Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 αποφασισα να πουλησω το 2ds με την καρτα μνημης 32gb ετοιμο για homebrew και cia, στα 145 ευρω ,με φορτιστη φυσικα (μονο το 2ds μου κοστισε 110e) ο ενας μου λεει 60 ευρω  ο αλλος μου λεει σιγα μην σου δωσω τοσα περνω χβοχ one και η απορια μου,γεμισε το forum time waisters?

Δε νομίζω να έχουν άδικο. Ούτε εγώ θα έδινα 145 ευρώ για μεταχειρισμένο 2DS. Πούλησα πέρσι το δικό μου με δύο παιχνίδια (Mario Kart & Sonic Racing) και original θήκη λιγότερα από 100 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σταματησε να κυκλοφορει το shovel knight για 3ds?

 

Βοηθεια!χρειαζομαι το παιχνιδι Τ_Τ μαζευα λεφτα σιγα σιγα να το παρω και μετα ανακαλυψα οτι στο σκρουτζ που εψαξα δεν ηταν πουθενα!Οντως απλα σταματησε να κυκλοφορει απο παντου?τι φαση.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματησε να κυκλοφορει το shovel knight για 3ds?

 

Βοηθεια!χρειαζομαι το παιχνιδι Τ_Τ μαζευα λεφτα σιγα σιγα να το παρω και μετα ανακαλυψα οτι στο σκρουτζ που εψαξα δεν ηταν πουθενα!Οντως απλα σταματησε να κυκλοφορει απο παντου?τι φαση.. :(

Δεν ήξερα καν οτι η retail εκδοση του κυκλοφορουσε στα καταστηματα στην Ελλαδα μιας και δεν το ειδα ποτέ πουθενά.

Έχω την PS Vita έκδοση που απαιτεί προπαραγγελία μέσα από την εταιρεία του.

Φυσιολογικά θα είχε έρθει σε ελάχιστα αντίτυπα.

 

ΥΓ) παιχνιδάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματησε να κυκλοφορει το shovel knight για 3ds?

 

Βοηθεια!χρειαζομαι το παιχνιδι Τ_Τ μαζευα λεφτα σιγα σιγα να το παρω και μετα ανακαλυψα οτι στο σκρουτζ που εψαξα δεν ηταν πουθενα!Οντως απλα σταματησε να κυκλοφορει απο παντου?τι φαση.. :(

https://www.nintendo.fr/Jeux/Jeux-a-telecharger-sur-Nintendo-3DS/Shovel-Knight-858507.html

 

15 ευρω 

 

http://jeux-video.fnac.com/a9087212/Shovel-Knight-3DS-Jeu-Nintendo-3DS

 

http://www.clubic.com/shopping-965934-3-jeux-nintendo-3ds-shovel-knight.html

 

30

 

Ξεχνα το σκρουτζ και ρωτα καταστημα με καταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματησε να κυκλοφορει το shovel knight για 3ds?

 

Βοηθεια!χρειαζομαι το παιχνιδι Τ_Τ μαζευα λεφτα σιγα σιγα να το παρω και μετα ανακαλυψα οτι στο σκρουτζ που εψαξα δεν ηταν πουθενα!Οντως απλα σταματησε να κυκλοφορει απο παντου?τι φαση.. :(

Λογικά δεν τύπωσαν πολλές κόπιες... respect πάντως για το old school manual (σπανίζει πλέον)!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω αγοράσει retail εις διπλούν, μόνο και μόνο επειδή μου θυμίζει την χρυσή εποχή του platforming (8/16-bit era). :)

Επισης (το ενα σφραγισμενο) και το εχω κανει platinum μαζι με το plague knight dlc (φαινεται και στην υπογραφη μου :Ρ)

τωρα θα βγει το καινουργιο DLC με τον specter knight.

 

 

index.php?app=core&module=attach&section

 

 

 

 

Παρεπιπτόντως, αν στο skroutz τα μονα καταστηματα που το ειχαν ειναι τα κλασσικα σε πανορμου και πατησιων, το πιθανοτερο ειναι πως η retail εκδοση δεν ηρθε ποτέ σε Ελλαδα.Τα συγκεκριμενα καταστηματα συνηθιζουν να φερνουν πολλους indie τιτλους απο εξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου την εχουν σπασει ,αγορασα 2ds απο αμαζον το οποιο χακαρα,στη πορεια αποκτησα και n3ds και αποφασισα να πουλησω το 2ds με την καρτα μνημης 32gb ετοιμο για homebrew και cia, στα 145 ευρω ,με φορτιστη φυσικα (μονο το 2ds μου κοστισε 110e) ο ενας μου λεει 60 ευρω  ο αλλος μου λεει σιγα μην σου δωσω τοσα περνω χβοχ one και η απορια μου,γεμισε το forum time waisters?

Αν και σε αλλα γραφομενα σου συμφωνω με (με αποψεις για παιχνιδια και αλλα διαφορα) εδω νομιζω εχεις αδικο.

145 για το 2ds ειναι παρα πολλα.

Και ας εχεις cfw.Οταν με 100 κατι το περνεις καινουργιο(με εγγυηση και με την ''μυρωδια'' του καινουργιου) και αλλα 25 -30 για να παρεις την καρτα δεν νομιζω τα 145 να ανταποκρινονται σε τιμη μεταχειρισμενου,Αν και το site εχει πολλους που σου στελνουν ακομη και καλτσες για ανταλλαγη εδω νομιζω εχεις λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει καμία πατέντα για το τελευταίο firmware? Καλό το Βραζιλιάνο hack , αλλά η άλλη μέθοδος μου φαίνεται καλύτερη (περισσότερα features Όπως region free)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,μπορεις να γραψει καποιος μια λιστα με καμια 30-40αρια παιχνιδια που αξιζουν?

 

Όλα τα Zelda, Pokemon, Mario, Shin Megami Tensei, Fire Emblem, Bravely, Etrian, Phoenix Wright, Professor Layton και Dragon Quest. Τερμάτισε αυτά και ξαναέλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,μπορεις να γραψει καποιος μια λιστα με καμια 30-40αρια παιχνιδια που αξιζουν?

195 σελίδα έχω γράψει αρκετά. Κάποια στιγμή θα γράψω μια καινούρια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια ερώτηση. αγόρασα ένα μεταχειρισμένο n3ds xl, το οποίο έχει προεγκατεστημένο το monster hunter generations. Το παιχνίδι είναι κατεβασμένο, εγκατεστημένο, και στo nintendo eshop έχει συνδεθεί λογαριασμός. υπάρχει τρόπος (απ'όσο 'εψαξα όχι, αλλά λέω μήπως κάτι μου ξέφυγε) να διαγράψω τον λογαριασμό στο eshop και να συνδεθώ με άλλον, δικό μου, και να συνεχίσω να έχω το παιχνίδι; ή να το μεταφέρω σε δικό μου λογαριασμό ώστε να μη το χάσω; να σημειώσω ότι συνδέεται αυτόματα το 3ds στον λογαριασμό του προηγούμενου κατόχου, και δεν ξέρω ούτε mail ούτε pass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...