Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδή έχει καιρός που το έχω πει ,για όποιον δεν γνωρίζει μπορεις να αλλάξεις στην μπαταρία του 3ds με μια μεγαλύτερη, εγώ έχω μια τέρας 5500mah το κάνει πολύ πιο βαρύ αλλα ξεχνάω να το φορτίζω,ειδικά αν παίζεις με καλή φωτεινώτητα 3d on κτλπ συμφαίρει αρκετά.

 

btw το fire emblem όσο το βλέπω τόσο τρελένομαι ,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αργεί τόσο πολύ το Localization του σε σχέση με τα υπόλοιπα games, μην ξεχνάμε οτι είναι και ο πρώτος τίτλος του 3ds με extra downloadable content οπότε το καλό είναι όταν βγεi ευρώπη ίσως δούμε και day 1 extra missions dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μονο στο store, ειναι αρκετα μικρο, 4 πιστες αλλα οπως καταλαβαινεις το παιχνιδι ειναι διαμαντι και ακρως εθιστικο. Ελπιζουμε σε 2 ή σε καποια πληρες εκδοση σε retail αρκετα εμπλουτισμενη. Στην Αμερικη κοστιζει 7 δολαρια. Θελω να δω το 3DS μου αν υπαρχει επιλογη για download.

 

Edit: Ναι υπαρχει, κοστιζει 8 ευρω. Με ψηνει απιστευτα. Ισω αγορασω καμια καρτα nintendo για να το τσιμπησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αμερικη κοστιζει 7 δολαρια.

 

Edit: Ναι υπαρχει, κοστιζει 8 ευρω.

Στην Αμερική 7 δολάρια δηλαδή 5.50 ευρω και στην Ευρώπη 8ευρω;

Γιατι ρε γαμώτο;Κατι τέτοια μου τι σπάνε και να έλεγες πως ταξίδευε πάει και έρχεται .. αλλά για download τι να πει κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν αντεξα και αγορασα το Tales of the abyss για το 3ds. Το παιχνιδι ειναι αρκετα σπανιο και το βλεπω να αποκταει cult classic status με το αντιστοιχο τιμημα σε μερικα χρονια. Το χρυσοπληρωσα (σχεδον 40 ευρω) αλλα ειναι απο τα πολυ λιγα παιχνιδια που ισως αξιζουν τα λεφτα τους. Χρειαζεται ομως καποιες ωρες μεχρι να ξεκινησει καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το demo του Zero escape: virtues last reward και μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον. Επισης μαζι με το Starfox ειναι το καλυτερο 3D που εχω δει μεχρι τωρα στο μηχανημα καθως εχει 0 aliasing (οτι βλεπεις σε 2d mode βλεπεις και σε 3d) αλλα το πραγματικα φοβερο ειναι το ιδιο το παιχνιδι. Εκατσα χωρις πλακα 1:30 ωρα απο πανω του μεχρι να δω τι παιζει και τι γινεται. Πραγματικα φενεται παρα πολυ καλο. Σιγουρα υποψηφιο για αγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...