Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως αν δει κάποιος σε προπαραγγελία την Legacy edition του Metroid ας ενημερώσει.

Εξαντλημενη σε ΑΜΑΖΟΝ μιας και κανει 64 ευρω εναντι 43 της κοινης....

http://edition-limitee.fr/index.php/9-jeux-video/1827-metroid-samus-return-2017-edition-collector-legacy-nintendo-3ds

coffret-collector-metroid-3DS-Samus-retu

Απο την αλλη μονο CD μουσικης εχει που ειναι κατι πραγματικα διαφορετικο, αρα δειτε εαν ενδιαφερεστε περαν της κερδοσκοπιας...

Και εφοσον εχει διαφορα ζωα που αισχροκερδουν....

 

http://www.ebay.it/itm/like/263062529351?clk_rvr_id=1245086187264&rmvSB=true

 

http://www.ebay.it/itm/like/112459485529?clk_rvr_id=1245101286229&rmvSB=true

 

θα πω οτι λεω παντα, να το βαλουν στον κ&$/=$%"%(=)=)%&£" τους, οπως ελεγε ο γερος του μορια, και εαν θελουν βοηθεια εχω μια σκουπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ετοιμος να κανω preorder το 2ds xl , οι διαφορες του απο το 3ds ειναι μονο η ελλειψη 3d? Αν παιζει ιδια παιχνιδια κλπ το 3d δε με ενδιαφερει καθολου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ετοιμος να κανω preorder το 2ds xl , οι διαφορες του απο το 3ds ειναι μονο η ελλειψη 3d? Αν παιζει ιδια παιχνιδια κλπ το 3d δε με ενδιαφερει καθολου. 

Εαν δεν σε ενδιαφερει 3d μην το σκεφτεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ!

Το 2ds xl εχει ΚΑΙ βελτιωμενο μηχανισμο ασφαλισης, και καλυτερο τσιπακι διαχειρισης ενεργειας (αρα καλυτερη μπαταρια).

Οικονομια κανεις για παιχνιδια, περιμενοντας το χακ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν σε ενδιαφερει 3d μην το σκεφτεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ!

Το 2ds xl εχει ΚΑΙ βελτιωμενο μηχανισμο ασφαλισης, και καλυτερο τσιπακι διαχειρισης ενεργειας (αρα καλυτερη μπαταρια).

Οικονομια κανεις για παιχνιδια, περιμενοντας το χακ........

Ναι δε θα ελεγα οτι ειμαι φαν του 3d ουτε θα μου δωσει καμια διαφορα στην εμπειρια. 

 

Τωρα για παιχνιδια θα ξεκινησω με kirby για την μικρη που ειναι 6 ετων και κανενα zelda για μενα και βλεπουμε αργοτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε κανεις τεράστιο λαθος για αυτο που λες, το 3d στο xl δινει τουλάχιστον 30% παραπανω εμπειρία, μια δοκιμή θα σε πείσει

Νομίζω οι περισσότεροι πάντως θα σου πουν ότι χρησιμοποιούν από ελάχιστα έως καθόλου το 3D.

Εμένα τουλάχιστον με ζαλίζει-κουράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις πρώτες εκδόσεις του 3ds η αλήθεια είναι ότι το 3d κούραζε αλλά με το new 3dsxl και με τις ips οθόνες είναι απλά απόλαυση (ειδικά παίζοντας στο απόλυτο σκοτάδι και με ακουστικά πραγματικά "πας αλλού").

Το new2ds δεν είναι μόνο ότι δεν θα έχει 3d αλλά θα "φοράει" απλές tn οθόνες και φυσικά δεν θα έχει b9s.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κ 3ds απλο κ new 3ds xl κ στα δύο τέρμα το πάνω το 3d... Αν εχω πιεί και καμια μπύρα μετράει ακομα περισσότερο...

 

Χεχε με χίλια αυτό που γράφεις :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω κατοχος του new 3ds παμτα τερμα ανοιχτο τ οι 3d.πολυ ξεκουραστο το 3d κ το βαθος που προσφερει ειναι σα να αναβαθμιζονται τα γραφικα του παιχνιδιου τρομερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...