλον θα το κάνω μόνος μου με κάποια forwarding υπηρεσία να ξεμπερδεύω, δεν αξίζει για 20$ να πληρώσω τα διπλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το byserv λες, έχω στείλει ήδη mail και περιμένω απάντηση. :P

 

Αλλά μάλλον θα το κάνω μόνος μου με κάποια forwarding υπηρεσία να ξεμπερδεύω, δεν αξίζει για 20$ να πληρώσω τα διπλά.

Ναι σωστά, αυτή εννοώ. Με άλλη forwarding υπηρεσία πόσο μικρότερο θα είναι το κόστος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Malthador Οταν το βρεις και αν πουλας το παλιο grip εχε με στα υποψιν σου! Εκτος απο pokemon ολα τα games τα εχω digital οποτε δεν εχω θεμα που κρυβει την υποδοχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου έτυχε λαχείο και ψήνομαι και άσχημα, αξίζει η αγορά ενός 3ds; Έχει μέλλον;

Αν είναι το New ναι. Όσο για το μέλλον... Τι μέλλον ψάχνεις σε κονσόλα 5+ ετών; Από την άλλη, έχεις ασχοληθεί με το παρελθόν της για να σε ενδιαφέρει το μέλλον;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αψογα! Τσίμπησα το VII προχτές και οι μέχρι τώρα σκέψεις μου είναι πολύ θετικές οπότε αυτό θα το τιμήσω επίσης σε κάποια φάση. Προηγείται όμως το Dark Souls 3+ DLC ή το Shin megami tensei IV apocalypse. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πιο κάτω να κοίταζες και θα έβρισκες το σωστό thread.

http://www.insomnia.gr/topic/418068-the-official-3ds-hacking-topic/page-76

 

Γράψε πιο εκεί πιο firmware έχεις και θα σου πω αν μπορείς να κάνεις κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισα να παίζω το Fire Emblem (απίστευτο κόλλημα) και αντιλαμβάνομαι πλέον πόσο "λίγη" είναι η διάρκεια της μπαταρίας του New 3DS.

 

Έχει αγοράσει κάποιος αξιόπιστη μπαταρία με μεγαλύτερη χωρητικότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες.Σκεφτομαι τις τελευταιες μερες να προβω σε αγορα 3ds/2ds κονσολας.Βλεπω οτι οι επιλογες μου ειναι ειτε σε new 3ds xl,του οποιου την τιμη δεν μπορω να την υποστηριξω(να δουμε αν παιχτει τιποτα με τα black friday που ανακοινωθηκαν),ειτε στο 2ds για το οποιο δεν παραπονιεμαι που του λυπει το 3d και διαβαζω οτι ειναι και εργονομικα το καλυτερο.Με την μεση τιμολογιακα λυση,το κανονικο new 3ds τι παιζει?Γιατι δεν κυκλοφορει στα μεγαλα καταστηματα?Περα απο κατι σκρουτζομαγαζα σε τιμες σχεδον κοντα σε αυτες του xl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...