Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει *** κανεις με radiant historia η μονο εγω ?

 

Εκπληκτικό παιχνίδι. Από τα καλύτερα του DS και προσωπικά τολμών να πω ότι το βάζω μέσα στα καλύτερα j-rpg ever. Η επανέκδοση του σίγουρα μου προκαλεί gaming bliss.  

Έρχονται στη Δύση, Etrian Odyssey 5, Radiant Historia: Perfect Chronology και SMT: Strange Journey Redux.

 

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1386911

 

Φτου, ακόμα περισσότερα έξοδα. Δεν έχουμε πάρει καλά καλά όλα τα άλλα που θέλουμε. Καλά μιλάμε το 3ds έχει πραγματικά ψωμί για πάντα αν θες με πραγματικά πολύ ποιοτικό περιεχόμενο. Ελπίζω στο switch να έχουμε την ίδια αντιμετώπιση (που θα την έχουμε). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις να μου πει αν το μαυρο new 3ds xl το ειχε φερει ποτε επισημα η cdmedia στην ελλαδα? θελω να αγορασω ενα, αλλα στις μεγαλες αλυσιδες βρισκω μονο τα κλασσικα ασπρο/πορτοκαλι. μονο σε κανα δυο σκρουτζομαγαζα εχω βρει μια καποια διαθεσιμοτητα αλλα εχω τις επιφυλαξεις μου αν θα ειναι σφραγισμενο/refurbished κλπ

 

σκεφτομουν εναλλακτικα απο αμαζον

 

μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αξιοπιστο καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι δουλεύετε από την Mercury Steam (Castlevania Lords of shadow 1/2 και Mirror of fate) αλλά φυσικά κάτω από τα μάτια της nintendo οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα "αστοχίας". Οπως τα Prime που δημιουργήθηκαν από τη Retro αλλά με τα μάτια του Miyamoto και της ομάδας του από πάνω τους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω γιατί τι είχε το castlevania lords of shadow,τουλάχιστον το πρώτο? Μια χαρά παιχνιδάκι το θυμάμαι..

Καλο παιχνιδι, απλα οταν στα προηγουμενα DS εχεις παιξει Dawn of sorrow / Portrait or Ruin / Order of ecclesia, οπως και να το κανεις φαινεται πολυ λιγο μπροστα τους.

Μακαρι παντως να παρουμε κατι αντιστοιχο τωρα, ο πλανητης Γη σαφως και χρειαζεται περισσοτερους Metroidvania τιτλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Και κάπως έτσι αρχίζει και σκοτώνει το στερεοσκοπικό 3D η ίδια η Ν. Μεγάλη ξενέρα.

 

 

Δεν ξερω εαν το σκοτωνει οντως η εαν στοχοποιει πια τιτλους για "παιδια" 2Δ προς το νεο 2ΔΣ και τιτλους πιο πιασαρικους σαν το metroid seamus returns για το 3ds XL με 3D support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το ff shadow of valenthia κ μπορώ πλεον με βεβαιότητα να πω οτι ειναι το καλύτερο by far στο κομματι του story κ μουσικής επένδυσης σε σχέση με τα αλλα δυο. Περιμένω να βρουν κ τα dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...